Strona 61 z 167
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1669

Listopadówki 2017

Mam-ka ja mam 30 lat.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Mam-ka ja mam 33. Tabelka super!
    A jak się macie? Mój wirus osłabł, ale chyba mężowi sprzedałam niestety. Także długi weekend w domu.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Ja póki co czuje się dobrze. Czasem męczy mnie jeszcze senność i zawroty głowy ale ogólnie jest ok. Narazie napawam się wolnym bo do pracy ide w czwartek dopiero.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Ja 29 l. Podkarpackie, termin z usg na 22.11, a z om na 16.11

Senior Member Awatar maniaa
    Mieszka w
    Ełk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-18 zobacz kalendarz
    Data
    09.03.2015
    Cytat Zamieszczone przez fantaeryk Zobacz posta
    Fajna tabela ) ja mam 36 lat
    We wrześniu skończę 28 lat jestem z mazur i termin mam na 11.11

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Proszę o dopisanie wieku - 35

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    Ja wczoraj od rana do wieczora na komunii, o dziwo czułam sie okej, i miałam apetyt. Ja to bym musiała chyba zamieszkac poza domem, bo najgorzej się czuje tu.
    Za dwa tygodnie kolejna komunia mnie czeka , Na Lipiec wakacje - które już były rezerwowane przed moją ciąża, nie wiem jak to wypali, i czy sie wybiorę, podróż nie będzie krótka z Śląska do Władysławowa ^^, a Wy macie jakieś plany, lub jeździłyście w pierwszej ciąży gdzieś dalej ?
    obawiam się tłumów ludzi i piekącego słońca , nie wiem jak będzie z moim samopoczuciem, bede na poczatku 6 miesiąca bodajże,

Ps, Uzupełniłam tabelkę, sprawdźcie czy wszystkie dane się zgadzają
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	terminy.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	22.8 KB
ID:	100823

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	termin.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	74.2 KB
ID:	100825

Junior Member
    Zaczarowana87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tiki-Taka Zobacz posta
    Zaczarowana87 trzymam kciuki żeby wszystko było ok!
    A który to tydzień ? Może jeszcze za wcześnie ??? Może zapłodnienie było później! Nie trać nadziei !

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale u mnie kwiecień byl tragiczny w skutkach. Chciałam Wam tylko napisać, że niestety diagnoza pustego jaja się potwierdziła i w 8 tyg ciąży licząc od owulacji, zrobiono mi zabieg. Strasznie mnie zmasakrowali, bo jak stwierdził lekarz zabieg był bardzo trudny z powodu mojej bardzo mocno tyłozgiętej macicy. Jest mi trochę przykro. Jak już mi się wydaje, że w głowie wszystko poukładałam to się okazuje, że następnego dnia mam ogromnego doła. Widocznie to nie był nasz czas

Dziewczyny ja trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki. Wierzę, że już teraz będzie u Was z górki. My się też nie poddamy. Buziaki dla Was :*

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Hej. Ja od tygodnia czuje sie dobrze i sil tez mam wiecej. Jutro USG prenatalne - boje sie troche. Podstawowe badania z krwi mialam ale oczywiscie w UK nikt mamusi nie raczy piinformowac jakie sa wyniki (dziwny kraj) chyba dobre skoro nadal chodze co do podrozy to my za miesiac jedziemy do Polski. Ok.20h jzdy samochodem. Mam nadzieje ze zniose ja w miare dobrze-mimo ze cierpie na chorobe lokomocyjna :/ poki co musze sie jakos podleczyc bo gardlo mnie boli i mam kaszel ... milego dnia dziewczyny!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów