Strona 7 z 165
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1645

Listopadówki 2017

Cytat Zamieszczone przez aaga Zobacz posta
    Wydaje mi się, że będzie chłopiec, ale najważniejsze, żeby było zdrowe. Czas pokaże.
    A z zazdrością jest trochę problemu. Tyle, że bardziej chodzi o taką zazdrość o robienie przeze mnie rzeczy za młodszych, a wymaganie ich od starszych (kąpanie, ubieranie, sprzątanie zabawek itd.), niż o taką zazdrość bliskości czy uwagi. Po prostu moja córka najstarsza ma "alergię" na wszelkie obowiązki Do tego młodsza "nadaje na tych samych falach" co syn, fajnie się razem bawią, a najstarszą to strasznie denerwuje.
    Będę miała ciężko też przygotować syna na rodzeństwo, bo od urodzenia go niesamowicie rozpieszczam , a teraz będzie musiał troszkę się usamodzielnić. Na razie zasypia ze mną i ciągle ma pieluchę i to chciałabym zmienić. Mam nadzieję, że wyrobię się do porodu
    Powiedziałyście już bliskim o ciąży? U nas wie tylko mąż i przyjaciółka. Nie mogę się doczekać, aż powiem dzieciom, bo zawsze chciały mieć jeszcze rodzeństwo, ale chcę zaczekać z tym aż będę miała zdjęcia z usg.
    Ps. U mnie też objawów brak i też mnie to martwi
    U mnie też objawów brak
    A co do mówienia rodzinka dowie się po lekarzu czyli po 27.03
    Ślub 2016

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    Ja to w sumie obawiam się reakcji rodziny...pewnie będą mówić że jesteśmy tacy młodzi a tu trzecie dziecko i że to za szybko bo Werka jeszcze taka mała jest...

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Heathera mój Kacper ma dopiero 9 miesięcy a nie przejmujemy się co mówią inni. Już wszystkim powiedzieliśmy a dziś byłam u lekarza ale słabiutko jeszcze widać 28.03 kolejna wizyta

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    My czekamy na 4 i też pewnie wiele osób będzie krzywo patrzeć. Na szczęście to nasza sprawa i to olewam. Dla nas to wielka radość i dar od Boga.
    A mała różnica wieku między dziećmi jest świetna! Sama mam brata niecałe 11 miesięcy starszego i zawsze dawało mi to niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Pewnie, że były kłótnie, ale w razie czego stawaliśmy za sobą murem. Osobiście marzyłam o mniejszej różnicy wieku między swoimi dziećmi, ale z przyczyn od nas niezależnych jest inaczej. Cieszę się, że między córkami jest "tylko" 2 lata z hakiem, a jak Bóg pozwoli to między najmłodszymi też tyle będzie. Myślę, że dla rodziców mała różnica wieku jest uciążliwa, ale głównie na początku. Za to dzieci zyskują dzięki temu znacznie więcej, zwłaszcza w naszych czasach, gdzie tyle młodych "pielęgnuje" znajomości wirtualnie. Może się mylę, ale narazie nie ma dla mnie cudowniejszego widoku niż wspólna zabawa moich dzieci (rodzeństw ogólnie) i myślę, że nic lepszego nie mogłabym im dać niż siebie nawzajem.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Junior Member

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    agaa oj tak. U nas jest różnica 4 lat ale już powoli się dogadują. Najpiękniejszy obrazem zobaczyłam w sobotę jak wracaliśmy od teściów a starszak nie chciał się ubierać i się rozpłakał że musimy już jechać a młoda do niego podeszła i zaczęła pocieszać po swojemu bo zaczęła go ręką w głowę stukać i tak w oczy zaglądać, ale starszak aż się roześmiał

No wiem że nie powinno mnie to obchodzić w końcu to moje życie i moja rodzina ale ja zawsze takie rzeczy biorę do siebie, tak już mam :/
    Mamy z mężem dopiero po niecałe 25 lat...w mojej rodzinie ja jestem najmłodsza, a reszta rodzeństwa ma po 2 dzieci. Mąż jest przedostatni i wszyscy u niego mają po 1 dziecku

Poza tym ogólnie w społeczeństwie panuje takie przekonanie że jak ktoś ma więcej niz 2 dzieci to jest jakiś nienormalny...

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Heathera chciałabym mieć tyle lat co Ty a tak poważnie to nie masz się czym przejmować. Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisała Aaga. Dzieci to wielki dar. U nas też trzecie choć już teraz wzbudzamy zainteresowanie bi między dziećmi jest rok i 4mies. różnicy. W zasadzie, jeśli tylko wszystko będzie dobrze, będę miała trójke rok po roku hehe i szalenie się z tego cieszę. Choć wiem, że z reakcja rodziny może być różnie. Już się śmiałam z mężem, że dopiero się rozkręcamy

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Nie ma co patrzeć na innych. Na nas tym bardziej będą krzywo patrzeć bo nasz najstarszy synek urodził się ciężko chory i zmarł w wieku 4 miesięcy. Kacper jest zdrowy ale przy każdym dziecku jest 25% szans na chorobę . Jednak nie patrzymy na zdanie innych zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę i mam nadzieję że to dziecko też będzie zdrowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Anetula1990 Zobacz posta
    Nie ma co patrzeć na innych. Na nas tym bardziej będą krzywo patrzeć bo nasz najstarszy synek urodził się ciężko chory i zmarł w wieku 4 miesięcy. Kacper jest zdrowy ale przy każdym dziecku jest 25% szans na chorobę . Jednak nie patrzymy na zdanie innych zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę i mam nadzieję że to dziecko też będzie zdrowe
    Bardzo mi przykro, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak trudny czas przeżywaliście i przeżywacie

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Katka oparcie mamy w sobie to najważniejsze i nie można się załamać ani poddać. Dużo radości daje nam Kacper i obecna ciążą

Junior Member

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Anetula przykro mi :/ Ale właśnie trzeba się cieszyć tym co się ma
    Macie racje, olać opinie innych Będziemy cieszyć się naszą gromadką

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!