Strona 135 z 167
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Fantaeryk, a pokaz ten wózek i wkładkę bo sama jestem ciekawa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ja wózek mam od koleżanki i nawet nie wiem jak się nazywa, ale oglądając te najmodniejsze aż mam ochotę kupić, ale nie mogę sobie na niego pozwolić, bo dom w ciągłym remoncie

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez fantaeryk Zobacz posta
    Wozek rozklada sie na plasko, ma wysokie boki, jest duzy. Poza tym mam wklad do srodka dla niemowlaka - dziecka nie musze zapinc pasami. Bedzie mu plasko, swobodnie i wygodnie. I przede wszystkim bezpiecznie. Spacery planuje owszem, ale spacery - nie maratony raczej na dluzsze spanie na dworze nie bedzie szans, tutaj zima to przede wszystkim deszcze, ulewy i wiatr. Spacerowke testowala juz moja kumpela na swoim malym i spokojnie dala rade. Rodzila w lutym. Takze wszystko pod kontrola. Ale jesli okaze sie ze mialas racje to sie poklonie dla mnie nie problem przyznac ze sie mylilam
    Zerknelam na zdjecia tego wozka i nie widzialam tam opcji rozłożenia na płasko tylko tak jak np. u nas pod delikatnym kątem, no i te pasy, dlatego napisałam, bo wiem ze u nas choć chciałam małego zacząć w spacerówce wozić jak miał jakues 5ms to było za wcześnie, za mały był do tego wózka. Ale jeśli ten wasz rzeczywiście się rozkłada calkiem na płasko i nie trzeba zapinac pasów a wkładka jest dopasowana do rozmiarów niemowlaka to ok, pewnie jakoś dacie radę

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Fantaeryk, obejrzałam. Jako spacerowka fajny, ale nie przekonuje mnie to że nie widzisz niemowlaka w nim, no i bardzo lekki też nie jest. Ale mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Jak mówisz, każdy robi jak uważa. Ja jak Twoja bratowa kupuję dwa wózki. Jeden na spacery koło domu, na błoto, śnieg i wertepy, drugi "miejski", który bedzie jeździł w bagażniku i towarzyszył mi w przychodni, galerii czy kawiarni.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    No i wszystko w temacie

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Taszka, my tak samo mamy dwa wózki. Jeden na stałe już jest w bagażniku, sporadycznie był użyty w domu czy koło domu. Drugi nazywany przez nas "Q7" bo typowa wiejska terenówka. I właśnie się tylko nad jej zmiana zastanawiamy.

Ja wózek mam x-trall kupiłam już w maju żeby nikt mi go z przed nosa nie sprzatnal. Znalazłam z okolicy na Olx od babeczki w bardzo dobrym stanie za 400 zł. Wózek jest 3 w 1. Dziecko jak będzie stabilnie siedzieć to kupię do auta żeby mieć spacerówke a póki co tego będę pakować do auta w razie potrzeby. Sasiadka taki wózek ma i jest zadowolona.

Za godzinę jadę do diabetologa trzymajcie kciuki za moją cukrzycę żeby się choć lekka okazała :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    izalell30 powodzenia! Daj znać jak będziesz po co i jak.
    Też poluję na wózek na olx. Podobają mi się espiro atlantik czy jakoś tak, ale opini jeszcze nie czytałam. Muszę się wkońcu zmobilizować, bo czas ucieka. No i chciałabym tanio, bo nie wiem na ile wykorzystam przy mojej gromadce. A te atlantic nawet za 200 są.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Junior Member
    edycia90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-04 zobacz kalendarz
    A ja jestem w końcu po polowkowym z budową maluszka wszystko wporzadku. Niestety jest troszkę za malutki za dwa tygodnie kolejne usg i wtedy się okaże czy on po prostu taka jego uroda czy to coś poważnego. Na razie mam zalecone dużo leżeć na lewym boku, nie wygodnie mi ale czego się nie robi dla dziecka.

Co do wózka i olx. Massakra znaleźliśmy, dobilismy targu, zapłaciliśmy a wózek od tygodnia nie przychodzi. Sprawa została zgłoszona na policje. Mamy nadzieje ze uda się odzyskać pieniądze chociaż policjant nie daje nam gwarancji.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    izabell, trzymam kciuki za wizytę.

edycia, za Twojego maluszka też, oby to tylko taka uroda była. Trzymaj się, bo pewnie się zamartwiasz..

Co do olx, to ja jestem na grupie quinny na fb i masakra jak często dziewczyny piszą o oszustach na olx. Dlatego ja szukałam wózka tak, żebym mogła sama, albo ktoś znajomy odebrać osobiście i x-landera koleżanka mi na śląsku odbierała. Jeszcze na zappa poluję w okolicy żebym mogła sama podjechać.

fotelik z bazą chce nowy kupić.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów