Strona 26 z 167
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Beeecia ja ogolnie pochodze z czestochowy (slaskie) ale aktualnie mieszkam w UK prowadze ciaze u polskiego lekarza i u angielskiego GP. Mam nadcisnienie i chor.Reynauda dlatego wole kontrolowac od poczatku ) dzisiaj GP dolozyl mi wit.D do aspiryny i folicu wiec oprocz tego ze czuje sie fatalnie to jeszcze garsc lekow biore hihi a ciaze filmowe sa takie idealne hihi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    No pogoda piękna dziś, a Ja to tylko bym jadła i patrzała gdzie się położyć ^^
    Przeraża mnie to, ja juz chce drugi trymestr , to czeęść objawów, mam nadzieje minie bezpowrotnie

Beeecia ja jestem ze Śląska)( i jestem ciekawa jak reszta?)

Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.11.2017
    Dzień dobry mamusie

i witam wszystkie nowe listopadóweczki

Katka cudowne wieści!

Ja mam wizytę we wtorek i już strasznie się denerwuję, ostatnio lepiej się czuję co mnie martwi bo miałam już takie dni gdzie ledwo z łózka się ruszałam, no ale nie ma co panikować.

U nas też dziś pięknie- ja Kraków

Miłego wieczoru

"Aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz"

Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    06.11.2017
    A i bardzo fajny pomysł z koszulką starszego brata- kradnę!

"Aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz"

Senior Member Awatar Mała_Mi_88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-04 zobacz kalendarz
    Witajcie wieczorem. jestem dętka po całym tygodniu. Najpierw poprzedni weekend odchorowałam a w niedziele w nocy mała dostała gorączki i do środy ja trzymało. Mamoza totalna, raczki i jęczenie. Oczywiście na to zęby się zbiegły. Wyczułam dziś górną jedynkę, a druga jedynka i dwie górne dwójki też idą. tak ma wszystko napuchnięte Do tego mój cały tydzień do 19 był w pracy, a dziś dodatkowo służba i wróci jutro rano. Ja już leżę w łóżku i niedługo chyba pójdę spać. jestem cały czas senna i na okrągło głodnam chyba to mnie najbardziej męczy, bo jem niestety na siłę. Nic mi nie smakuje :/

Gratuluję wszystkim udanych wizyt! Ja idę 5 kwietnia na pierwszą i to będzie już 7tc. Jedyne moje małe marzenie w tej ciąży to żeby mnie ominęła cukrzyca ciążowa, bo przy pierwszej ciąży niestety miałam.

Ja jestem z kujawsko-pomorskiego

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Ja tez z kuj-pom
    Padam dzis na twarz, mam nadzieję że spokojnie zasne o normalnej porze, a nie o 2 w nocy.
    A ja zamowilam sobie zestaw "jestem w ciazy" od MamaGinekolog i mam zamiar go uzywac zeby niektorzy sie dowiedzieli

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Hej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ja jestem z mazur

Hej ja mieszkam w podkarpackim blisko Sandomierza

Fajny pomysł z tymi bodami u nas wie już moja mama i siostry rodzicom męża narazie nie mamy zamiaru mówić bo ona już przy trzeciezj ciąży mówiła że nie damy rady i wielka afera była że po co tyle dzieci więc teraz nie mamy zamiaru mówić nikomu . Córki dowiedzą też się w późniejszym czasie.

Wiktoria 15.05.2010
    Malwinka 21.04.2014
    Elizka 01.01.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów