Strona 17 z 167
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Gbur na nfz nieziemski. Ale 1 z tych co może nie pozalują L4. 3.04 ide do lux med. Zastanawiam się czy nie prowadzić 2 kart ciazy. (Da sie tak?)Bo jak pojde raz do tego a raz do tego z 1 kartà to zacznie się pytanie o co chodzi;(

Do tego znów powtórka z cisnieniem. Na wizytach mam zawsze takie ze mnie do szpitala chcą kłaść - syndrom białego fartucha.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Do tego jutro jadę na 2udniową integrację z pracy. I co wymyślić że nie pije to nie wiem. Mówić jeszcze o ciąży nie chce. Zapisywałam się dość dawno nie wiedząc że będę abstynentką.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Katka właśnie tak samo myślę i z tych samych powodów wcześniej nie robiłam tych badań. A za Ciebie i maleństwo dalej trzymam kciuki.
    Cichon czytałam staraczki od dluższego czasu i rozumiem Twoje obawy. Przykro mi, że przez to wszystko przechodziłaś. Wierzę, że wkońcu będzie dobrze i aż do rozwiązania będziesz się tylko cieszyć ciążą. Życzę Ci tego z całego serca.
    Chyba każda ma największe obawy w pierwszym trymestrze, a osoby po przejściach tym bardziej. Tylko, że nasze niepokoje przekładają się na dzieci, a to nie najlepsza rzecz. I choć wiem, że to niejednokrotnie trudne musimy szukać powodów do radości i uśmiechu.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. U nas lekarz od razu powiedział o badaniach genetycznych. Będziemy je robic od razu na następnej wizycie. U nas to koszt 600 zł:/ przez dwie noce nie spałam, ale doszlam do wniosku, że w razie "W" wolę wiedzieć niż nie wiedzieć. Testy nifty (?) również o nich myslalam, ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby po tych "wstępnych ".

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Sonne tez sie zastanawiałam nad dwoma lekarzami - na nfz i prywatnie. Ale niestety moj gin nfztowski od razu mi powiedzial ze on nie ma miejsc na prowadzenie coazy i mam sobie znalezc jakas wieksza przychodnie.... takze odpuscilam ten temat

Hej dziewczyny, u mnie 7 tydzień, termin na 7 listopada. Jak się czujecie?

Ja chodzę na NFZ i jednoczesnie do prywatnego - i nie będę się przyznawać do NFZ mam bliżej na badania, na miejscu. A do prywatnego godzinę drogi. Gin na NFZ mi stwierdził 3-4 tydzień jak miałam już 6 ...wiec opini jego raczej nie będę słuchać. Ewentualnie porównać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Katka jak sytuacja?
    Też kiedyś chciałam prowadzić u 2 lekarzy, ale przy wynikach i tak by się wydało. U nas laboratorium od razu przesyła wyniki do przychodni i potem nie chcą ich wydawać tylko podpinają od razu do karty ciąży.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Aaga dziękuje za pamięć. Niestety niedużo ale brudze ciemnobrazowo

Cichon, Mira wierze,że tym razem czeka Was szczęśliwe rozwiązanie. Aż za dobrze wiem jak trudna jest ciąża po stracie. Nasz pierwszy synek zmarł zanim zdążyliśmy go poznać. Ale pomimo przeciwności nadal staram się wierzyć, że teraz też będzie dobrze... że na następnej wizycie usłysze serduszko. Mocno Was ściskam i trzymam za Was kciuki!

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    Do tego jutro jadę na 2udniową integrację z pracy. I co wymyślić że nie pije to nie wiem. Mówić jeszcze o ciąży nie chce. Zapisywałam się dość dawno nie wiedząc że będę abstynentką.
    możesz przyjmować jakieś leki, ktorych nie można łączyć z alkoholem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów