Strona 18 z 167
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Ja prowadzę ciążę u jednego lekarza- prywatnie. M. in. dlatego, że usg mam co dwa tygodnie i na bieżąco upewniam się, że moje dziecko jeszcze żyje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Ja mam usg co wizyte, średnio raz na miesiąc. W pierwszej ciazy tez tak mialam.
    A czy lekarz na nfz przy prowadzeniu ciąży, robi usg na pierwszej wizycie zeby sprawdzic czy ciąża jest czy nie? Czy trzeba czekac do tego 11/12 tyg??

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Cichon żyje i będzie żyło. Musisz tak myśleć i naprawdę w to wierzyć. Wiele osób o Tobie myśli i Wam kibicuje także nie ma innej opcji.
    A to czy lekarz na nfz robi usg wcześniej to chyba zależy tylko od możliwości. Ja mam tego pecha, że mój nie ma aparatu usg w gabinecie i trzeba ustalać odzielny termin. Ale mogę się mylić.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aaga Zobacz posta
    Cichon żyje i będzie żyło. Musisz tak myśleć i naprawdę w to wierzyć. Wiele osób o Tobie myśli i Wam kibicuje także nie ma innej opcji.
    A to czy lekarz na nfz robi usg wcześniej to chyba zależy tylko od możliwości. Ja mam tego pecha, że mój nie ma aparatu usg w gabinecie i trzeba ustalać odzielny termin. Ale mogę się mylić.
    Taką mam nadzieję.

O mnie
    Dziewczyny czy orientujecie się może jak to jest z leczeniem zębów w ciąży, tzn czy normalnie można je leczyć bez przeszkód, że się zaszkodzi maluszkowi.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja leczyłam we wszystkich ciążach i normanie dostawałam znieczulenie. Tyle, że zawsze mówiłam o ciąży (może wtedy jekieś inne znieczulenie dają) i czekałam z wizytą do 2 trymestru.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja przez ostatnie 2mce mialam 5 wizyt. Takze w pierwszym trymestrze. To zalezy czy wytrzymasz na fotelu.bo te rozne "smaki" i taka ilość śliny może nie byc przyjemna. Ja znieczulenia nigdy nie biorę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wracam i ja. Jakoś brakło mi czasu żeby do Was zajrzeć ale jestem już. Katka kciuki trzymam dalej za ciebie kiedy masz wizytę?
    Ja byłam u lekarza w czwartek tego na nfz. Założył mi kartę ciąży. I przepisał mi końska dawkę żelaza bo mam anemie. Kazał brać 6 tabletek dziennie. Chyba trochę go poniosło bo w pierwszej ciąży też miałam anemie i to duża i takiej dawki żelaza nie miałam. Do tego mam powalające ciśnienie 100/55. W środę idę do lekarza prywatnie. Na nfz zrobił mi na pierwszej wizycie usg stwierdził ciąże i tyle. A ja chce usłyszeć że wszystko jest ok. Dlatego w środę lecę na prywatną wizytę.

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cichon można, najlepiej w 2trym. Też się wybieram na przegląd ale jeśli coś będzie do zrobienia to, jak tylko z dziecięciem będzie wszystko dobrze, poczekam do II trymestru

Isabel dziękuje też mam wizytę w środę . Kurcze to nie jest normalne, że trzeba chodzić prywatnie żeby spokojnie się wszystkiego dowiedzieć ehh mój ginekolog ma taką "politykę że karty ciąży wydaje dopiero po skończonym 12tygodniu

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Katka jak sytuacja?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów