Strona 83 z 167
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Anetula, Ania pół roku na tym etapie to przepaść... przy małej różnicy wieku u nas świetnie sprawdził się wózek phil &teds dla dzieci rok po roku . Są różne konfiguracje siedzen, może być pojedynczy lub po dwojn.y. Łatwo się składa i jest lżejszy niż większość wózków typu 3w1. Dla mnie to był strzał w 10. Ale z zakupem wstrzymałam się na niecałe 2mięs do terminu. Na tym etapie u dzieci wszystko szybko potrafi sie zmienić. Nie wyobrażam sobie nie wychodzić z domu. Cora miała rok i 4mies jak urodził się braciszek. Jak miała 20mies już chodziła tylko na nogach i to długie odcinki ale pierwszych mies bez wózka sobie nie wyobrażam. Korzystałam też z chusty i nosidla - ale to drugie już jak sam usiadł.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Ja się kiedyś śmiałam z chust i nosidełek, że to takie jakieś nijakie, prehistoria, powrót do średniowiecza i sto lat za murzynami. Ale chyba zwrócę honor, bo się zastanawiam nad organizacją życia codziennego z wymagającą, żywą 2.5 latką i noworodkiem i tak sobie myślę, że to by mogło się sprawdzić dla malucha. Co myślicie? Jak myślicie? Wypowiedzcie się.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Marynarka Zobacz posta
    Ja się kiedyś śmiałam z chust i nosidełek, że to takie jakieś nijakie, prehistoria, powrót do średniowiecza i sto lat za murzynami. Ale chyba zwrócę honor, bo się zastanawiam nad organizacją życia codziennego z wymagającą, żywą 2.5 latką i noworodkiem i tak sobie myślę, że to by mogło się sprawdzić dla malucha. Co myślicie? Jak myślicie? Wypowiedzcie się.
    Tez myślę o chuście na początek, nawet po domu się przyda, tylko nie lubię tego motania, miałam tkana i nic z tego nie wyszło wiec sprzedałam. Może kupię jakaś kołkowa, żeby była na wszelki wypadek do usypiania itp. Starszy ma niby iść od września do przedszkola, wiec jeśli nie zacznie chorować to może nie będzie tak źle...ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze go nie będzie do 16 czy 17 i czy on bedzue chciał tam sam zostać...

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Hej
    * Wózek - ja zdecydowałam się na kupno samej gondoli. Poprzednie po córce już dawno sprzedałam (3w1 i później spacerowke). Jeszcze nie wiem jaką formę na ten pierwszy wózek wybiorę, nie rozgladalam się i myślę, że zacznę w okolicy września dopiero. Później kupimy spacerowke britax b-motion plus - przy córce mieliśmy wersję bez + i sprawdziła się idealnie i dlatego nic innego nie chce (no chyba że wymyślą coś fajniejszego do tego czasu).

*chusta - kocham nosić <3 Core nosiłam dopiero w nosidle (oczywiście ergo) jak już zaczęła siedzieć. Nie wyobrażam sobie teraz tego cuda nie używać dlatego chusta będzie od początku jeśli nie będzie przeciwwskazań

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Moja przyjaciółka ma dziewczyny z różnicą 18 miesięcy i jak Katka miała i chwaliła wózek phil &teds.

Ja miałam dla dwójki x-landera xa i byłam bardzo zadowolona. Jedyna jego wada jak dla mnie był bardzo szeroki rozstaw tylnych kół i nie mieściłam się w drzwiach niektórych osiedlowych sklepików i w niektórych kasach w marketach.
    Teraz myślę nad zakupem x-move (jest troche węższy). I do tego na pewno Quinny Zappa Xtra 2. Miałam pierwszą wersję i byłam zakochana w tym wózku. Przede wszystkim mały, idealny do auta, na stelaż można wpiąć fotelik maxi-cosi i jak przy synu woziłam stelaż od xa który ledwo się mieścił w bagażniku i był ciężki, tak z córą od początku jeździł ze mną zapp i na zakupy, do lekarz itp nie tachałam fotelika w ręce, tylko go na stelaż i luz. Spacerówka też super mi sie sprawdzała.

Chusty używałam i nosidła później. Manduce jeszcze mam u koleżanki, chustę będe kupowała od nowa.
    Młody miał niecałe 2,5 roku jak się siostra urodziła i juz nie jeźdizł w wózku, ale w pierwsze wakacje na jakichś wycieczkach się zdarzało, że jak sie zmęczył, to młoda lądowała w manduce, a starszak w wózku

Ja od początku w tej ciąży mam przeczucie że będzie synek. Na usg wyszło, że najpewniej synek, na 100% okaże sie za tydzień czy miałam rację.
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 22-05-17 o 22:12
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fantaeryk Zobacz posta
    Ja w sumie nie wiem jaki wozek kupimy chcemy 4w1 i myslelismy o x-lander wlasnie...zobaczymy. na pewno w PL bedziemy kupowac bo tutaj sa cholernie drogie.
    4w1 to gondola, spacerówka, fotelik i co jeszcze?

Ja też kompletuję wyprawkę od nowa. Mam jedynie wanienkę z ikei której używam jako miski na pranie, menducę, którą pożyczyłam koleżance i od szwagra mogę dostać łóżeczko drewiane, ale nie wiem czy sie zdecyduję, raczej turystyczne wolę.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Taszka82 wozek 4w1 ma w zestawie: gondole, spacerowke, fotelik samochodowy i baze pod fotelik do samochodu. Taki komplet wyjdzie ok 2- 2,5 tys.a gdybym kupowala osobno to sama baza + fotelik kosztuja ok 1 tys. Natomiast wozki ktore mnie interesuja 2w1 wyniosa ok 2 tys. Dlatego poszukamy zestawu. Zreszta mamy czas i zobaczymy co wyjdzie musimy miec terenowy i lekki to pewne, bo jestesmy raczej turystyczni ( w UK jest mnostwo muejsc do zwiedzania) a gondole chce bo tutaj zima wyglada jak w PL jesien wiec bede korzystac id poczatku z wozka. Zobaczymy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    U mnie też różnica między córkami to 2 lata z hakiem. Tyle, że od razu uczyłam starszą "samodzielności", bo od razu staraliśmy się o drugie. Dzięki temu bardzo dużo sama chodziła mając już 1,5 roku i praktycznie w ogóle jej nie nosiłam. Jak się młodsza urodziła ciągle za to była na rękach. Bardzo rozpieszczana, bo nie planowaliśmy więcej. A jak wystarczająco podrosła to właśnie nosidełko poszło w ruch i baaardzo się to sprawdziło. Mogłam się tak bawić ze starszą, gotować i wszystko inne właściwie, także polecam.
    Teraz będzie gorzej, bo syn rozpieszczony jak narazie. Nie je sam, chodzi w pieluszce, zasypia tylko ze mną... A mnie póki co brakuje energii, żeby to zacząć zmieniać. Mam nadzieję, że zdążę przed porodem to ogarnąć.
    Miłego dnia dziewczynki.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

O mnie
    fantaeryk, ah baza. ok, to już rozumiem.
    Bazy nie miałam, ale teraz też planuję kupić, szybciej i łatwiej będzie niż motać fotelik pasami jak starszaki szaleją.
    Tylko ja chcę raczej wszystko używane kupować więc zobaczymy jak się z zestawami trafi, czy się uda wszystko na raz, czy każdą rzecz osobno.
    Co do gondoli, to jest nieodzowna, jakieś mamy w ogóle funkcjonują bez gondoli?
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Marynarka u mnie córka teraz ma dokładnie 2,5roku i nie korzystamy już od kilku miesięcy ani z wózka ani z nosidla. Ale mała też dużo chodziła jak była przygotowywana na rodzeństwo, jak to Aaga napisała

Taszka tez mamy manducę

Aniu a może elastyczna? chociaż dla mnie tkana jest niezastąpiona ale wiem, że nie każdemu pasuje...

Aaga na pewno zdążysz nie będzie wyjścia hehe byleby dzieć był skłonny do współpracy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów