Strona 143 z 167
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Dzięki aaga, musze wypróbować.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ja biorę Folikmama2 i sporadycznie magnez. Gin zalecił mi nospę jeszcze

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Ja Prenatal duo, magnez, nospa i luteina. Kwas foliowy już dawno odstawiłam, jest w witaminach a i już teraz nie tak bardzo potrzebny.

Jak mam czasem problem z siusiu, niekoniecznie od kopniaków młodego to biorę wit C. I z córka pije czyste wapno w syropie ale to po to żeby ona pila bo musi, a mi nie zaszkodzi.

Co do imienia mamy konflikt. Mąż chce Jakuba. Ja nie wiem. Podoba mi się Wiktor, Grzegorz i Rafał. Ale żadne nie przekonuje mnie w 100%.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja biorę feminovit dha i magne b6.
    Taszka82 nie ma sprawy.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

O mnie
    Ja biorę doppel herz activ mama premium.

Moj mąż stwierdził, że ma juz dość dyskusji nad imieniem
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    U nas teraz zaczyna się debata nad chrzestnymi to może być trudniejsze niż wybór imienia

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    My mamy imie Tymon.

Biore witaminy Pregnacare original, rutinoscorbin na naczynka, aspiryne 75 na problemy z krazeniem i cisnieniem. Do tego zielone warzywa, owoce i duzo wody.

Chrzestnego mamy ale nie wiem jak bedzie z chrzestna. Ja wybralam brata. Teraz moj partner musi wybrac kogos od siebie. Jesli sie nie zdecyduje to ja mam juz w zapasie dwie matki chrzestne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U mnie i mleko i butelki będą czekaly w domu. Urodzilam 2tyg przed data. Mleka w cyckach 0 przez 3 dni.potem tyle co kot napłakał. Do tego ja mam tzw plaskie brodawki. Jak widze zdjecia jak powinno sie karmic i tam sutek w buzi dziecka sięga do gardła a mój ahhh
    Nakladki mialam te silikonowe. W moim przypadku się sprawdziły troche bo przynajmniej mlody mial co do buzi wziąć. Ja pierwsze tyg proby karmienia piersią wspominam jak jakiś horror. Zamiast cieszyć się macierzynstwem to tylko przystawianie do cyca. Laktator co chwile by rozbijać laktacje. A cycki miały to gdzieś. Ale jak rodząc po raz pierwszy i słuchając wszędzie co zdrobic jak jest nawał mleka (a nie co zrobić jak go nie ma) można być spokojnemu teraz wiem ze zamknę sie z mlodym sam na sam w kopoju bez tzw widowni - tesciowa!!!!brrr i będę "walczyć" z tą myslą ze jak nie wyjdzie to mm też mleko.

O mnie
    Oj z chrzestnymi to będzie problem. Na chrzestną się znajdą kandydatki, ale chłopa brak.

Sonne, po takich doświadczeniach, to nie dziwię się, że chcesz być przygotowana butelkowo. Ale może tym razem będzie lepiej
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Sonne 100% racji. Ja się uparłam na kp i walczyłam jak lwica i na szczęście się udało, ale "złote rady" postronnych osób potrafią rozstroić nerwowo. O pierwsze dzieciątko staraliśmy się 4 lata więc jak już się udało i urodziłam to chciałam dla niej wszystko co najlepsze. Chciałam wszystkich słuchać, bo przecież wszyscy chcieli pomóc jak najlepiej. Problem w tym, że każdy mówił coś innego (doktorka, położna, mama, teściowa...). Dopiero jak byłam na granicy rozstroju nerwowego po 3 miesiącach walki z płaczem, nie spaniem, dietą potrząsnął mną mój kochany mąż i zadał mi jedno pytanie: kto jest mamą? Powiedziałam, że ja, a on to zacznij robić to co Ty uważasz za słuszne, bo to ty masz instynkt! I wiecie co? Cud! Dziecko się uspokoiło, ja się uspokoiłam i wszystko zaczęło być takie łatwe i oczywiste. Potem już nawet jak ktoś coś "radził" to i tak się trzymałam swoich racji i było ok. Pewnie, że popełniałam błędy jak każdy, ale to była moja sprawa i tylko ja na tym traciłam. Na pewno dziecko już nie cierpiało i uważam za świętą prawdę to, że na dziecko przenoszą się emocje matki. Także jak mnie ktoś prosi o radę to staram się pomóc, ale i tak uważam, że każda matka wie co najlepsze dla jej dziecka.
    A z chrzestnymi to u nas już będzie całkiem ciężko, bo to już 4 dziecko, a już do syna braliśmy znajomego, bo z rodziny nie bardzo było kogo. Teraz nawet jeszcze o tym nie myślę, chociaż chciałabym, żeby chrzciny były jeszcze w tym roku.
    Jak dzisiaj się czujecie? Ja fatalnie znoszę ten gorąc.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów