Strona 28 z 167
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Becia u mnie nadal jelita strajkują.. a spać chodzę o 21 hehe jakbym tylko miała możliwość to na pewno spałabym w dzień moc -10, ograniczam się do robienia niezbędnego minimum

Aleksandra witaj u mnie na każdej wizycie jest usg. Co lekarz to może być inna praktyka ale myślę, że jak ma sprzęt to bez problemu zrobi.

W weekend powiedzieliśmy rodzicom. Teściowa nawet się nie odezwała... Tesciu pogratulował i powiedział
    , że się cieszy, a moja mama skakała ze szczęścia - tyle dobrego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja jestem z lubelskiego, w piątek mam pierwszą wizytę i według moich wyliczeń to 7 tydzień. Troszkę mam mdłości ale da się wytrzymać. Boję się mówić o ciąży na wyrost bo dużo jest poronień i zamierania płodu i chyba wstrzymam się do maja żeby powiedzieć w pracy.

Senior Member
    agnis

O mnie
    Dziewczyny jak się tworzy te piękne suwaczki, które macie??

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja już po wizycie. Wszystko w porządku i wyniki w normie. Ale oczywiście jest ogromny niedosyt w związku z czym po południu (a właściwie pod wieczór) lecę na usg prywatnie.
    Aleksandra witaj.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Katka, a o co Teściowej chodzi, ze sie nie odezwala? Ja teściową poinformuje w listopadzie, jak urodze :/
    Agaa a czemu jeszcze raz idziesz? Nie zrobili ci usg itd?
    Ka dzis bylam na badaniu krwi, ponad 400 zl... mam nadzieje ze wszystko wyjdzie ok w poprzedniej ciazy musiałam powtarzac tarczyce bo cos na poczatku nie tak bylo :/

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agnis kliknij na któryś z naszych suwaczkow to Cię przekieruje na stronę

Aga cieszę się, że wszystko ok. To czekamy jeszcze po południu na relacje z usg

Beecia ale zawrotna kwota :/ dobrze, że mój gin zleca badania na nfz. Co do teściowej hm ogólnie rzecz ujmując, mamy trudne relacje. Spotkało mnie z jej strony trochę przykrości ale staram się żyć "w zgodzie" ze względu na dzieciaki i męża i tak jakoś, raz lepiej raz gorzej, się kręci ehh

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co sadzicie o farbowaniu wlosow? Ile ludzi tyle opinii a ja mam coraz wieksze odrosty hihihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja na 18 dzis ide na wizyte prywatna do lux med. Nie znam lekarza - zobaczymy. I nie wiem czy wspominac ze bylam 2 tyg temu na nfz. Czy udac ze to 1 wizyta

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Ja mam prywatnego lekarza i na NHS (odpowiednik NFZ) i nie ukrywam przed nimi ze prowadze podwojnie ciaze co dwie glowy to nie jedna. Ale w Uk troche inaczej podchodza do sprawy ciazy...

Senior Member
    agnis

O mnie
    O rany ale drogie są te pierwsze badania. Ja myślałam że już przy drugiej ciąży hiv i tokso można sobie odpuścić ale chyba się myliłam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów