Strona 65 z 167
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 1669

Listopadówki 2017

Dzisiaj już powoli wracam do żywych. Moje dziecko na szczęście też już lepiej się czuje.
    sonne ja idę w czwartek do lekarza na nfz i na poprzedniej wizycie mówił że będzie robił usg zobaczymy jak to ogarnie to się odezwę.
    Bo jak chodzę prywatnie to usg mam na każdej wizycie. I zawsze dokładne.

Mnie wczoraj przy grypie strasznie bolała głowa i własnie uraczyłam się jednym paracetamolem. Pomogło na szczęście bo głowy nie mogłam z bólu podnieść.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mam-ka24 Zobacz posta
    Ps, Czy jakaś mama wie w 100 % jaką ma płeć?
    mama, to chyba każda żeńską
    a poważnie, to ja nie mam pojęcia.

ania88, niestety też mam problem z infekcjami. lekarz mi zapisał chyba nystatynę. pomogło, ale coś czuję, że nie na długo.

moja młoda też się z katarem i kaszlem męczy

Dina, fajnie ja pierwsze ruchy czułam z synem w 20tc, a z córą w 17. też bym chciała już poczuć, spokojniejsza bym była.

ja też biorę paracetamol na ból głowy.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    No i mnie jednak dziś dopadł ból głowy od samego rana...ech to wszystko przez ta pogodę :/ wzięłam apap godzinę temu ale na razie nie działa...

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Aniaa88 masz rację do pogody. Idę po paracetamol i chyba kawę wypiję. Od 6 lat piję czarną sypaną bez dodatków a teraz tylko ziarnistą z ekspresu z mlekiem i cukrem. Może tym razem będzie córeczka

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Ania88 Ja sie zmagam z infekcjami praktycznie od samego początku , pierw pimafucin bralam, pomógł na bardzo krótko, Teraz biore Nystvagin, to po prostu nystatyna, ale działa na dłużej. Żadnych żeli do higieny nie używam bo one jeszcze bardziej podrażniają mnie, cały czas praktycznie używam szarego mydła, i Provag Doustnie. Jednak i tak infekcja wraca co miesiąc, oszaleć idzie. w Pierwszej ciazy ani razu nie mialam.
    A Teraz nie dość , że infekcje intymne, to jeszcze Afty w buzi na języku ;/

SonneMój mały jak miał okropny kaszel, i nic juz nie pomagało. kupilam naturalny syrop Grintuss pediatric, i podziałał. A syn juz mial przewlekły ten kaszel bo 2 miesiąc.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Mam pytanie do doświadczonych mam. Jak nauczyć dziecko chodzenia w butach? U nas jest ciągła walka , podkurczanie paluszków itp i za nic nie da założyć sobie żadnych butów a mi już brak pomysłów

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Anetula nie mam pojęcia. Ja swojej zakładałam buciki Aurelki jeszcze za nim zaczęła chodzić - rehabilitanka poradziła żeby na wiotkość właśnie buciki zakładać żeby jej w kostkach nogi się nie wykrzywiły. Oczywiście co pokolenie to inna szkoła i jak byłam u ortopedy to raczej zalecał chodzenie boso, bądź skarpetki żeby jej się więzadła wyrabiały. Po domu może jej nie katuj bucikami, a na dworze to może narazie kup jakieś szmaciatki albo sandałki żeby jej zbytnio nie przeszkadzały. Poza tym na dworze jest tyle atrakcji że zapomni że ma buciki. A jak będzie cieplutko to po trawie i piasku najlepiej na bosaka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Hej laseczki
    U mnie już 13+5tc

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Agnis po domu w skarpetkach chodzi a bucików nie daje zakładać i konie. Jedynie kapciuszki takie skarpetkowe

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Anetula nie pomogę, bo moje dzieci raczej lubią buty. Ale może spróbuj na zasadzie zabawy? Niech założy nie swoje buty, albo Wam niech pozakłada? Może mu się spodoba? Albo takie świecące buciki i piszczące by się przyjęły?
    A u mnie był ciężki początek maja. 1-go zaplamiłam na brązowo wieczorem, co mnie przeraziło, bo w żadnej ciąży tak nie miałam. Nie chcialam jechać na Sor, bo to było jednorazowe. 2-go nie dostałam się do żadnego lekarza prywatnie, a brzuch zaczął boleć. Plamień już nie miałam więc postanowiłam wytrwać do czwartku i iść do swojego gina prywatnie, bo 3-go też tylko Sor. Na szczęście we czwartek po badaniu i usg wszystko w porządku, a lekarz nawet nie był w stanie stwierdzić skąd to plamienie i ból. Dla mojego spokoju napisał mi dupka 2 razy dziennie i mam się nie przemęczać. Strasznie się strachu najadłam i mam nadzieję, że to ostatni raz. Teraz czuję się już ok.
    A jak u Was?
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów