Strona 150 z 167
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    No ja mam +9 kg w tej chwili. Moim marzeniem jest nie przekroczyć 15 kg. Pewnie mi się to nie uda, jak dalej będę się objadać plackami ziemniaczanymi, jak wczoraj

Ciesze się, że u Marynarki ok!
    Ja mam wizytę w środę, bez usg malucha, ale z usg łożyska, czy nie za nisko.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny.

Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam. Miło mi się zrobiło jak poczytałam, że się martwicie. Nie jest źle. Szyjka trzyma, ale skurcze są, podbrzusze mocno dokucza. Na stałe lekarz włączył mi luteinę dowcipną, oczywiście magnez w końskiej dawce i nospa. I duuuużo odpoczynku. Póki co nie mam nakazu leżenia plackiem, ale tryb mocno oszczędzający.

Mam teraz mniej czasu na udzielanie się ponieważ mój mąż wrócił ze statku. Odciąży mnie trochę, zwłaszcza przy córce. Teraz pojechali do parku karmić kaczki, ja tylko wstawiłam zupkę, zamiotłam podłogę i leżę. Pogoda ładna, ale posiedziałam chwilę w ogrodzie i na słońcu za gorąco, uciekłam do domu.

Czy któraś z Was aplikuje sobie tą luteinę? Boże, mam ogromny z tym problem, nie mogę wsunąć tego aplikatora do końca, mam wrażenie, że zbyt płytko aplikuję tą tabletkę, ale w sumie nic nie wypływa w większej ilości, tylko raz mi tabletka wypadła, jak poszłam siusiu. I nie wiem czy się dobrze wchłania czy nie.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Marynarka cieszę się, że wszystko ok.
    Ja byłam dzisiaj na wizycie i wszystko ok na szczęście. Chociaż mała mnie wystraszyła, bo lekarz nie mógł wysłuchać tętna. A potem nawet jak złapał to było słabo słychać. Lekarz mówi, że musiała się odwrócić pleckami do mojego kręgosłupa. No i jestem na plusie 3 kilo, ale bardzo pilnuję żeby nie przybrać za dużo, bo miałam sporą nadwagę na starcie.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    I ja w końcu mam z głowy krzywą cukrową...brrr nienawidze klucia i niestety trafila mi sie kiepska babka, cos jej nie wyszlo z prawa reka i grzebala az mi sie slabo zaczelo robic, w koncu pobrala drugi raz tez z lewej reki. Powiedzialam ze 3 raz już sobie nie dam i zmierzymy glukometrem chyba wyszło ok bo po 2h miałam 129 a z tego co pamiętam to norma jest do 140. Jutro wizyta to się dowiem dokładnie jakie wyniki. U mnie 4 kg na plusie wiec na razie rośnie brzuch a nie ja na szczescie. W pierwszej ciąży przytylam 10 kg wiec teraz pewnie będzie podobnie.

Member Awatar mamuska27
    Mieszka w
    woj. lubelskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-17 zobacz kalendarz
    Anetula1990 nie wiem czy jesteś z lubelskiego bo nie mogę dopatrzeć na profilu ja jestem z lubelskiego, a na wesele ruszam na Garbów do Złotej Rybki.

aaga ja słońce mam zabronione, a jak już to filtr 50 , bo dostałam na początku białą plame na kciuki i delikatne białe kropki na palcu wskazującym, gin powiedziała że to przebarwienia ciążowe od bycia na słońcu i mogą mi już nie zniknąć w tym miejscu co mam to trudno jak nie zniknie obym na twarzy nie miała czy gdzieś indziej w widocznym miejscu... dlatego chronię się jak tylko mogę

Marynarka dobrze, że się odezwałaś!

Ja dziś wreszcie kupiłam sukienkę na drugi dzień, pogoda idealna na zakupy na bazarku chłodno prosta do ciała, miętowa w białe groszki

Junior Member Awatar Smerfetka86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-24 zobacz kalendarz
    Marynarka cieszę się, że z szyjką wszystko dobrze
    Mam nadzieję, że będziesz mogła odpocząć.

U mnie na ostatniej wizycie było +6 kg. W sobotę dowiem się jaka jest moja obecna waga. Mam nadzieję,
    że od tego czasu przytyłam max. 2 kg. I być może w końcu poznamy z mężem płeć naszego maleństwa

Wiecie co się dzieje z Mam-ką24? Chciałabym się dopisać do tabelki, a już dawno nie było jej na forum...

Marynarka super że się odezwałaś. Oszczędzaj się i będzie dobrze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Smerfetka86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-24 zobacz kalendarz
    Cześć mamusie!

My już zaczynamy nasze małe zakupy i zastanawiamy się, którą butelkę wybrać?
    Z reklam wszystkie idealne. Czy podpowiecie, która Wam się sprawdziła?
    Wstępnie bierzemy pod uwagę Phillips Avent albo Dr Browns.
    Co o tym myślicie?

Dzięki za porady

Ja kupiłam jakąś butelkę z aventu na allegro. Ale chce kupić jeszcze szklana miałyście? Lepsza jak plastikowa?

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mamuśka27 ja jestem z mazur. Smerfetka u nas sprawdziła się butelka Phillips Avent, dalej innych Kacper nie rusza tylko te

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów