Strona 19 z 165
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1645

Listopadówki 2017

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    hej , jestem tu nowa,
    termin porodu wypada na koniec listopada
    jestem jeszcze ogromnym szoku bo ta ciąża do końca nie była planowana
    mam już 6 letnią córkę , która marzy o rodzeństwie, pod jej poduszką już nie raz znalazłam namalowany list do bociana
    mój partner też od zeszłego roku porusza temat dziecka
    tak wiem Julia potrzebuje rodzeństwa
    ale ja się strasznie boje
    Poprzednia ciąża była bezproblemowa, poród i opiekę w szpitalu też wspominam dobrze
    dla mnie przejście przez połóg było koszmarem
    podczas porodu pękłam , straciłam dużo krwi, wpadłam anemię, rany nie goiły się tak jak powinny, ból nerek pamiętam do dziś, nie mogłam nawet sama iść do toalety bo traciłam przytomność, przez pierwszy miesiąc moim dzieckiem opiekowała się tak naprawdę rodzina a ja ją tylko karmiłam, to wszystko sprawiło że czułam się bezużyteczna, jak bym ktoś mi podciął skrzydła, jak bym nie mogła być tak naprawdę matką - depresja

a teraz
    z jednej strony się cieszę , wiem że pokocham to maleństwo , ale strach jest przy mnie , są też i obawy

jeżeli chodzi o objawy
    to brak miesiączki, ale też brak objawów zbliżającej się miesiączki, no i test ciążowy pozytywny

oczywiście trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusię, mam nadzieję że wszystko ułoży się dobrze i że wspólnie dotrwamy do samego końca

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Patapaja gratuluję Coraz więcej nas tu

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Witam! Jestem Kinga, mam 36l. "nasz groszek" ma 7t+3d i w sobote mial 7,6mm. Slyszac serduszko plakalam jak dziecko to moja pierwsza ciaza i ze wzgledu na wiek chyba ostatnia. Jestem mega szczesliwa ale przyznam Wam szczerze ze rownie mocno spanikowana. Ciagle spie, teraz mam mdlosci, brzus pobolewa i wyglada na wiekszy jak dla mnie hihi Na tym etapie jest ok, ale gin zapisal mi aspiryne 75mg do odwolania i mierzenie cisnienia 2x dziennie. Pewnie dlatego ze w przeszlosci leczylam nadcisnienie, cierpie na migreny z aura i mam chor.Reynauda. czy ktoras z Was tez musi zazywac aspiryne? Oj to bedzie dluuuujgi czas...ale i tak ciesze sie jak cholera i placze na zawolanie pozdrawiam!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez fantaeryk Zobacz posta
    Witam! Jestem Kinga, mam 36l. "nasz groszek" ma 7t+3d i w sobote mial 7,6mm. Slyszac serduszko plakalam jak dziecko to moja pierwsza ciaza i ze wzgledu na wiek chyba ostatnia. Jestem mega szczesliwa ale przyznam Wam szczerze ze rownie mocno spanikowana. Ciagle spie, teraz mam mdlosci, brzus pobolewa i wyglada na wiekszy jak dla mnie hihi Na tym etapie jest ok, ale gin zapisal mi aspiryne 75mg do odwolania i mierzenie cisnienia 2x dziennie. Pewnie dlatego ze w przeszlosci leczylam nadcisnienie, cierpie na migreny z aura i mam chor.Reynauda. czy ktoras z Was tez musi zazywac aspiryne? Oj to bedzie dluuuujgi czas...ale i tak ciesze sie jak cholera i placze na zawolanie pozdrawiam!
    Ja biorę acard 75 mg i mam 34 lata.

i ja chciałam się nieśmiało przywitać i mam nadzieję że zostanę tu do końca.... dziś byłam u gina ale nic się nie dowiedziałam, mówi że jeszcze za wcześnie, niby beta przyrasta ale wczoraj miałam delikatne plamenia dlatego dostałam luteine 3 razy po 1 i magnez tak samo. nawet nie potrafię się cieszyć

Aniołek 23.12.2016

Witam wszystkich ja ostatnią miesiaczke miałam 1 lutego. 23dc test ale ledwie widoczna kreseczka. 24dc beta 318. Wizytę u gin w rowy 6tc. Karta założona, serduszko bije jest to moje pierwsze dziecko, a z mężem staraliśmy sie 7 miesięcy. Odkąd sie dowiedzialam zdrowo sie odzywiam ale odrzucilo mnie od rukoli, szpinaku od zup. Chwilowo miałam wstręt do wszystkiego... co widzę to jest mi niedobrze.... mam niedoczynność tarczycy ale leczona. Wczorajszy wynik to 0.96. Obecy termin porodu to 7 listopad

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie. Fajnie, że grono nam się powiększa.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Gratulacje dla nowych Oczekujacych Mamusiek )

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Ja dzis prawie caly dzien spałam i teraz juz zasnąć nue mogę.
    Wstalam o 7, zaprowadzilam corke do przedszkola, po 8 sie polozylam i wstalam o 13, ogarnelam sie, zalatwilam co trzeba i ok 16:30 do 20 znow spalam... ech... tez tak macie?
    W pierwszej ciazymialam podobnie w I trymestrze....

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja nie dam rady spać w dzień, jedynie jak syn śpi, ale to też nie zawsze, bo starsza wraca wtedy ze szkoły. A w nocy śnią mi się koszmary więc też się nie wysypiam. W weekend mam większe szanse, bo wtedy dzień nie jest uzależniony od wyprawiania i zaprowdzania gdzie trzeba starszyzny. No i męża mam w domu to przy synu na spokojnie podrzemię.
    Miłego dnia mamuśki.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów