Strona 20 z 167
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witam nowe Mamy

Anetula dziękuje za pamięć nie chcę się cieszyć bo już miałam dzień przerwy, a potem plamienie wróciło że zdwojoną siłą:/ ale wczoraj było już mniej, a dziś od rana jeszcze nic juppi no i odliczam do jutra ...

w weekend udało mi się zdrzemnac 30min jak pojechaliśmy do babci. Mąż wziął synka, babcia wnuczkę a ja miałam chwilę dla siebie. Maluchy nie chodzą do żłobka, a jak uda się że razem zasną na drzemkę to nadrabiam zaleglosci obiadowe bo wieczorem nie mam już siły na nic i idę spać o 21 z kurami hehe tyle, że teraz w nocy mąż wstaje do dzieci to dziś spałan nawet do 6tej

no a w weekend synek będzie miał roczek.. zawsze robiliśmy obiad dla rodziny ale teraz zaprosiłam tylko na torta i ciacho. Zrobię torta i sernik, sąsiadka pomoże upiec jakieś ciasto i babeczki. Jak wszystki będzie dobrze jutro to powiemy im o ciąży, mam nadzieje ze zrozumieja

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez beeecia Zobacz posta
    Ja dzis prawie caly dzien spałam i teraz juz zasnąć nue mogę.
    Wstalam o 7, zaprowadzilam corke do przedszkola, po 8 sie polozylam i wstalam o 13, ogarnelam sie, zalatwilam co trzeba i ok 16:30 do 20 znow spalam... ech... tez tak macie?
    W pierwszej ciazymialam podobnie w I trymestrze....
    Beecia ale Ci zazdroszcse snu ehh

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Też bym pospała ale nie mam jak. Mały zaśnie to trzeba cokolwiek w domu zrobić i dodatkowo kupiliśmy dom remont generalny trwa to też dodatkowe załatwianie. Dziś wizyta zobaczymy nasze maleństwo

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Anetula ale masz fsjnie o ktorej wizytujesz? czekamy na dobre wiesci

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    15.20 Już nie mogę się doczekać

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anetula1990 Zobacz posta
    15.20 Już nie mogę się doczekać

To Czekamy na Zdjęcie USG) Bo jeszcze nikt sie nie pochwalił.

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    ja też zazdroszczę wizytacji
    ja jestem dopiero w 5 tygodniu w ciąży więc na pierwszą wizytę pójdę dopiero za dwa tygodnie, żeby na 100% moja fasolka była już widoczna
    próbuje sobie wmówić że ten czas szybko zleci, ale jest stres i niepewność

jeżeli chodzi o mnie to nie jestem senna w ciągu dnia, ale za to czuje suchość w gardle i jedyne co mi pomaga na tą przypadłość to sok grejpfrutowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Witam
    Mam na imię Magda termin porodu na 11 listopad i oczekiwanie na wizyte 31 marca

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Anetula jak tam? czekamy tu na Ciebue

Magda, Patapaya witajcue i gratulacje!!

Ja ze spaniem.to mamze przekichane bo strasznie chce mi sie w dzien spać, ale jak sie położę to juz zasnac nie moge, a moja pora spania. To zazwyczaj 20 godzina. Jutro zaczynam 8 tydzien I biore folik mama 1. A kwas foliowy bralam jeszcze przed ciążą oraz vigantolleten 2000j. Ale wlasnie teraz juz.nie biore vig. Bo tak zrozumialam ginekolog, ze juz nie musze brac. Ale 14 kwietnia mam wizyte a, chcialabym miec juz za soba... jest to moja pierwsza ciąża I niekiedy chyba przesadzam.... unikam prawie wszystkiego... czasami sama mysle ze przesadzam, ale chcialabym zeby wszystko bylo ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów