Strona 40 z 167
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    mam-ka jeszcze ja się nieśmiało przypominam: agnis lubelskie termin 27 listopada

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    beecia ja jeszcze czekam z przygotowaniem Marty przynajmniej do 12 tygodnia a dlatego że nasi znajomi spodziewali się dziecka i od razu zakomunikowali Młodej a potem okazało się że płód zamarł i przestał się rozwijać. Dlatego troszkę poczekam z nowiną, aczkolwiek czasami jej wspominam że jakby był dzidziuś to musi mi pomagać, przynosić pieluszki itp...

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    sonne nie powinni zrobić na NFZ tylko MUSZĄ!! tym bardziej w twoim przypadku jak masz taki kod wpisany

Także pierwsze i drugie badanie masz za darmo oraz badanie krwi przy pierwszym badaniu, i nie musisz byc do pobierania krwi na czczo.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Mi lekarz wczoraj mówił, że test pappa jest refundowany po 35 roku życia. Ja się nie łapię, bo kończę w listopadzie dopiero.

W ogóle wczoraj na wizycie nie zrobił mi usg, bo się przyznałam że miałam tydzień temu u gina do którego chodzę od lat i ten stwierdził, że w takim razie nie będzie już robił, bo niby nie udowodniono szkodliwości usg, ale... dostałam tylko skierowanie na badania i termin na usg genetyczne.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Co do różnicy wieku, to na pewno ciężko jest przy małej różnicy wieku, ale dzieci się razem bawią itp.
    Mimo to ja po różnicy wieku między dziećmi niecałe 2,5 roku stwierdziłam, że jeśli trzecie to z większą różnicą (żeby starsze samo umiało się ubrać, najeść i pójść do wc ) i mi się spełniło.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Oj nie napisałam ja jestem z Podkarpackiego Co do różnicy wieku między dziećmi to między średnia a najstarsza jest 4 lata różnicy jakoś powoli zaczynają się dogadywać. Między najmłodszą a średnią jest rok i osiem miesięcy rocznikowo dwa lata a teraz będzie rok i 10 miesięcy z tym że rocznikowo rok.

Wiktoria 15.05.2010
    Malwinka 21.04.2014
    Elizka 01.01.2016

Member Awatar Carole
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-30 zobacz kalendarz
    woj. Pomorskie, termin porodu 10.11
    U nas różnica będzie rok i 8msc mam obawy ale kto da rade jak nie my Już myśle o dostawce do wózka dla starszaka 4.05 mam kolejną wizyte. Mdłości mnie męczą okropne, oby do 2 trymestru.
    Katka skąd dokładnie jesteś? ja ze Słupska
    Ostatnio edytowane przez Carole ; 11-04-17 o 09:52

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Woj pomorskie termin 11 listopad
    CAROLE ja tez jestem ze Słupska do którego ginekologa chodzisz ?

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Heathera ja jestem z okolic Mrągowa

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Taszka 82 nie wiem na kiedy masz termin porodu bo jeżeli termin porodu masz po swoich 35 urodzinach Badanie Ci sie należy...bo w dniu porodu będziesz miała już skończone 35 lat

Ale tak jak mówię nie wiem na kiedy masz termin porodu i kiedy masz urodziny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów