Strona 34 z 167
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniad pecherzyk ciążowy czy żółtkowy? jeszcze nie słyszałam, żeby żółtkowy był za duży... problem jest jeśli go nie widać hmm a który to tydzień ciąży od om? może tak jak u mnie było, zarodek się jeszcze nie pojawił a lada moment będzie już widoczny??

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    hej hej trochę mnie nie było, ale już Was nadrabiam

Anetula1990 ja też jestem z mazur

Katka to my mamy dzieci prawie w tym samym wieku Moja 1 kwietnia roczek skończyła

Mi się skończył macierzyński, teraz mam urlop wypoczynkowy do chyba 22 maja a potem wezmę l4. Po urodzeniu idę na roczny macierzyński, a potem na wychowawczy. Mój mąż pracuje w rolnictwie więc też długo go w domu nie ma więc jeśli bym wróciła do pracy to cała wyplata poszłabym na opiekunkę muszę poczekać aż ta dwójka najmłodszych pójdzie do przedszkola więc gdzieś za 3/4 lata

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Ja jak narazie biorę tylko kwas foliowy, ale mam zamiar brać witaminy dla ciężarnych
    Co do objawów to bez pół szklanki Pepsi naczczo Nie mogę funkcjonować tak mnie mdli, a najgorszy objaw którego nie miałam nigdy to brak chęci na bliskie kontakty z mężem. Ja nie pracuje na etacie poświęcam się w całości dzieciom mąż pracuje od rana do wieczora więc jak mam wydać to co miałabym zarobić na opiekunkę to wolę spędzać czas z dziećmi to daje mi najwięcej radości.

Wiktoria 15.05.2010
    Malwinka 21.04.2014
    Elizka 01.01.2016

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Heathera no mój jest z ostatniego marca tylko starszaka masz już "dorosłego" hihi prawie 5lat! moja najstarsza dopiero 2skończyła hehe

u mnie mdłości tex paskudne ale nie narzekam, bardziej bym się martwila jakby już teraz raptem przeszły nigdy nie pijam gazowego ani słodkiego a teraz tylko woda gaz z sokiem mnie ratuje hehe w najtrudniejszych momentach też trochę cola się ratuje :/

witamin nie biorę. Jedynie folik i magnez bo mam arytmie i tachykardie, a staram się jakoś 1trym bez leków przetrwać

jestem w 8tyg i 4 dni serduszko bije .
    w listopadzie miałam zabieg łyzeczkowania wtedy okazało się na drugiej wizycie ok 9 10 tyg ze serduszko nie bije

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Kurcze nigdy nie slyszalam zeby pęcherz yk zoltkowy byl za duzy wiec nie pomoge. Trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Niestety też się nie orientuję jak to jest z tym pęcherzykiem żółtkowym, ale kciuki zaciskam, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Ja też się nie wypowiem jeśli chodzi o pęcherzyk żółciowy niestety,

Pogoda mnie trochę przytłacza, raz pada, raz słońce i tak w kółko.

Swoją drogą dziewczyny co powiecie aby prowadzić taką tabelkę orientacyjna, na kiedy dana mama ma poród, itp )?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	takie tam.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	46.0 KB
ID:	100611

Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    katka nooo mój to już samodzielny jest I dużo mi pomaga w domu i przy młodej Nie boisz się jak to będzie z takimi trzema maluchami ? Bo ja to czasem mam obawy jak będzie z dwójką takich małych, będzie ok 1,7 miesięcy różnicy. Najgorzej że mieszkamy na 4 piętrze bez windy...nie wiem jak ja będę dwójkę taszczyć na górę :O

Mam-ka24 jak dla mnie super z tą tabelką Na forach jak byłam ze starszakami też zawsze takie tabelki były. Można wpisać też jakieś dane nasze, miasto, wiek, inne dzieci itd

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Tabelka fajna sprawa. Macie jakieś sposoby na wymioty? Od rana ciągle tylko biegam już siły nie mam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów