Strona 69 z 167
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja mam w przyszły piątek usg i też mam trochę cykora właśnie odnośnie przezierności. Ale jak byłam poprzednio to Marta też miała przezierność 2,5 i wszystko ok było

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć mamusie. Wracam po przerwie. Grypsko odpuscilo mi dopiero wczoraj męczyłam się z tą jelitowka tydzień czasu.
    Jutro mam wizytę u ginekologa mam mieć usg no czekam w sumie z utęsknieniem żeby tylko dowiedzieć się że wszystko ok.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Napiszcie jakie witaminy bierzecie. Ja wczoraj na wizycie mówiłam gin ze od paru dni włączyłam żelazo i powiedziala ze bardzo dobrze. Ja do tego biorę omega med start (d,dha,kwas foliowy i jod ). Następnym razem kupię juz omegamed z żelazem żeby osobno nie brać. A potem zostawię samo dha z omegamed i do tego większy zestaw witamin typu falvit mama.

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Taszka na pewno wszystko będzie Dobrze z dzidzią

Ania88 Ja w dalszym ciągu biorę jedynie kwas foliowy. Rozmawiałam z moja ginekolog na temat żelaza , powiedziała, że jeśli krew jest w porządku , nie jest zaniżona jakoś bardzo, to nie należy podawać , gdyż jak powiedziała samo żelazo nie jest korzystne dla dzidziusia. -więc ja sobie żelazo odpuściłam , póki co mam dobre wyniki krwi.
    Generalnie powinno sie podawać, głownie Jod, Dha, Kwas foliowy, i witamine D. Z REsztą witamin trzeba ponoć uważać, nadmiar nie jest dobry.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Mam-ka24 Zobacz posta
    Taszka na pewno wszystko będzie Dobrze z dzidzią

Ania88 Ja w dalszym ciągu biorę jedynie kwas foliowy. Rozmawiałam z moja ginekolog na temat żelaza , powiedziała, że jeśli krew jest w porządku , nie jest zaniżona jakoś bardzo, to nie należy podawać , gdyż jak powiedziała samo żelazo nie jest korzystne dla dzidziusia. -więc ja sobie żelazo odpuściłam , póki co mam dobre wyniki krwi.
    Generalnie powinno sie podawać, głownie Jod, Dha, Kwas foliowy, i witamine D. Z REsztą witamin trzeba ponoć uważać, nadmiar nie jest dobry.
    Ja wcześniej często miałam problemy z poziomem żelaza nie tylko w ciąży. Teraz o dziwo chyba ok, ale zaczęłam brać ze względu na ta nawracajaca infekcje. Za 3 tyg pewnue dostane znów skierowanie na krew a jak nie to i tak zrobię, żeby sprawdzić czy jest ok.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Już jestem po prenatalnych. Maleństwo ma prawie 8 cm wszystko idealnie i najprawdopodobniej chłopiec będzie. termin przesunął się z 10 na 8 listopada

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Ja z witamin biorę folik, jakiś kompleks dla ciężarnych i dodatkowo magnez, bo okropnie się boję skurczy.
    Gratuluję dobrych wieści z prenatalnych, Taszka Ty też głowa do góry. Będzie dobrze wkońcu mieścicie się w normie.
    Ja jednak robiłam tylko zwykłe usg. Genetyczne odpuściłam, bo na zwykłym nie dopatrzył się gin niczego niepokojącego. Płci nie znam jeszcze.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Ja biore od tygodnia Pregnacare

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny. Dzisiaj już jestem spokojniejsza.

Ja biorę tylko folik i wprowadzam od dzisiaj wit. D

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Hej! Mój ginekolog też przez pierwszy trymestr kazał mi brać tylko kwas foliowy. W poprzedniej ciąży zalecał mi omege i też bez żadnych witamin. Ale w tej ciąży zastanawiam się czy nie spróbować z prenatal duo. Brałyście może? Moja koleżanka w obu ciążach brała falvit mama i była zadowolona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów