Strona 136 z 167
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Taszka82 bardzo slusznie co do fotelika i bazy. Uzywany nie wiadomo czy byl powypadkowy i czy wszystkie zabezpieczenia dzialaja. Ja mam baze nowa, a fotelik udalo mi sie od przyjaciolki odkupic- wiec znam jego historie i wiem ze nie ma zadnych defektow. Polecam firme maxi cosi. My duza uwage zwrcalismy wlasnie na bezpieczenstwo w aucie. Duzo jezdzimy po Anglii jak tylko zrobi sie cieplo, a i na urlop do PL zawsze samochodem podrozujemy. A baze najlepiej kupic dopasowana na 2 rozmiary fotelikow z mozliwoscia jazdy tylem i przodem. Wtedy wymieniasz tylko fotelik zero na kolejny.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Aha jutro zaczynamy 26tydz. i serie badan: cisnienie, krzywa cukrowa i wizyta u gin. Cisnienie w sumie kontroluje w domu wiec na razie bez paniki ale denerwuje sie przed wizyta. Mam nadzieje ze szyjka bedzie na swoim miejscu a lozysko sie podnioslo. No i juz postanowione ze ciagne L4 do konca. Dzisiaj znowu nie spalam do 3 nad ranem :/ tez nie mozecie spac w nocy?

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fantaeryk Zobacz posta
    Taszka82 bardzo slusznie co do fotelika i bazy. Uzywany nie wiadomo czy byl powypadkowy i czy wszystkie zabezpieczenia dzialaja. Ja mam baze nowa, a fotelik udalo mi sie od przyjaciolki odkupic- wiec znam jego historie i wiem ze nie ma zadnych defektow. Polecam firme maxi cosi. My duza uwage zwrcalismy wlasnie na bezpieczenstwo w aucie. Duzo jezdzimy po Anglii jak tylko zrobi sie cieplo, a i na urlop do PL zawsze samochodem podrozujemy. A baze najlepiej kupic dopasowana na 2 rozmiary fotelikow z mozliwoscia jazdy tylem i przodem. Wtedy wymieniasz tylko fotelik zero na kolejny.
    dokładnie taką chcę, maxi cosi PEBBLE PLUS + baza 2WAY FIX i potem fotelik 2WayPearl
    Poprzednio przy dwójce miałam cabrio fix i potem romer king plus. Kinga jeszcze mam, skorupa jest ok ale tapicerka zniszczona. Myślę, żeby uszyć nowy pokrowiec i zachowac go jako drugi do babci auta, po mieście.
    Ale do naszego nowy porządny. My tez dużo jeździmy i foteliki to dla mnie priorytet.
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 27-07-17 o 09:32
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Taki sam mam plan tylko teraz mam fotelik cabrio fix. Drugi tez bedzie Pearl. Teraz zastanawiamy sie jakiej firmy nosidelko kupic. Moze macie jakies doswiadczenia?

O mnie
    o jakie nosidełko Ci chodzi, takie na siebie?
    To dla noworodka tylko chusta, nosidełko jak dziecko samo usiądzie dopiero i tylko ergonomiczne (szeroko nóżki). Dla niesiadzącego dziecka tylko chusta zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa.
    Jeśli chodzi o nosidełko, to ja miałam manduce i wiązanego mei tai-a i MT dla mnie najfajniejszy.
    Tu fajny artykuł o nosidłach
    http://mamygadzety.pl/wybrac-nosidelko-dla-dziecka/
    i o TM (to chyba tez najtańsza opcja)
    http://mamygadzety.pl/nosidlo-mei-tai/
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 27-07-17 o 10:21
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Słyszałam o oszustach na Olx dlatego ja wózek znalazłam z moich okolic pojechałam i kupiłam. To przykre że ludzie potrafią jak by nie było nasze dzieci okraść bo wózek nie jest dla nas tylko dla dziecka świnie perfidne.

Jestem po lekarzu cukrzycę mam ale nie tragiczna. Dostałam glukometr mam mierzyć cukier 4 razy dziennie i prowadzić dziennikiczek i za dwa tygodnie kontrola u diabetologa.
    Odstawić słodkie owoce, dżemy, słodycze i powinno być ok.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    izabell30 to nie jest najgorzej.
    Ja też na olx szukam tylko w okolicy tak, żeby osobiście móc odebrać.
    Ja kupowałam dla syna fotelik caratero taki co jest dla 1 i 2 grupy wagowej (nie pamiętam dokładnej nazwy). Teraz synowi dam po jednej z córek kinderkraft jak będzie potrzeba, a ten jego będzie dla małej. My mało jeździmy, bo wszystkie dzieci mają chorobę lokomocyjną. A że rodzina na miejscu to nie wiem czy w ogóle będziemy inwestować w większe auto.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Izabel, to dobrze, że niewielka ta cukrzyca. Powodzenia w dietowaniu

My na pewno zmieniamy auto, bo w piątkę się ani w prywatnym, ani w męża służbowym nie zmieścimy. Kiedyś mąż miał Berlingo, to byśmy weszli, teraz skoda za wąska, a w prywatnym nawet nie mamy pasa na środku z tyłu, bo pierwszy właściciel kupował to auto z kratką na 4 osoby. Ale to po przeprowadzce jak będziemy wiedzieć jak stoimy z kasą.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Dwa foteliki dobry pomysł. Też myślę kupić dla synka drugi, bo nasz jeździ z mężem w aucie ciągle, a czasem byśmy się gdzieś wybrali z wujkiem. Całe szczęście auta zmieniać nie musimy, bo mamy peugeota z dokładanymi siedzeniami, z których nie korzystamy ale miejsca jest multum

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    my zmianę auta mamy już za sobą , wcześniej mieliśmy malutkie, oszczędne auto żeby podróż do Polski wychodziła jak najtaniej. Autko było tanie , ale jego wadą było to że był malutki i nic się w im nie mieściło praktycznie , więc mój mąż kupił VW Pasata kombi i przyznam szczerze dużo więcej w niego wejdzie, a choć silnik ma większy to spala praktycznie tyle samo kasy co ten niby mały i oszczędny , tylko już nie ciśniemy się jak sardynki wpuszczę.

Co do fotelika , to tylko z bazą bo jednak jesteśmy z motoryzowaną rodziną , a bezpieczeństwo to podstawa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów