Strona 35 z 167
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1669

Listopadówki 2017

Member Awatar Carole
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-30 zobacz kalendarz
    U nas mdłości, wymioty już od jakiegoś czasu do tego doszła 3-dniówka cola mi pomaga. Super sprawa z tabelką. Jestem od 3 dni na L4 chyba nie ma sposobu na mdłości, trzeba to przetrwać ponoć od 2 trymestru przechodzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Mnie na mdłości i wymioty pomaga pół szklanki Pepsi najlepiej naczczo. Zlecenie mojego gina w poprzedniej ciazy. U mnie z każdą ciąża coraz więcej mdłości i wymiotów. Ogółem czuję się dużo gorzej niż w poprzednich chodzę jak zombi w nocy spać nie mogę, a w dzien nie mam mozliwosci. Oby się to skończyło w drugim trymestrze.

Wiktoria 15.05.2010
    Malwinka 21.04.2014
    Elizka 01.01.2016

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny.

Podczytuje i może dołączę, jestem mama niespełna 2-letniej dziewczynki. I co dalej, nie wiem w zeszły poniedziałek byłam na usg, powinien być to 7tc od OM. A był dopiero 5t1d i widoczny tylko pęcherzyk. Co drugi dzień robię betę, to moje wyniki, wtorek pierwsza beta 12 818 mlU/ml, w czwartek druga 18 436 mlU/ml No i wczoraj trzecia 24 369 mlU/ml. Są dwa tygodnie różnicy, i te wzrosty bety jakieś dziwne. Może Wy coś więcej powiecie, bo lekarka mówiła o tym ze jest ryzyko ze coś może byc nie tak.
    Objawów żadnych. Oczywiście brak miesiączki, i może bardzo delikatnie pełniejsze piersi. I tyle. Mam zapchane jelita i zaparcia ale okazało się ze mam jeszcze 4cm torbiel na jajniku. Kolejna wizytę mam dopiero po Świętach, nie wiem co o tym myśleć.
    Ostatnio edytowane przez Marynarka ; 09-04-17 o 13:22

Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    Marynarka u mnie jest różnica ok 3 tygodnie, lekarz mówił że jest ok bo po prostu owulacje miałam późno. Nie wiem czemu lekarka Cię tak nastraszyła bo według mnie u Cb jest tak samo, a w tym tygodniu co miałaś usg mogło jeszcze nie być nic widać. Ja bylam według om w 7 tygodniu a lekarz stwierdził że zarodek ma dopiero 3,5/4 tygodnie i nie ma sensu robić usg i mam dopiero termin na 19 kwietnia. Beta też Ci ładnie rośnie więc myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku. Dziwna ta twoja lekarka, serio...

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Marynarka moze doktor martwi przyrost bety bo podobno w prawidlowej ciazy przyrost powinien byc w ciagu 48h 66% a w ciagu 72h 114% tak mi kiedys gin tlumaczyl. Wiec z twoich wynikow wychodzi slaby przyrost bety ale moze taki twoj urok napewno wszystko bedzie ok

O mnie
    No właśnie w tym problem, bo mi tak samo tłumaczyła te przyrosty. A poza tym opóźnienie owulacji, ok, koło dni być może ale nie aż tyle. Nie mogło aż tak późno dojść do zapłodnienia dlatego ze moj mąż pracuje za granica i już go nie było. W tym problem. Dlatego pytam o to co wiecie na temat przyrostów bety, bo właśnie wiem ze rośnie ale podobno slabo.

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Hmmm .. no sama nie wiem ja jak poroniłam we wrzesni to był to bardzo wczesny etap na usg nic nie było widać
    Bete miałam 99 póżniej 280 i nagle zjechało do 140 pozniej wzrosło do 360 i niestety bez czyszczenia się nie obyło.... Ale u ciebie dosyć ładnie rośnie. A chodzisz prywatnie czy na nfz?

Bo moze powinnaś iść prywatnie na lepszy sprzęt. a poza tym beta to na pewno na początku powinna rosnąć o 66%.

Mam nadzieję że wszystko ok, ale może idź gdzieś na inne usg o ile oczywiście możesz sobie na to finansowo pozwolić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Do każdego ginekologa chodzę prywatnie, którzy posiadają właśnie naprawdę dobry sprzęt. Wbrew pozorom nawet prywatnie ciężko o termin stąd różni lekarze. Byłam u jednej lekarki, po Świętach mam innego, a docelowo wracam do ginekologa, który prowadził moją pierwszą ciążę. Tylko u niego to terminy na koniec miesiąca. W tym tygodniu raczej nikogo nie znajdę, a poza tym jestem teraz sama z córką i też za bardzo nie mam jak się wybrać, nawet do kogokolwiek.
    Zastanawiam się czy jutro jechać i jeszcze raz zrobić betę czy już to zostawić i poczekać na usg.

O mnie
    Za dużo chyba też zaczęłam w necie grzebać i się naczytałam właśnie o tych słabych wzrostach, pustych jajach płodowych, zatrzymaniu rozwoju zarodka i zaczęłam głupieć. Już sama nie wiem.
    Najgorszy jest dla mnie brak objawów, nie wiem czy to dobrze czy źle w pierwszej ciąży miałam objawy od 4tc, w 6tc, wtedy już biło serduszko, już byłam na L4 i brałam kroplówki, bo byłam tak wykończona, mdłościami, wymiotami, osłabieniem, bólami. A teraz nic, zero. Kłucia w podbrzuszu, ale mam jeszcze 4cm torbiel na jajniku i to może być od tego. I na chwilę obecną to nawet nie wiem jak liczyć ciążę, powinien być 8tc, a na pewno nie jest.

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Marynarka ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow jedyny to brak miesiaczki wogole nie czulam ciazy. Za to teraz nadrabiam bol piersi, mdlosci 24h i bole glowy wiec kochana ciesz sie brakiem objawow

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów