Strona 67 z 167
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Taszka8 ja mam usg prenatalne w środę będzie 13t5d może płeć poznam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Byliśmy dziś na usg, młody tez widział dzidziusia Wszystko wygląda ok, uspokoiłam się słysząc serduszko itp. Termin mi się pokrył z tym z om czyli 16.11. Dzidzia 5,7 cm. Miłego dnia mamuśki

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anetula1990 Zobacz posta
    Taszka8 ja mam usg prenatalne w środę będzie 13t5d może płeć poznam
    Myślicie, że można wiarygodnie poznać płeć tak szybko? Jakas sceptyczna jestem co do tego...
    U mnie będzie 12+6.

ania88, super, że badanie ok
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 08-05-17 o 12:31
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Wydaje mi się że można szczególnie na prenatalnych zależy jeszcze jak się bobas ułoży

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    moja córcia uwielbiała chodzić w butkach adidasa Dragon - były lekkie i elastyczne - ale w domu po dziś dzień chodzi w skarpetkach a ma już 6 lat

w pierwszej ciąży wiedziałam już w 8 tc że będzie córa, lekarz prowadzący ciąże podczas badania USG stwierdził że płód jest tak ruchliwy że już dawno takiego nie widział i jest pewny że to będzie BABA a na kolejnym badaniu potwierdził

ostatnio miałam dużo załatwiania i udało mi się przypadkiem trafić na polskiego ginekologa (pierwsza wizyta dopiero na koniec maja), pediatrę i położną - dziewczyny jestem szczęśliwa bo z niemieckim ginekologiem jakoś ciężko mi się dogadać ,

jeżeli chodzi o męczące dolegliwości ciążowe to powoli ustępują
    chociaż dalej podróż samochodem to tortury , już nie mogę kąpać się w ciepłej wodzie leżeć z godzinę wannie i się relaksować ( bo robi mi się słabo, a przez parę i gorące powietrze ciężko mi oddychać ), teraz najlepiej letni prysznic , zero słodyczy, nawet woda smakowa jest za słodka , ale za to lody typu kaktus bądź twister pochłaniałabym każdą ilość , czasami nawet na mdłości pomagają,
    a że mam problemy żołądkiem ( nie wiem dlaczego ale jak tylko coś zjem lub nawet się napije od razu mnie boli, strasznie się męczę, co chwile mi się odbija ) bardzo mało jem i pije , dlatego mam problemy z nerkami , bo nabawiłam się anemii i za mało pije - specjalista stwierdził że bóle żołądka miną, na anemię przepisał witaminy i kazał więcej jeść i pić , ludzie ratunku - macie może podobny problem z trawieniem w ciąży ? bierzecie coś ?

Junior Member Awatar Epsilon90
    Mieszka w
    Rzeszów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-17 zobacz kalendarz

Aniaaa! :D

Cytat Zamieszczone przez aniaa88 Zobacz posta
    Ja 29 l. Podkarpackie, termin z usg na 22.11, a z om na 16.11
    Ja też z podkarpacia i termin na 17/11/2017 Gdzie zamierzasz rodzić i jak się masz?

Junior Member Awatar Epsilon90
    Mieszka w
    Rzeszów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-17 zobacz kalendarz
    Dziewczynki jak już będziecie znać płeć to dawajcie znać! aaa i w którym tygodniu się dowiedziałyście
    P.S. ja też bym chciała być w tej ślicznej tabelce
    /Epsilon, podkarpacie, 26 lat (rocznik 90) i termin na 17/11/2017 będzie Lilianka albo Gabryś małżoncio się zgodził :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Epsilon90 Zobacz posta
    Ja też z podkarpacia i termin na 17/11/2017 Gdzie zamierzasz rodzić i jak się masz?
    Mi się termin tez teraz przesunął na ten zgodny z om czyli 16.11. Rodzic pewnie będę w Krośnie, bo najbliżej...ale to jeszcze zależy od tego jakie tam mają podejście do vbac, bo jeśli wszystko będzie ok, to chciałabym spróbować. A Ty Profamilia?
    Jeśli chodzi o płeć, to spokojnie tak wcześnie można stwierdzić ale to zależy od widoczności i umiejętności lekarza. U nas na razie prawdopodobnie dziewczynka.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Rodziłam w Profamilii w Rzeszowie w 2012 r.

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Hej Epsilon, już Cię dodałam do tabelki później ją wstawię .

* moja nastepna wizyta na 16 maja, to juz ginekoog powiedziała, że prawdopodobnie mi powie jaka płeć , zobaczmy jak dzidzia będzie współpracować.

??Dziewczyny macie, lub miałyście w ciąży problemy z pieprzykami??, tak mnie zaczął jeden swędzieć, że zastanawiam się czy iść z nim do dermatologa,
    być może to po prostu skóra się rozciąga i jest przesuszona, sama nie wiem;/. Już kiedys mialam usuwanego pieprzyka , ale nie w ciazy, był prawie czarny, więc musiałam, teraz się boje, że hormony i znów będę musiała usuwać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów