Strona 137 z 167
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,370 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Tak szuka. Nosidelka na siebie. Tutaj jest mnostwo firm i rodzajow i total ie nie mam wiedzy na ten temat. Musze poczytac poszukac. Taszka82 mowisz ze to tylko dla starszych dzieciakow? Hmm... muslalam ze nawet 3 miesiecznego mozna nosic. Tutaj nawet noworodki w tym nosza. Zreszta maja zupelnie inne spojrzenie na dzieci niz my, matki polki teraz wiem o czym mam czytac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat z artykułu w którym wytopiadają się ortopedzi:
    Z całą pewnością należy unikać nosideł określanych potocznie mianem wisiadeł, w*których dziecko całym ciężarem ciała opiera się na genitaliach lub spojeniu łonowym, a*jego nóżki bezwładnie zwisają. Pozycja dziecka w*takim nosidle jest daleka od fizjologicznej - kręgosłup jest przeprostowany i*pozbawiony amortyzacji, a*więc narażony na duże obciążenia, pozycja nóg i*miednicy jest niewłaściwa, a*stawy biodrowe nie mają odpowiedniej stabilizacji, co może wpływać niekorzystnie na ich rozwój.

Cały, bardzo fajny artykuł: https://pediatria.mp.pl/lista/65165,...ci-na-co-dzien
    I chyba jeszcze fajniejszy: https://www.szczesliva.pl/jak-wybrac...e-dla-dziecka/
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 27-07-17 o 17:40
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Juz wiem ze zakup nosidla odloze na pozniej - przy ajmniej jak Tymek skonczy 4 miesiace Taszka82 dziekuje brdzo za wskazowki i linki. Przydaly sie

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cieszę się, że mogłam pomóc.
    Dobra decyzja A jeśli zależy Ci na noszeniu wcześniej, to rozważ zakup chusty
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Malego bedzie nosil raczej moj chlop wiec to on musi pomyslec czego chce

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    I znowu nastała cisza...
    Jak się czujecie? Ja miałam dzisiaj ambitny plan gruntownego sprzątania, ale skończyło się na odkurzaniu i jednym praniu. Brzuszek zaczyna być cięższy niż myślę, mimo, że jestem dopiero 3kg na plusie. A jak pomyślę o nadchodzących upałach to już mi słabo.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Aaga wstałam dziś z weną na sprzątanie a dopadła mnie gorączka. Chciałam się przespać jak mały zaśnie, ale miał słaby sen i nic z tego nie wyszło. Zrobiłam jedynie zupkę kurkową i z grubsza ogarnęłam. Może później się uda. Jeszcze soczek z malin muszę porozlewać, ale to wieczorem żeby Kacper mi się nie kręcił przy gorącym. Ja mam +2 kg ale brzuch mi często twardnieje już aż strach pomyśleć co będzie później. Też tak macie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Hej hej. Ja dzisiaj jestem zła. Miałam zrobić dzisiaj krew i siuśki, ale zrobiłam tylko krew bo mi pojemnik wpadł do wc. I w poniedziałek muszę donieść mocz na badanie ogólne. Poza tym pół nocy nie spałam bo młody tak mnie uciskał na szyjkę i pęcherz ze myślałam ze zejdę z tego świata.

Anetula, mi już twardnieje regularnie. Niestety, dużo odpoczynku chociaż przy 2-łatce ciężko. No i leków, tez mi się to nie podoba ale jak mus to mus.

Dziewczyny, dwa pytania do dyskusji, trzeba rozruszać to forum. Po pierwsze, co myślicie o prowadzeniu ciąży u dwóch niezależnych lekarzy? A po drugie, która z Was może miała pierwsze cc i rozważa próbę porodu SN? Co myślicie?

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    W sprzątanie mam trochę wylane. Ogarniam z grubsza to co na widoku, resztę zostawiam dla M który niedługo wraca do domu. Dzisiaj córka zjadła pierogi a ja zielona fasolkę. Nie chciało mi się gotować chociaż w planach była jarzynowa zupka. Jutro tez coś na szybko bo jedziemy na urodziny do kolegi Zuzi.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Mnie się też brzuch stawia, ale nie za często.
    Marynarka ja wszystkie dzieci rodziłam sn, ale mam znajomą co urodziła 2 dziecko sn niecałe 2 lata po cesarce i była bardzo zadowolona.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów