Strona 29 z 167
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agnis

O mnie
    a jak zrobić żeby przypisać już ten suwaczek do swojego profilu?

Senior Member
    agnis

O mnie

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Nie miałam usg, bo chodzę na nfz i pierwsze usg robią między 11 a 13 tygodniem. Poza tym aparat usg jest w innym gabinecie. Na szczęście ten sam lekarz przyjmuje prywatnie i jak pójdę dzisiaj to samo usg mi zrobi bez badania więc i mniej skasuje.
    No moja teściowa też się raczej nie ucieszy, za to teść będzie zachwycony. Mieszkamy w jednym domu i jesteśmy na górze więc u nich zrobi się jeszcze głośniej jak tyle dzieci będzie biegać, skakać i krzyczeć nad ich głowami. A teściowa najbardziej to odczuje, bo końcem roku ma iść na emeryturę więc będzie słuchać cały dzień naszych hałasów, zamiast wypoczywać. Ale ja się nie przejmuję. Sami chcieli, żebyśmy tu mieszkali więc teraz będą musieli ponieść tego konsekwencje.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Fantaeryk z tego co się orientuje to chodzi o to, żeby nie wdychac tych oparów, więc zakład fryzjer.musi być dobrze wentylowany. Wiem, że dziewczyny farbuja ale ja, dla spokojnosci sumienia, poczekałabym do 2trym

Agnis po utworzeniu suwaczka musisz skopiować BBCode i wkleic u siebie. Tzn. twój profil, ustawienia, sygnatura - tu wkleic skopiowamy link

Aaga haha no to faktycznie teściowa nie odpocznie my też mieliśmy mieszkać z teściami , podobno... wyszło, całe szczęście, że mieszkamy sami. Ciasno ale własno

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    Ja na 18 dzis ide na wizyte prywatna do lux med. Nie znam lekarza - zobaczymy. I nie wiem czy wspominac ze bylam 2 tyg temu na nfz. Czy udac ze to 1 wizyta
    jeśli idziesz prywatnie to chyba nie ma powodu żeby ukrywać poprzednia wizytę. Czekamy na wieści

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Właśnie widziałam moje cudowne 2cm szczęścia i od razu jestem spokojniejsza.
    Sonne trzymam kciuki.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.11.2017
    Cichon bradzo mi przykro. Trzymaj się

Witam nowe mamusie.

Ja jutro mam wizytę i chce już wziąć l4 bo sił brak by wstawać do pracy. Zapisałam się za to na angielski i hiszpański jakoś trzeba ten czas wykorzystać

My powiemy rodzinie w okolicach Świąt, myślę że wszyscy się ucieszą, chociaż teściowa może wyczuć nosem że skoro idzie w przyszłym roku na emeryturę t czeka ją opieka nad brzdącem, na pewno nie będzie zachwycona;]]

"Aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz"

Ja tydzień temu byłam prywatnie i od razu powiedziałam mu ze chodzę na nfz też żeby właśnie nie płacić za te badania. Bo to jednak duże koszty wychodzą. Na nfz byłam dwa razy już. Tylko że wygląda to tak: na pierwszej wizycie zrobił mi usg stwierdzające ciążę ale mnie nie badał, zlecił badanie moczu i morfologie. Wyszła mi anemia lekka a on przepisał mi aż 6 tabletek dziennie żelaza. Na drugiej wizycie też nie badal mnie ani nic założył tylko kartę ciąży. Zaczęłam się więc martwić dlatego poszłam prywatnie. Prywatnie lekarz mnie zbadał, uspokoił że wszystko jest w porządku, zrobił usg i pomimo że nie mam ukończone 35 lat tylko 30 skończę w tym roku to przepisał mi na prenantalne. Przypuszczam że ten z nfz by mi tych prenantalnych nie przepisał.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Izabell30 skierowanie na prenatalne z prywatnego gabinetu nie jest uznawane i trzeba za nie płacić przynajmniej u nas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów