Strona 66 z 167
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1669

Listopadówki 2017

Hej dziewczyny długo nie pisałam ale odcięta jestem totalnie od rzeczywistości. Jestem wycieńczona mdłościami i wymiotami. Nie mogę spokojnie obiadu ugotować bo nie wytrzymuje zapachów jedzenia schudłam 4 kg , naszczeście nie mam anemii . Mam nadzieję że to minie mimo trzech ciąż jeszcze nigdy tak nie miałam.

Któraś z was pytała o buty mialam taki problem z najmłodszą dopuki nie chodziła wszędzie byliśmy na boso. Jak zaczęła chodzic w domu buty nie ale na podwórko jakoś nie zwracała uwagi że je ma.

Pozdrawiam was jak wrócę do żywych będę zaglądać częściej

A i przesyłam wam pierwsze zdjęcie maluszka z 9 tyg ciąży.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	received_1341846859216508.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	5.7 KB
ID:	100855

Wiktoria 15.05.2010
    Malwinka 21.04.2014
    Elizka 01.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U nas z butami bylo to samo. Do dziś w domu skarpety w zlobku skarpety. A pomogły nam buciki attipas- pierwsze ktorych nie zwalał w 5s.
    A mnie coś rozklada; (czuje się masakrycznie. Ale jak w domu kaszlacy szpital to co się dziwić. Pogoda nie pomaga. Wczoraj 30stopni dzis leje cały dzień, jutro ma być 10. Do tego mamy jutro eeg z młodym- nie cierpie tego badania,za dużo stresu jak dla mnie. Chyba zadzwonię przeloze bo i on na antybiotyku oslabiony i ja jakoś nie wyobrażam sobie go uspać z tym ustrojstwem na głowie - brak sił.

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Coś widzę że mi post poprzedni ucięło
    Ja wczoraj miałam pierwszą zgage w ciąży i dziś coś czuję będzie to samo. Najgorsze że zawsze zaczyna mi się w łóżku przed spaniem.
    My dziś oficjalnie wszystkim powiedzirlielismy o ciąży.... na przyjęciu komunijnym byliśmy, część już wiedziała, inni się dopiero dowiedzieli - gratulacjom i tematom ciążowym nie było końca brzuch mam już tak duży, że chyba od jutra zrobię sobie dietę i szlaban na słodkie.. .. choć nie wiem jak wytrzymam bo tylko na slodko/kwaśno bym jadła

W piątek byłam na badaniach z krwi... musiałam zrobić /powtorzyc cytomegalie (o zgrozo!), bo pirewsze wyniki byly "podejrzane". Strasznie boje sie wyników, nawet nie chce czytac w necie co moze znaczyc zly wynik- moj dr powiedzial tylko ze jak przechorowalam to juz bedac w ciazy to bedzie problem. A ja nie dopytalam i teraz mam stracha.
    W nastepny piatek ide na panstwowe USG, bedzie to 14+4tc i nie wiem czy mnie lekarka nie zjebie że to pierwsze usg w ciąży

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    U nas z bucikami zdejmowanie swoją drogą ale zakładanie. Jeden da założyć z wielkim trudem a drugiego już nie. Nogi podkurcza palce podwija i po długiej walce kończy się na dodatkowych skarpetkach

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anetula1990 Zobacz posta
    U nas z bucikami zdejmowanie swoją drogą ale zakładanie. Jeden da założyć z wielkim trudem a drugiego już nie. Nogi podkurcza palce podwija i po długiej walce kończy się na dodatkowych skarpetkach
    Kochana, a Twoje maleństwo już chodzi? Czy po dworze jeździ w wózku? Bo chyba przegapiłem jeśli już o tym pisałaś

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, co mogę wziąć na przeziębienie? Mogę pic już prenalen w 11 tc?

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Beeecia chodzi za ręce i przy czymś na podwórku i w domu tak samo. I jedyne co przejdzie to skarpetki z gumowym spodem. Macie jakieś pomysły? 3 czerwca Kacper roczek kończy i mam nadzieję że do tego czasu opanujemy zakładanie bucików.
    Marynarka a paracetamol i sok malinowy próbowałaś?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Marynarka jak jak byłam przeziębiona to piłam witaminę C 1000. W pierwszej fazie to 2 na dzień a potem to tylko jedną i mnie nie rozłożyło dalej

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    beecia pewnie po tych wszystkich smakołykach dopadła Cię zgaga . I ja mam duży już brzuch coraz bardziej wypukły a tu dopiero 3 miesiąc.
    Moja koleżanka jak poczytała wyniki w necie i jeszcze źle zinterpretowała to o mały włos zawału nie dostała. Dobrze że miała wizytę w ten sam dzień.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Prenalen chyba można. i domowe sposoby: syrop z cebuli, czosnek, sok z malin..

U mnie kończy się 13 tydz. Zmęczenie nadal mnie dobija, ale smaki wracają powoli do normalności. A jak u Was?
    Jutro mam usg, chyba osiwieję do tego czasu.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów