Strona 151 z 167
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    U mnie rowniez philips avent

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    z butelkami nie pomogę bo u mnie jedno i drugie dziecię bezbutelnowe i bezsmoczkowe.. w trakcie pierwszej ciąży kupiłam 1szt. aventu w razie W i tak stoi sobie wyparzona w szafce po dziś dzień

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Syn tez pił z aventu. Córka bezbutelkowa.
    Smoczki z kółkiem oboje avent.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Dziewczyny jak to bezbutelkowe? Rozumiem karmienie piersia bo sama chce tak robic, ale nie podaje sie dziecku nic do picia? Albo jak starsze to w nocy nie pije mleka? Ja planuje do 6miesiaca karmic (oby tak bylo) a pozniej odstawic. To moje pierwsze dziecko wiec nie moge mowic o swoim doswiadczeniu ale kolezanki i bratowa mimo karmienia naturalnego uzywaly butelek wlasnie do picia na poczatku a pozniej do dokarmiania. Jak to u was bylo?

O mnie
    fantaeryk dziecko na piersi nie musi być dopojane niczym innym, podajesz tylko pierś na żądanie, nawet w upały.
    Dopiero po skończeniu przez dziecko 6 miesięcy jak zaczynasz podawać stałe pokarmy, to możesz podać wodę czy coś do picia.
    Ja córę karmiłam 14 miesięcy i serio nigdy nie piła z butelki, najpierw miała niekapek z miękkim ustnikiem (coś takiego http://bangla.babyonline.pl/opinie/p...stnikiem-a0134 ), ale bardzo szybko załapała bidon ze słomka i tak piła, również w nocy po odstawieniu od piersi.
    Taki bidonik miała http://www.empik.com/avent-kubek-ze-...E&gclsrc=aw.ds
    A do picia w nocy trochę później się przestawiła na taki z TT, bo łatwiej na leżąco się napić https://patiimaks.pl/produkt/bidon-3...E&gclsrc=aw.ds
    Z resztą tego Łyczka z TT używa do tej pory.
    Syna karmiłam 10 miesięcy i od ok 4 miesiąca podawałam mu butelkę raz dziennie. Miał niby po mm lepiej spać. Dawałam mu przed spaniem mm i dokarmiałam cycem, bo nie lubił tej butli. Lepiej wcale nie spał, ale zostałam przy tej butli raz dziennie i potem jak odstawiłam, to pił mm. Córka tylko cycowa i po odstawieniu nie piła mleka żadnego, wcale i z niczego. Dopiero w przedszkolu się nauczyła.
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 09-08-17 o 10:04
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    fantaeryk no u mnie dzieci cycowe do niespełna roku (bez ok.2 tygodni). W 6 mies przy rozszerzaniu diety wodę, herbatke pili z doidy cup, później zwykły kubeczek. Mm nigdy nie pili. Za to zajadaja się jogurtami, serkami czy kefirem.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    U mnie też dzieci praktycznie bezbutelkowe. Czasami podawałąm picie (miałam tomme tipe), ale też szybko przestawiałam na butelki z rurką albo niekapki. Mleka modyfikowanego nigdy nie dostały (nie licząc szpitala po urodzeniu). Później jadły grysik (na zwykłym krowim mleku) albo kaszki łyżeczką.
    Za to smoczki obowiązkowo. Najstarsze dziecko spało aż z trzema (jeden w buzi, dwa w rękach) i od początku lubiła. Drugie w ogóle nie chciało tylko paluszek pchała, ale jak na jesień jej zaczął palec obierać i trzeba było smarować i doszywać rękawiczki do ubrań to wkońcu się polubiła ze smoczkiem. Syn też się buntował, ale po doświadczeniach z młodszą córką wolałam, żeby jednak też miał smoczek. Ale co dla mnie najdziwniejsze każdemu dziecku odpowiadał tylko jeden kształt smoczka. Pierwszej anatomiczny, drugiej spłaszczony, a syn preferuje kuleczkę. Ciekawe jak będzie tym razem? Na pewno kupię z każdego rodzaju po jednym, znowu
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    smoka mój syn nie chciał żandego, próbowałam cztery rodzaje, do momentu jak mu zaczęły zęby iść ok 7-8 miesiąca. Odrzucił sam jak miał katar 3 tyg w wieku ok 20 m-cy.
    Za to córa miała bardzo duży odruch ssania i smoka pokochała od pierwszego zassania jak miała tydzień. Miałam avent z gratisów ze szpitala i tak zostało. I też spała z trzema

A w ogóle, to ja dzisiaj po wizycie. Wszystko ok, łożysko nie zasłania szyjki, krzywa wzorcowa, tylko znowu jakieś zapalenie się przyplątało
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 09-08-17 o 11:29
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Dziś byłam na krzywej cukrowej, wyniki na wizycie 17. Cieszę się że już z głowy bo więcej bym nie dała rady wypić gluzkozy

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Aha zobaczymy jak to bedzie u nas z tymi butelkami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów