Strona 79 z 167
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    U mnie prawie 2 kg na plusie ale nie ma się co dziwić jak od początku apetyt mi dopisuje, ciągle głodna jestem i przecież mi teraz wolno

aaga, Rysia masz? fajnie mi się zawsze podobały takie "stare" imiona, a ostatecznie zamiast Stasia mam Wojtka, a zamiast Krysi Anię
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mam_ka24 u nas chłopiec Dominik wpisz.
    Aga mi też się Miron marzył ewentualnie Mikołaj ale mąż nie dał się przekonać.
    Izabell30 11 na wizycie też lekarz powiedział że łożysko nisko i wyjście macicy zasłania, 8 czerwca zobaczymy czy coś się zmieniło, oby bo nie mogę leżeć całą ciążę nikt Kacprem mi się nie zajmie, szczególnie że on i pies są nierozłączni a to już większy problem

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    A ja mam dalej łożysko nisko- boje się, że nie powędruje wyżej;/ chociaż ginekolog uspakaja , że mam się na razie o to nie martwić. Ponoć 50% kobiet ma nisko , reszta wysoko, i z czasem sie normuje

Imiona dla dziewczynki ciągle rozważam , duzy wybór : Emilka, Ola, Natalka, Liliana, Laura ,
    Dla chłopca hmm JAkub, Damian, Nataniel.. .może coś jeszcze wynajdę . Maż się na większość zgadza także z tym problemu nie będzie

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Jesli chodzi o wage to ja ogolnoe startowalam z nadwaga :/ od poczatku ciazy wrzucilam 7kg, martwie sie ze za bardzo przytyje i bede miala klopot...

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, bóle brzucha, ciągniecie, rozciąganie normalne są? Przeszłam się dzisiaj przez miasto z córka, przyniosłam zakupy w postaci pościeli i nowych butów do domu i czuje się zmęczona jakbym maraton przebiegła. I tak mnie właśnie jakoś trochę ciągnie w dole. Jezu, oby do środy.

A co do imion, my w konflikcie. Dziewczyno ma być Julia, chociaż mi się podoba Marta. Ale mój mąż nie chce. A dla chłopca, niw wiem, nie nam pojęcia, kiedyś byłby Kubus ale teraz, nie mam pojęcia.

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Z waga nie wiem, dwa tygodnie temu było ani w dół ani minus, bo startuje z 58 kg. Tak mniej więcej, +\-1 kg, teraz nie wiem. Ogólnie go waga dobra, bo mam 170 cm ale po ciąży cały czas miałam tak +5 kg. Przytyłam 25 kg

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ja też startowałam z lekką nadwagą , brzuch już spory a 2 kg na minusie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Witam.
    Co prawda termin mam na 04.12, ale was też czytam, lubię tu zaglądać
    Taszka pisałaś o teście nifty, czy miałaś refundowany, czy musiałaś za niego zapłacić? Mam badania prenatalne 25.05 i chciałabym go zrobić zamiast aminopunkcji.
    Pozdrawiam serdecznie.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    Witam.
    Co prawda termin mam na 04.12, ale was też czytam, lubię tu zaglądać
    Taszka pisałaś o teście nifty, czy miałaś refundowany, czy musiałaś za niego zapłacić? Mam badania prenatalne 25.05 i chciałabym go zrobić zamiast aminopunkcji.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Musialam płacić. Tego chyba nie refundują wcale. Po 35 roku życia lub gdy są wskazania np. choroby genetyczne w rodzinie to refundują test pappa. Amniopunkcja tez jest refundowana. Ja placiłam za nifty 2050 zł. Wyniki powinnam mieć po 9 dniach roboczych, czyli 30.05.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny jak niedzielą mija? Ja dziś coś słabo się czuje mąż z córką do kościoła poszli a ja zostałam w domu.
    W ogóle to w poprzedniej ciąży byłam zwarta i gotowa, pełna siły i energii do działania itd, a teraz to jakaś lipa. Odebranie córki z przedszkola to dla mnie czasami wyprawa dnia. Tak samo nawet kąpiel mnie strasznie męczy( dziwnie mi x tym i głupio przed mężem że tak się czuje (

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów