Strona 76 z 167
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    moja Marta też miała przeziorność karkową przy górnej granicy a urodziła się ok, jeśli nie brać pod uwagę że była wiotka, ćwiczymy tą wiotkość ale ostatnio pani doktor powiedziała że trzeba pomyśleć o basenie, tańcach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    w piątek mam usg 12 tygodnia i też się boję jak będzie

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Agnis nie boj sie - bedzie dobrze ja za tydzien mam usg 16tydz. Licze ze nasz groszek uzyska miano Tymka lub Neli w koncu hihi mam plan jedzenia slodyczy od rana hahaha a dziewczyny gdzie mamy istatnia aktualna tebele od Mam_ka24? Nie moge jej znalesc..

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    Przykro mi Anetula. Domyślam się że to dla ciebie ogromny stres, ogromne poczucie winny. Trzymamy kciuki za ciebie i maleństwo, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze

Podczas pierwszego porodu, gdy już akcja porodowa rozpoczęła się na poważnie to mój partner zbladł i chyba wpadł w panikę bo sam nie wiedział co ma zw sobą zrobić. A że na korytarzu w szpitalu ( nie wiedząc dlaczego ) stało pół mojej rodziny, to z czystej dobroci serca poprosiłam go żeby poszedł kupił coś dla siebie do zjedzenia a przy okazji poprosił moją mamę żeby do mnie przyszła. Mama była przy mnie przez cały czas aż do parcia. Jak kazano mi już przeć to poszła po przyszłego tatusia, który wchodząc na sale wyglądał na zdezorientowanego i przerażonego. Nie wiem jakim cudem udało mu się przeciąć pępowinę nie robiąc przy tym krzywdy sobie i dziecku. Sam lekarz już po z szyciu mnie pokazał dziecko mojej rodzinie, poprosił moją mamę na sale.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Patapaja czemu poczucie winy? Nie miałam wpływu na swoje geny. Gdybym wcześniej wiedziała o takiej możliwości i tak zdecydowałabym się na dziecko, 75% urodzenia zdrowego maleństwa to bardzo dużo, a Tomek mimo choroby był kochanym dzieckiem, nie oddałabym ani chwili spędzonej z nim a wiem, że zrobiliśmy dla niego wszystko co mogliśmy. Prywatne rehabilitacje, ćwiczenia baseny itp.
    Ale jestem dobrej myśli, że ten maluszek też będzie zdrowy. Pora wieczorem przycisnąć ślubnego do wyboru imienia
    U was też taka duchota jest? sapię jak lokomotywa

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agnis Zobacz posta
    w piątek mam usg 12 tygodnia i też się boję jak będzie
    Trzymam kciuki, żeby wszystko było pięknie.

Anetula, jakie badania genetyczne robisz w tej ciąży? Będziesz przed porodem miała pewność, że maluch jest zdrowy?

7 lat temu męczyłam się na porodówce... kiedy to minęło?
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Wybór imienia, trudny temat :lol:
    Ja poczekam aż będziemy mieli pewność, że to chłopak (będzie w wyniku nifty), ale już wiem, że łatwo nie będzie.
    Ja chciałam Jana, ale Jasia, a mąż zaczął mówić Janek i już mi się nie podoba

Dziewczyny, taka sugestia, dodajcie sobie awatary albo suwaczki, będzie łatwiej zapamiętać, co kto pisze
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    U nas mąż chce Franka ja Alana a synek Kubusia i weź tu teraz zrób zeby każdy był zadowolony

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Taszka miałam USG prenatalne, wyniki papa będę z genetykiem konsultować i jeszcze echo serca. Przed porodem nie będę wiedziała bo musiałabym zrobić biopsję kosmówki

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Jeśli chodzi o imię, to kiedyś chciałam Maja dla dziewczynki ale za bardzo popularne się zrobiło. Mąż chce Emilia, nawet ładne ale ja chyba będę mogła zdecydować jak juz na żywo dziecko zobaczę Bardzo mi się ostatnio spodobało imię Zoja i znaczenie piękne, tylko szkoda że tak nazywają m.in w Rosji a ja nie chce żeby się z ruskimi kojarzyło.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów