Strona 15 z 167
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Katka_84 Zobacz posta
    niestety nie ma serduszka luteina i za tydzień dzień sądu ....
    Katka_84, jestem z wątku październikowego, ale podczytuję Was z powodu Chichon, z którą znamy się jeszcze z wątku staraczek.

Chciałam Cię tylko pocieszyć, że miałam identyczną sytuację. W 6+0 na usg było widać tylko pęcherzyk zółtkowy 35 mm i ani echa zarodka ani serca. Jestem po stracie i mam APS (leków biorę wagon), więc szanse na powtórkę były spore. Z nerwów natychmiast zaczęłam mocno plamić. Na kolejne usg miałam stawić się za tydzień, który przeleżałam w łóżku plackiem i który był horrorem. Po tygodniu zobaczyłam najpiękniejszą 8,3 mm kropeczkę świata i usłyszałam serce. Także należy wierzyć, bo jestem najlepszym przykładem, że brak serca w 6+0 to nie wyrok.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Katka mam nadzieję że jeszcze się pojawi serduszko. Ja byłam pod koniec 5 tyg to też był tylko pęcherzyk i w 8 tyg kolejne usg, ale lekarz jest dobrej myśli

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, Anetula dziękuje Wam :* u nas jest zarodek 2,3mm, serduszka niestety nie było. Staram się nie tracić wiary ale " głupi" rozum za wiele kombinuje :/

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira z całego serca gratuluje ciąży!!! niech to będzie spokojne, już nie, 9mies dla Was zakończone szczęśliwym rozwiązaniem

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Katka trzymam kciuki w dalszym ciągu. A może przyrost bety powinnaś zbadać. Lekarz coś sugerował?
    Byłam dzisiaj na badaniach, ale wyniki poznam dopiero 3.04. na wizycie. No i na pewno nie będę miała usg. W ogóle pewnie pierwsze usg będzie w czasie prenatalnych. Cóż - nfz.
    Mira gratulacje! I dla reszty dziewczyn z wątku staraczek też (jeśli też tu zaglądacie). Sama czytam Wasz wątek i to jeszcze od poprzedniego roku, ale widząc trudności (Arwen, Kasia,...) nie miałam odwagi pisać, sama mając 3 cudownych, zdrowych dzieci. Co nie zmienia faktu, że bardzo każdej z Was ciągle kibicuję. Sama mam "problemy" z zachodzeniem w ciążę (pco), ale też nie dążę do posiadania kolejnych dzieci za wszelką cenę. Zdaję się na wolę Bożą.
    A co do objawów to muszę przyznać, że dopadł mnie wilczy apetyt co niestety nie jest zbyt dobre przy 20kg nadwagi. Także będę musiała się pilnować.
    Z witamin biorę folik, jakić compleks dla kobiet w 1 trymestrze i magnez.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Katka, kochana, to jeszcze bardzo malutki zarodek, wierzę że za tydz wszystko bedzie po Twojej mysli :* trzymam kciuki ✊

czesc dziewczyny oj nawet nie wiem od czego zacząć
    Katka jak już kiedyś pisałam rozumie cie doskonale mozejest jeszcze jakas nadzieja u mnie wygladalo to tak ze w 10 tyg przy drugiej wizycie okazało się ze serduszko nie bije a dziecko rozwinete było na ok 7 tydz . tyle ze jeden lekarz swierdzil brak akcji serca skierowalna zabiek pojechałam do szpitala tam niby serduszko bilo wszyscy byli w szoko wrocilam do domu pojechałam prywatnie doktorka swierdzila ze jedank akcji brak i znow szpitaal także miałam kila dni których nie chciałabym pamietac
    ale zdecydowalismu się z mezem sprobawac jeszcze raz . zasakujace jest to ze maialm zabieg w polowie listopada i dokładnie na wtedy tylko rok pozniej mam termin porodu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    jeżeli chodzo o samopoczucie to kicha przynajmniej na razie bol glowy i senność oj ale znose to jakos byle było wszystko ok

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ja mam wizyte dopiero 19.04, ale chyba nie wytrzymam do tego czasu. Jakos tak chcialabym troche szybciej sprawdzić czy wszystko jest ok. Macie jakis pomysl oprocz wizyty na IP?
    Za ok 1,5tyg muszę zrobic wszystkie badania z krwi...

Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    Katka na pewno wszystko będzie dobrze ! Mocno trzymam kciuki !

beecia ja tez mam kolejną wizytę 19 kwietnia...i nie wytrzymam tyle bo usg jeszcze nie miałam robionego więc idę do innego, który wiem że mi usg zrobi. U tamtego mojego nie mam jeszcze założonej karty ciąży więc pójdę sobie do tego drugiego, tylko że nie chce u niego prowadzić ciąży bo to taki gbur i np za zwolnienia kase bierze...wiec zrobi mi te usg i pewnie zleci badania a ja normalnie wrócę do tamtego 19 kwietnia na wizytę i tam założy mi kartę ciąży. Trochę kombinowania...ale nie wytrzymam bez tego usg, a nie mam teraz za bardzo kasy żeby iść prywatnie

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów