Strona 59 z 167
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Współczuję Wam dziewczyny wymiotów. Ja mam mdłości jak nie jem długo. Z rana piję wodę z wodą i cytryną plus troszkę miodu i mi pomaga. Ja stwierdzam że odrzuciło mnie od wędliny - jak ją widzę a szczególnie drobiową to zbiera mi się na wymioty. Próbowałam trzymać dietę w związku z cholestazą którą miałam w pierwszej ciąży ale mi nie wychodzi . Narazie próby wątrobowe ok. więc się też nie przykładam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja dzis mam prenaralne i pappa. Od rana biegunka ze stresu. Teraz jestem 2tyg na urlopie a potem czas chyba na l4. Od poniedziałku nic nie robilam to dzis od rana chociaż podprzatalam mieszkanie ale ciężko to idzie. Mysze przerwy robic.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Dzis zaczynam 2 trymestr. Jupi. Mam nadzieje ze juz będę miala wiecej sił.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    A u mnie prócz wymiotów ząbkowanie. 4 zęby na raz małemu idą i w domu jest sajgon. Dobrze że długi weekend to tatuś zajmie się szkodnikiem a jak odpocznę trochę

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Sonne daj znać później jak badania prenatalne

* Zazdroszczę tym które nie wymiotują-ja niestety co jakiś czas jeszcze mam takie nagłe napady że muszę lecieć.
    Do tego dochodzą bóle pachwin, wzgórka łonowego nawet, a im dłużej siedzę a później wstanę tym jest gorzej. No i plecy tez juz zaczynają doskwierać -choc brzucha nie widać zbytnio

* jadłabym tylko kwaśne rzeczy, w ciągu paru dni zjadłam tyle żelek kwaśnych, że nie wiem czy w całym życiu tyle zjadłam haha
    Od mięsa mnie odrzuca, od serów, od soli. Ja juz praktycznie nie wiem co mam jeśc. Jeszcze daję rade z owocami i jogurtami.

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Buhahahaha ja tez wcisnelam w siebie wielka pake kwasnych zelek hahaha az mnie wykrecalo takie bylo pyszne !!!! :* ja mam dzisiaj drugi dzien bez dolegliwosci jutro zaczynam 13 tydzien ))))

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    U mnie na razie podobnie jak za pierwszym razem, choć teraz szybciej się pojawiły te objawy. Odrzuca mnie od słodkiego, jeszcze do południa jestem w stanie zjeść jakieś ciasteczko czy coś do kawy, a potem już bym jadła wszystko byle nie słodkie. Preferuje sery ale ogólnie jem wszystko. Gazowanego bym nie wypila, bo nie lubię, nawet jak czasem mam ochotę wziąć łyczka coli to musze wcześniej wygazowac i najlepiej dodać cytryny z owoców najchętniej banany i pomarańcze. Ciekawe czy ma to jakiś związek z płcią...bo niby mówi sue, że jak dziewczynka to ma się ochotę na słodkie a jak chłopak to odwrotnie, ale juz bardziej bym się kierowała intensywnością objawów, bo podobno jak jest dziewczynka to więcej hcg i tez silniejsze mogą być objawy mdłości itp.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Kwaśne żelki pochłaniają w ciąży z synem. Teraz nie mogę mdłego. I smak mam straszny na zupy kremy.

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale słabo się czuje. Wymioty, nudności, totalne osłabienie i brak sił. Silne bóle i zawroty głowy, niskie ciśnienie. Koszmar. A w domu mam 2-letnie ADHD a mąż wyjechał na kilka tygodni. Słabo.
    Jestem po wizycie. Bety już nie robiłam. W środę byłam u lekarza, słyszałam serduszko, widziałam misia haribo, bo tak wyglądał maluch. Miał 2.5 cm, wg usg to 9tc i tego się trzymamy. Termin lekarka wyliczyła na 28.11 ale za tydzień idę już do swojego ginekologa i zobaczymy co on tam zobaczy

W ciąży z córka do połowy jadłam tylko słone i kwaśne, potem do końca ciąży już absolutnie wszystko. Od słodkiego przez ostre i kwaśne. Brzuch miałam niby na chłopca. To takie zabobony, ja w to nie wierze
    Teraz odrzuciło mnie totalnie od ukochanej kawy, od mięsa, od ukochanych słodyczy. W sumie to na nic nie mam ochoty, raczej takie napady. Na żelki ale zwykle. Na cheetosy Ooo, jak nie jadłam ich całe lata tak wcinam paczkę dziennie ostatnio. Na koktajle z chemicznych malin. Na obiady jem albo gotowana fasolkę albo pieczone ziemniaki. W sumie to nie wiem co jeść bo do wszystkiego się raczej zmuszam.

Mi w sumie mięso też nie podchodzi. Za to mam zajawke na pomidory. Dziś wcinam kapustę kiszona. Dziś zjadłam obiad bez przebojów :-).

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów