Strona 58 z 167
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Moje kochane listopadowki jak ja sie dzisiaj swietnie czuje. Pierwszy raz od 3 miesiecy nic mi nie dolega!!!! Mam wrazenie ze moglabym gory przenosic oby tak zostalo przynajmniej do konca dnia- to takie mile uczucie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Fantaeryk oby tak zostało.
    A u mnie sprawa się wyjaśniła: córka zaraziła mnie wirusem i jedna po drugiej wymiotowałyśmy w nocy. Jestem niewyspana, głodna, ale boję się jeść i zmęczona. Do tego synek też coś niewyraźny więc pewnie i jego dopadnie niestety. Ta

Senior Member
    aaga

O mnie
    Ucięło mi posta.
    Także majówka zapowiada się fatalnie i pewnie najstarsza córka będzie rozczarowana, że jej urodziny trzeba będzie przełożyć.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    U nas dziś cały dzuen szaro buro i nic się nie chce, nawet musiałam się chwilkę zdrzemnac. Ale potem zmoglam się, poświęciłam 1,5 h w kuchni i właśnie zjadłam przepyszna lasagne...mmmm Pewnie niedługo mnie zmuli jak co dzień i juz drugiej porcji nie wcisne, ale i tak było warto

Aaga, przy takich problemach, jak nie możesz jeszcze jeść, polecam pić wodę z ugotowanego ryżu. Wzmacnia i szybciej sie dochodzi do siebie, przetestowałam kiedyś na sobie przy okazji grypy jelitowej.

Ja ma 12 tydzień i dziś zaliczyłam pierwsze wymiotne :-( zjadłam obiad pojechałam z mężem na zakupy i ledwo w sklepie zdążyłam do wc i cały obiad poszedł masakra a już się cieszyłam że mnie to ominie. :-(

Senior Member
    aaga

O mnie
    Dziękuję aniaa88 za radę. W sumie nigdy o tym nie słyszałam. Dzisiaj jadłam ryż, ale wodę odruchowo wylałam. Muszę jutro spróbować. Dzisiaj narazie nie wymiotowałam i mam nadzieję, że tak zostanie. Niestety żołądek ciągle obolały. Oby tylko reszta domowników nie złapała.
    Izabell30 współczuję przeżyć, ale dobrze, że zdążyłaś.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    A ja wczoraj stwierdziłam że pora odrosty zamalować. Pytałam gina czy mona to śmiał się z zabobonów nałożyłam rozjaśniacz później farbę... Jednak hormony zrobiły swoje na miejscu rozjaśniacza nic mi nie wzięło musiałam dziś poprawiać. Po nałożeniu blondu mam na głowie ładny brązik.... Odpuszczam już sobie. A wszystko przez to że nie chciało mi się u fryzjera siedzieć parę godzin

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Ja tez bede farbowac niedlugo ale czekam az 2 trymestr sie zacznie na dobre. I kupilam krem koloryzujacy bez amoniaku. Nie uwazam ze to zabobony ale amoniak w farnach moze wywolywac mdlosci, bole glowy itp u nas mamusiek. Wiec po co sie dodatkowo narazac. Aha tak na marginesie z popielatych blond zmienilam sie n naturalny braz jak tylko zaczelismy sie starac o dziecko- wiedzialam ze pozniej moge miec klopot z utrzymaniem tak jasnego koloru. Ale jak to mowia ile ludzi tyle opinii ) Ps. Wam tez wlosy wypadaja????

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Mi się w poprzednich ciążach włosy wzmacniały i widzę, że tym razem zaczyna się dziać podobnie. Mniej wypadają i się tak mocno nie przetłuszczają. Normalnie myję codziennie rano włosy, w ciąży moge co drugi dzień.

Za to po ciąży, masakra, włosy wszędzie. A propos, widziałyście ten filmik o wypadaniu włosów po ciąży? ja jak pierwszy raz go widziałam to się popłakałam ze śmiechu
    https://www.facebook.com/magazyndzie...7682098306690/
    w ogóle uwielbiam matkojedyna, blog, fb, filmiki
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 28-04-17 o 08:08
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Trochę mnie nie było bo byłam w Niemczech. Strasznie zimno było tam, tutaj po powrocie non stop leje. Złapałam przeziębienie od Młodej więc lot samolotem był mało komfortowy i teraz też siedzę z zapchanym nosem. Biorę tylko witaminę c i płuczę nos solą.
    Mi teraz włosy też zaczynają mniej wypadać, za to po ciąży strasznie i wypróbowałam maskę do włosów firmy NACOMI i powiem Wam że super.
    Wizytę miałam w ub. piątek - póki co wszystko ok, teraz mam się zgłosić 19 maja na USG - 12 tydzień.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów