Strona 68 z 167
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mam-ka24 a może to od suchej skóry? W poprzedniej ciąży tak miałam, a skóra wokół niego była sucha strasznie. Później przeszło, ale skoro raz miałaś usówany, to może lepiej idź do dermatologa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Mam-ka24 ja mam wszystkie pieprzyki ciemniejsze i bardziej wrazliwe. Podobno w ciazy to normalne. Zdarzylo mi sie podraoac po jednym i teraz sie goi :/ mnie za to cholernie swedziala skora-od tygodnia sie nawilzam i jest po problemie. Za to piersi mnie bola jak nie wiem co hihi i dzisiaj brzus ciagnie i pobolewa w dole. Siedze wlasnie w pracy strasznie umeczona i modle sie zeby jeszcze 2h wytrwac. Aha mam pytanie: bola was nogi od siedzenia? Ja mam jakas masakre w tym tygodniu-oby nie zylaki...

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Hmm to może faktycznie mam to od suchej skóry i pieprzyk stał sie wrażliwy, poczekam jeszcze jakis czas.

Fantaeryk nogi mnie nie bolą, ale ciężko mi się chodzi bo mam okropne bóle pachwin w dalszym ciągu ;/
    i wciąż wilczy głód co chwilę.
    Może masaże zrób, więcej spacerów- słabsze krążenie pewnie jest , a ciaża nie lubi długiego siedzenia w miejscu.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tabelka.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	82.6 KB
ID:	100875

Junior Member Awatar Epsilon90
    Mieszka w
    Rzeszów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-17 zobacz kalendarz

Talking

Cytat Zamieszczone przez aniaa88 Zobacz posta
    Mi się termin tez teraz przesunął na ten zgodny z om czyli 16.11. Rodzic pewnie będę w Krośnie, bo najbliżej...ale to jeszcze zależy od tego jakie tam mają podejście do vbac, bo jeśli wszystko będzie ok, to chciałabym spróbować. A Ty Profamilia?
    Jeśli chodzi o płeć, to spokojnie tak wcześnie można stwierdzić ale to zależy od widoczności i umiejętności lekarza. U nas na razie prawdopodobnie dziewczynka.
    No właśnie słyszałamo Profamilii różne opinie i ja chyba pójdę na Rycerską, bo mam najbliżej z domu (5 minut pieszo), więc jak coś będzie mi trzeba to małżonek skoczy do domu

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Mam-ka24 mnie termin przesun prosze na 9 listopada

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Epsilon90 Zobacz posta
    No właśnie słyszałamo Profamilii różne opinie i ja chyba pójdę na Rycerską, bo mam najbliżej z domu (5 minut pieszo), więc jak coś będzie mi trzeba to małżonek skoczy do domu
    Fajnie. ..ja mam ponad godzinę jazdy do Rzeszowa wiec się nie odważe, choć wiele znajomych z otoczenia rodziło w Rzeszowie. Ogólnie chyba wszędzie lepiej niż w Krosnie, ale teraz jest remont, niby do grudnia ale może w listopadzie juz coś się zmieni na lepsze.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mam-ka24 spróbuj balsam od Joanny dla dzieci. Ostatnio się pojawił coś w stylu emolium tylko dużo tańsze ok11-16 zł szłyszałam że bardzo dobre zarówno dla dzieci jak i dla kobiet w ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Epsilon90 Zobacz posta
    ja sobie chwalę profamilię, poród kameralny, tylko jedna położna (jak syna rodziłam to chyba ze sto osób się przewinęło, położne, lekarze, studenci, masakra) i to co najważniejsze i dlaczego wybrałam ten właśnie szpital, to kontakt z młodą skóra do skóry 2 godziny po porodzie, pierwsze karmienie właśnie wtedy.
    ania88 ja z Dębicy miałam niecałą godzinę (nie było jeszcze autostrady)
    jedyne na co narzekałam, to przepełnienie w tym szpitalu i związany z tym brak intymności i możliwości odpoczynku, bo cały czas jacyś odwiedzający.
    rodziłabym tam jeszcze raz gdybym mogła.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj miałam usg. Młode leżało plecami i nie chciało się obrócić do badania, po kilku moich przekręcaniach się udało zaobserwować prawidłowy obraz mózgu, serca, żołądek, pęcherz, dwie rączki, dwie nóżki, kość nosowa, dł 68 mm. Tylko przezierność na granicy normy. Norma do 2,5 mm u dzidzia wyszło 2,5-2,6. Niby niepokojące są wyniki powyżej 3 ale i tak się martwię. Zrobiłam ten test pappa. Wyniki po weekendzie.
    I chyba, bo "na tym etapie zdarzają się pomyłki" (słowa lekarza), ale chyba będzie chłopiec.
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 09-05-17 o 20:57
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Taszka82 nic sie nie martw- bedzie dobrze. Ja bylam na prenatalnym usg w zeszlym tyg. i nasz groszek nie chcial wspolpracowac -nie dalo sie zmierzyc przeziernisci i ogolnie slobo szlo. Polozna powiedziala ze wszystko oki poza tymi badaniami. A z krwi mam dopiero miec robione za 2tyg. tez sie denerwuje ale staram sie nie wariowac i myslec pozytywnie. W dniu wyjazdu do PL mam wizyte u polskiej gin.sadze ze wtedy dokladnie sie wszystkiego dowiem. Anglicy do ciazy maja podejscie zbyt rutynowe jak dla mnie. Niby wszystko milo ale .... takze Taszka82 nie stresuj sie bo bedzie git )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów