Strona 22 z 167
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Aaga, Beecia, Anetula, Mam-ka dziękuję :* mam już takiego stracha, że nawet myśli nie mogę zebrać... odezwę się później

2. dzieckozakupy.pl
    Witam chciałabym dołączyć do waszego grona dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży termin wstępnie 25 listopada ale tylko orientacyjny gdyż miałam ostatnio bardzo nieregularne miesiączki to moja czwarta ciąża boję się jak diabli mam już trzy córki ciąża nie planowana ja nie chciałam więcej dzieci ale jak jest to się cieszę

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jest serduszko!!!

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Katka super cieszę się bardzo Na kiedy termin? Jak duże maleństwo? Opisuj wszystko!!

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Katka cudownie! Gratuluję i cieszę się razem z Tobą.
    Kasia9010 witam i gratuluję. Ja też spodziewam się 4 dzieciątka i też go raczej nie planowałam (ale też nie robiłam nic żeby się nie pojawiło, a nawet liczyłam na to że może kiedyś...?), a teraz jestem chyba najszczęśliwsza na świecie.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Hej dziewczyny . Jestem już mamą . Mam córeczkę z sierpnia 2014r. W październiku 2016 straciłam ciążę (obumarła w 8tc) .
    2lutego poroniłam (cb) . I nie dostałam już miesiączki . Obecnie jestem w 7t6d.. serduszko bije.. zagraża nam wielki krwiak.. ;( ale jestem dobrej myśli..

Katka widzisz super gratulacje kochana. Ja dziś też jestem po wizycie prywatnie. Dowiedziałam się wszystko co chciałam. Ciąża prawidłowo się rozwija, serduszko bije. Lokator mierzy 1.95 cm. Lekarz dał mi skierowanie na badania genetyczne te między 11 a 13 tygodniem. Także jest super. I gdyby nie to że mega wkurzyli mnie dziś w pracy to była bym prze szczęśliwa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Katka Uff Kamień z serca!, Gratuluje):*

Mnie czeka jutro wizyta, też mam nadzieję, ze serducho będzie biło, i wszystko będzie ok.

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Dziękuje Dziewczyny, już trochę ochłonęłam... mój mały wielki człowiek ma cały 1cm nie wiadomo skąd te plamienia, pozostaje być dobrej myśli. Nieodłączna przyjaciółka luteina zostaje, następna wizyta za 3tygodnie.

Przepraszam, z tego wszystkiego nawet się nie przywitałam...
    Witam Nowe Mamy super, że jest nas coraz więcej!

Izabel gratuluje dobrych wiadomości!!

Mam-ka to jutro czekamy na Twoją relacje i kolejne dobre wiadomości

Nadia tym razem musi byc szczęśliwe zakończenie, mocno trzymam kciuki!

Kasia to u Ciebie taka mocna ekipa jak u Aagi gratuluje!

Cytat Zamieszczone przez kasia9010 Zobacz posta
    Witam chciałabym dołączyć do waszego grona dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży termin wstępnie 25 listopada ale tylko orientacyjny gdyż miałam ostatnio bardzo nieregularne miesiączki to moja czwarta ciąża boję się jak diabli mam już trzy córki ciąża nie planowana ja nie chciałam więcej dzieci ale jak jest to się cieszę
    Witaj. Mój termin to też 25 ale ciąża raczej jest młodsza. Chciałam wiedzieć czy robiłaś betę i czy byłaś na usg. Bo ja byłam w poniedziałek i lekarz nic nie widział i kazał mi przyjść w przyszłym tygodniu. Ale ja się ciągle martwię

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów