Strona 62 z 167
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Zaczarowana87 bardzo mi przykro, przytulam. Dobrze, że nie opuszcza Cię bojowe nastawienie i życzę aby jak najszybciej spełnilo się to najważniejsze marzenie. A dół niestety jeszcze będzie łapał, ale z biegem czasu będzie łagodniejszy.
    fantaeryk do jutra niedaleko, a z wynikami ja mam tak samo, chociaż w Pl. Ja robię badania między wizytami, ale laboratorium przesyła wyniki bezpośrednio do przychodni, a ja dowiaduję się jakie są dopiero jak się zgłaszam na kolejną wizytę. Będzie dobrze.
    Miłego dnia mamuśki.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Pheronike

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-08 zobacz kalendarz
    Witajcie przyszłe Mamy! Postanowiłam dołączyć do Was i dzięki wzajemnemu wsparciu dotrwać do dnia narodzin Maleństwa

Termin porodu mam na 8 listopada 2017 r. i kończę I trymestr. To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w grudniu 2016 roku (12 tc) i wstrzymywałam się długo z radością z kolejnej - ale teraz bardzo wierzę, że najgorsze za nami i teraz będzie do końca ciąży wszystko dobrze, czego i Wam serdecznie życzę.

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry.

A ja się chyba zbytnio ucieszyłam. Co poczuje się nieco lepiej, to potem znowu jest mi słabo, niedobrze, mdło. W ogóle mam bardzo niskie ciśnienie. A od kawy mnie odrzuciło. Nie mam siły totalnie na nic, zero jakiejkolwiek chęci życia. Już nie wspominając o problemie jakim są zaparcia i okropne wzdęcia, już chyba wszystko wypróbowałam, jakie macie sposoby na to?
    W ogóle w piątek mam ślub i wesele, jadę sama bo męża nie ma. Rano fryzjer i kosmetyczna. Jak mi się nie chce, jejuuuuu

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Zaczarowana, bardzo mi przykro. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak się czujesz. Tulimy mocno.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Zaczarowana trzymaj się. w końcu się uda. Pheronike witamy na forum. Skąd jesteś?

Zaczarowana bardzo mi przykro, przytulam i trzymam za Ciebie kciuki. Trzymaj się kochana.
    Ja miałam wczoraj maraton z synem od 2 w nocy wymiotowal, nie zdążył z łóżka zejść więc pranie wstawialam od drugiej w nocy. Męczył się cały wczorajszy dzień dzisiaj na szczęście jest już dobrze i jest jak nowo narodzony uff. Zastanawiam się czy tylko mu coś zaszkodziło czy coś się przeplatalo i sidze z obawami czy i mnie nie dopadnie.

Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom !

https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    No to ja juz po usg: nasz groszek ma 12.8cm , termin porodu przesunal sie na 9 listopada badanie wyszlo oki a w sumie w polowie dobre , bo wszystkie wyniki w normie. Ale nie ma wyniku NT :/ maly nie chcial sie obrocic pomimo moich i poloznej staran ( w 15 tyg.mam miec bad.z krwi w tym kierunku). Serduszko bilo ale nie bylo dxwieku podczas bsdania wiec nie slyszelismy (kolejne rozczarowanie). Za to malenstwo kilka razy bryknelo jak zrebaczek hihi az sie wystraszylam. Ogolnie emocje duze, stres spowodowany badaniem jak i nieznajomoscia obyczajow w UK odbily sie na moim samopoczuciu placz, radosc pomieszana z rozdraznieniem i smutkiem ze jestem "nie u siebie", cholerna zgaga i na deser bol glowy. Tak w skrocie wygladal moj dzien. Dobrej nocy kochane :*

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Fanateryk to już spore maleństwo Też zaczynam czekać na usg z niecierpliwością a prenatalne już 10 maja więc nie długo

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    mam-ka 24 ja mam 38 lat i chyba jestem tu najstarsza
    Tez mam zarezerwowany domek w Sarbinowie w czerwcu i też przed ciążą. Mam nadzieję że dam radę pojechać i że cholestaza się jeszcze nie przyplącze. Bardzo się jej boję ale nie umiem się zmusić do diety. Staram się nie jeść chipsów ale mam ochotę na śmieciowe jedzenie np. pasztet i na coś ostrego. Jak chciałam jeść samą drobiową wędlinę to tak mnie odrzuciło że mam odruch wymiotny.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów