Strona 14 z 167
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Mała_Mi_88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Heathera:) Zobacz posta
    A ja mam jeszcze teraz macierzyński...do 31 marca...więc potem pewnie pójdę od razu na zwolnienie...nie wiecie moze ? czy mogę tak od razu czy muszę trochę popracować ?
    Możesz od razu iść na zwolnienie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.11.2017
    Dzień dobry mamusie

Ja się czuję coraz gorzej, miałam już ochotę iść na zwolnienie na dniach ale mój zastępca poszedł na l4 do końca przyszłego tygodnia i mogę dziewczyn zostawić bez nas dwóch czekam aż wróci i idę na zwolnienie bo po prostu nie daję rady, i tak biorę zwolnienia albo urlopy na weekendy bo dwa dni po 12 h nie jestem w ogóle w stanie wypracować:/ Do tego chcą mnie wysłać w przyszłym tygodniu na szkolenie o Warszawy i w ogóle mi to się nie widzi z takim samopoczuciem, po za tym po co mi szkolenie przed takim długim okresem nieobecności? Na dniach więc muszę powiedzieć wyżej o moim stanie, niestety bo trochę się boję , wciąż uważam że to za wcześnie, ale co zrobić.

Katka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, napisz koniecznie:*

Heathera możesz iść od razu na l4

Miłego dnia

"Aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz"

Junior Member
    Zaczarowana87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez beeecia Zobacz posta
    Trzymam kciuki dziewczyny!
    Chodzicie prywatnie czy na nfz??
    Będę chodziła prywatnie tak jak w pierwszej ciązy, na wizytę chcę się wybrać w przyszłym tygodniu i już nie mogę się doczekać Czuję się różnie, jednego dnia mogłabym góry przenosić a następnego leżę wryta w kanapę bo tak mnie mdli

Junior Member
    Zaczarowana87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mam-ka24 Zobacz posta
    Mnie tez męczy wilczy głód, praktycznie coś zjem , i za chwile jestem głodna-a jak jestem głodna to mi od razu niedobrze, i tak cały dzień
    Bierzecie już jakieś konkretne witaminki, czy tylko Kwas Foliowy?
    U mnie z zaleceń (telefonicznych) ginekologa kwas foliowy i witamina D3 Glodna jestem ciągle jak wilk, mój mąż się śmieje, że ciągle coś jem hihih a najbardziej mi teraz smakuje to co niezdrowe czyli coa i chipsy mmm no i mój mąż biedny ciągle je coś zbyt ostre bo teraz mocniej doprawiam

Senior Member Awatar Mała_Mi_88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-04 zobacz kalendarz
    Dzień dobry! U nas była ciężka noc, moda długo płakała i zasnąć nie mogła. W końcu koło 3 tata ja uśpił, ale po 6 już była wyspana :/ Gdzie to moje dziecko które spało do 8... Teraz oczywiście ma drzemkę, a ja się nie położę, bo jest robota. Pogoda super, to jedno pranie schnie na balkonie i zaraz puszczę drugie, to mi ładnie przewieje
    Ja z witamin biorę tylko kwas foliowy, bo mój lekarz mówi, że jak wyniki są dobre, to nie ma po co brać.

Junior Member
    Heathera:)

Mieszka w
    Mazury
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    Ja już po wiycie
    No i trochę się rozczarowałam...
    Ciąża potwierdzona. Gin pobrał mi cytologię i od razu tam brzuch pomacał, stwierdził że macica rozpulchniona i że jest ciąża ale wczesna gdzieś 3,5/4 tygodnia więc na usg jeszcze za wcześnie...dostałam skierowanie na badania i następna wizyta...aż 19 kwietnia i wtedy usg...strasznie późno i pewnie wybiorę się prywatnie na usg bo nie wytrzymam

C- 22.01.2012 r. K- 06.06.2015 r.

Junior Member
    Lenusiowo

O mnie
    21.11.2017
    Kochane jak sobie radzicie z bólem głowy, ale takim strasznym ;( już wszystkiego próbowałam ratujciee bo mi zaraz głowa pęknie!!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Lenusiowo

O mnie
    21.11.2017
    ja mam brać tylko kwas foliwy 15 mg bardzo mocna dawka no ale cóż. Wolałam brać Mama DHA ale sie nie zgodziła moja ginekolog.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ja też tylko kwas foliowy mam zalecony. Wizyta we wtorek już nie mogę się doczekać.
    Katka jak po wizycie?

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    niestety nie ma serduszka luteina i za tydzień dzień sądu ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów