Strona 54 z 167
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    A u mnie właśnie dolegliwości ciążowe oslably. Wcześniej popołudniowe mdłości aż do wieczora, senność, brak apetytu, a od wczoraj jakoś dobrze się czuję. Ale może to kwestia dotlenienia, poobiedniej drzemki i ruchu Wczoraj obudziłam się w nocy i bardzo przestraszyły mnie mokre spodnie od piżamy. Bałam się, że to wody plodowe, bo nie wyglądało to jak typowy śluz... nie mogłam zasnąć, taki strach mnie ogarnal, teraz się stresuje czy wszystko ok. Tej nocy niby tez jakaś wilgoć była, ale mniej i to już wiem że po prostu wodnisty śluz. Usg mam dopiero 8 maja, mam nadzieje ze jakoś dotrwam. Nie wiem skąd ten nagły stres...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja z synem ruchy poczułam w 20tc, a z córką w 17.

Witaj aniaa88

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Fajne zdjęcia z usg. Ja malucha widziałam 3 razy ale nie mam żadnego.

Ja też się czuje trochę mniej senna.

A myślicie już nad imionami?

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Hej Wam

U mnie samopoczucie średnio sie poprawia, dalej mam wymioty, wystarczy ze poczuje coś co mi nie odpowiada i lece do kibla. Męcza mnie dalej biegunki codziennie. Waga ciągle poniżej mojej normalnej.

*Nad imieniem zastanawiałam się juz dawno jeśli chodzi o dziewczynkę--chcialabym Lili , Liliannę. Dla chłopca jeszcze nie mam pomysłu. a Wy jak ?

Ps. Zamówiłam również ten Segregator od Mamaginekolog. Pewnie jutro przyjdzie to ja postaram się jakieś zdjęcia władować tutaj

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja ruchy czułam ok 20tyg. Ale ze mialam duzo wód plodowych to obce jest mi liczenie ruchów dziecka za dnia czy po jedzeniu. Mialam tez lozysko na przedniej scianie i to podobno amortyzuje kopniaki. Ja pamietam tylko jak tylek wypinał i brzuch jak góry się robił.
    Ja prenatalne i pappa mam 28.04.

O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Mam-ka24 Zobacz posta
    Hej Wam

U mnie samopoczucie średnio sie poprawia, dalej mam wymioty, wystarczy ze poczuje coś co mi nie odpowiada i lece do kibla. Męcza mnie dalej biegunki codziennie. Waga ciągle poniżej mojej normalnej.

*Nad imieniem zastanawiałam się juz dawno jeśli chodzi o dziewczynkę--chcialabym Lili , Liliannę. Dla chłopca jeszcze nie mam pomysłu. a Wy jak ?

Ps. Zamówiłam również ten Segregator od Mamaginekolog. Pewnie jutro przyjdzie to ja postaram się jakieś zdjęcia władować tutaj
    U mnie wczoraj był jakiś wyjątek, bo dziś wieczorem juz zmulona jestem jak zwykle. Współczuję wymiotów, ja na szczęście nie miałam ani za pierwszym razem ani teraz, tylko mnie mdli i nie mam ochoty jeść ale to po południu. Przez pół dnia czuję się normalnie, mam apetyt itp. Przychodzi godz. 15, 16 i juz mi ciężko na żołądku i zmulona jestem :/
    Chciałabym czasem mieć biegunkę... u mnie niestety w drugą stronę, w pierwszej ciąży się męczyłam z zaparciami i pewnie teraz będzie podobnie :/

Ja wymiotów nie mam czasem jest mi nie dobrze ale nie wymiotów. Za to w dalszym ciągu mam silne zawroty głowy :-(. Ja dla dziewczynki mam wybrane imię Lena dla chłopczyka Ksawery lub Natan

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Niestety te mdłości i zmęczenie są okropne, u mnie na szczęście powoli jest coraz lepiej.
    Trzymam kciuki za Wasze samopoczucie

O mnie
    16.11.2017
    Dziewczyny, a jak u Was z moczem? Bierzecie cos? U mnie leukocyty 10-15 i czasem mam wrażenie, że mnie delikatnie piecze przy sikaniu. Gin kazała brać żurawine, 3x2 tabletki, ale mam zurawit i tam pisze ze na początku 3 tabletki dz. A potem jedna...no i biorę te 3 ale jakoś poprawy nie czuję, może rzeczywiście brać więcej? W pierwszej ciąży nie miałam tego problemu, wiec nie wiem, może macie coś lepszego niż żurawina?

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Witaj aniaa88!
    U mnie z samopoczuciem nie jest źle. Zdarza się, że mi niedobrze, ale nie wymiotuję. Ogólnie jestem senna, choć zdarzają się przypływy energii
    Co do ruchów to ja we wszystkich ciążach czułam dosyć późno (19-20 tydzień). Wcześniej zdarzało mi się je widzieć! Nie wiem dlaczego tak jest. Normalnie jak leżałam na wznak było widać delikatne ruchy brzucha choć ja ich jeszcze nie czułam. Taki ewenement
    Przy gorszych wynikach moczu w poprzednich ciążach brałam urosept, ale nawet nie wiem czy jest na czy bez recepty.
    A jeśli chodzi o imiona to dziewczynka możliwe, że będzie Anastazja (nie mój pomysł i nie przemawia do mnie, ale dużo osób w rodzinie do podejmowania tej decyzji, a ja w mniejszości), a jeśli chłopak tak jak przypuszczam to mnie się marzy Miron albo Mieszko, ale pewnie reszta się nie zgodzi więc tak naprawdę nie wiadomo. Wcześniej strasznie chciałam Franusia, ale po pierwsze zbyt popularne się zrobiło, a po drugie kuzynka męża właśnie oczekuje na Frania
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów