Strona 2 z 167
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Sonne w pierwszej ciąży, tez dośc szybko poleciałam do gina. Było widać malutki pęcherzyk na USG. Myśle ze da radę i teraz potwierdzić ^^
    Jak nie to zrobię bete hcg

U mnie objawy pojawiły sie bardzo szybko, 6-7 dni od owulacji, dlatego nie podejrzewałam ze to będzie ciąża.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Witam i ja Wczoraj byłam u gina i potwierdził ciążę oraz założył już kartę ciąży. Termin porodu mam na 8 listopada
    Bardzo szybko ci założył. Mi chyba w7tyg dopiero

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Moje objawy pojawiły się w tłusty czwartek po pączkach spędziłam pół wieczoru klęcząc w łazience. W poprzedniej ciąży też miałam mdłości ale troszkę później

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Co robie zle ze moje suwaczki sie nie pokazują; (

Member Awatar Carole
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-30 zobacz kalendarz
    Witam się dzisiaj wyszły 2 kreseczki. W domu mam szkraba 11msc za 2 tygodnie wracam po macierzyńskim do pracy, mam nadzieje, ze długo nie bede musiała pracować i szybko pojde na l4. W pierwszej ciąży wymiotowałam codzinnie do 5msc, oby ta ciąża była 'inna' Pozdrawiam :*

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    Bardzo szybko ci założył. Mi chyba w7tyg dopiero
    Też się zdziwiłam, że tak szybko, ale nie protestowałam W poprzednich ciążach miałam właśnie jakoś koło 7 tc, jak już serduszko biło.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Z objawów to u mnie na razie ogromna senność i ogólne zmęczenie. No i odrzuciło mnie od ukochanej kawy. Mdłości na razie brak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam jestem nowa

Test ztobilam kilka dni temu dla pewnosci wczoraj powtorzylam dwie wyrazne kreseczki termin 12.11 jest to moja 3 ciaza 2 zakonczyla sie w listopadzie poronieniem

Cytat Zamieszczone przez moniad Zobacz posta
    Test ztobilam kilka dni temu dla pewnosci wczoraj powtorzylam dwie wyrazne kreseczki termin 12.11 jest to moja 3 ciaza 2 zakonczyla sie w listopadzie poronieniem
    pierwsza proba po poronieniu i się udało sama jestem zaskoczona bo z tego co slyczalam po zabiegu lyzeczkowania ciężko zajść w ciaze
    bardzo się ciesze ale jest tez we mnie ogromny strach czy wszystko będzie dobrze . mimo to staram się myslec pozytywnie
    pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów