Strona 25 z 167
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    To tak jak ja my chyba mamy tak bardzo podobnie na kiedy masz termin z OM? ja na 6.11

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    aaga nie ja mam niestety dopiero 19 kwietnia wizytę. Chyba że wybiorę się na usg prywatnie ale jeszcze nie wiem czy pójdę

moniad chyba nie za późno. Mi na pierwszej wizycie też nie założył dopiero teraz 19 kwietnia idę i założy a to będzie 11 tydzień. Tylko ważne żeby ona w swoich papierach zapisałam u Cb że jesteś w ciąży czyli ze byłaś na pierwszej wizycie przed 10 tygodniem żeby dostać becikowe
    Ostatnio edytowane przez Heathera:) ; 30-03-17 o 19:22 Powód: dopisanie

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mam-ka24 widzę ze mamy ten sam termin

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Heathera dzięki za odpowiedź. Ja zamierzam iść do tego samego lekarza co w poprzedniej ciąży, ale cholestaza wyszła mi przypadkowo jak wysłał mnie na celeston do szpitala. Mam nadzieję że teraz bardziej zwróci uwagę na moją cholestazę..... a jeszcze się nie przestawiłam na drastyczną dietę, obiady jem takie jak wszyscy w domu bo narazie o ciąży wie tylko mąż. Rodzicom powiem pewnie po wizycie a najlepiej to wolałabym po powrocie z Niemiec, żeby za bardzo nie przeżywali naszego lotu - lecimy tydzień po świętach na komunię.

Becia ja mam termin dzień po tobie na 7-ego ale 6 -tego mąż ma urodziny to może będzie prezent :-)

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Witam kobiety ja dzisiaj bylam u GP (mieszkam w UK) potwierdzil termin mojej polskiej pani gin. na 10 listopada ) moja babcia urodzila sie 11go wiec moze zrobimy jej prezent na 93 urodziny. Jak sie dzisiaj czujecie?

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Mam-ka24 super wieści z wizyty
    Heathera pomyliłam Twoją wizytę z Mam-ka24.
    A ja dzisiaj dosyć fajnie się czuję, ale po odkurzaniu, myciu podłóg i praniu muszę przystopować, żeby nie przesadzić. Zwłaszcza, że wszystkie dzieci mam dzisiaj w domu, a do nich trzeba sporo energii. Wkurzam się tylko, że znowu nie umyję okien przed świętami. Ja może i czuję się na siłach, ale mąż by mi nie darował. A i sama wolę nie ryzykować. Jedną ciążę straciłam, a okna nie zając. A po świętach jak powiemy rodzinie, to może siostrę poproszę, żeby mi pomogła
    A u Was jak przygotowania do świąt?
    Ostatnio edytowane przez aaga ; 31-03-17 o 13:03
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aaga Zobacz posta
    Mam-ka24 super wieści z wizyty
    Heathera pomyliłam Twoją wizytę z Mam-ka24.
    A ja dzisiaj dosyć fajnie się czuję, ale po odkurzaniu, myciu podłóg i praniu muszę przystopować, żeby nie przesadzić. Zwłaszcza, że wszystkie dzieci mam dzisiaj w domu, a do nich trzeba sporo energii. Wkurzam się tylko, że znowu nie umyję okien przed świętami. Ja może i czuję się na siłach, ale mąż by mi nie darował. A i sama wolę nie ryzykować. Jedną ciążę straciłam, a okna nie zając. A po świętach jak powiemy rodzinie, to może siostrę poproszę, żeby mi pomogła
    A u Was jak przygotowania do świąt?
    U mnie przygotowania na etapie zerowym odkad sie dowiedziam ze jestem w ciazy wszystko stalo sie nagle nieistotne i odlegle hihi

O mnie
    Ja też na bakier ze świętami, ale jedziemy do rodziców wiec sie kakos specjalnie nie bujam
    Posprzatam jak zwykle i bedzie porządek

O mnie
    Ide zaraz po core do przedszkola i wwzme ją na rower albo hilajnoge piękna pogoda u nas
    A tak w ogóle to skad jesteście dziewczyny, w sensie wojewodztwa?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów