Strona 131 z 167
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak zdrowka? Mnie maly Tymek kopie coraz mocniej, a brzus juz mam duuuzy! mam pytanko: jakie firmy kosmetyczne polecacie do pielegnacji noworodka?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Fanateryk jakiś czas temu odkryłam emolium z Joanny i jestem zadowolona. Jakość podobna do oryginalnego emolium a cena 3 razy niższa. Dominik też kopie coraz mocniej i dalej mam ochotę na kawe ale taką bardzo mocną. Od wczoraj brzuch mi twardnieje coraz częściej. A jak u Was ? Coraz ciszej na tym naszym forum

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Mój jeden lekarz nie mierzy. Ręcznie sprawdza i mówi ze ok. Ale co on tam sprawdzi i jak wyczuje to nie mam pojęcia. Druga lekarka raz mierzy raz nie, w zależności od potrzeb. Generalnie ja się upomnę na kolejnej wizycie właśnie o zmierzenie, fakt, wymaga to dodatkowego usg ale wole być spokojna i za to w końcu płace.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja do pielęgnacji używam zwykłego szarego mydła, a natłuszczam tylko buzię i w zgięciach parafiną ciekłą. Tak mi poradziła położna przy pierszym dziecku. Mlodszej córce później wyszło AZS i dodawałam jakiś emolient, ale krótko. Za to po kąpieli do dziś ją smaruję mleczkiem nivea sensitive (tym białym). Pasuje mi zapach i konsystencja.
    Anetula1990 też mnie zastanawia ta cisza. Ale może to przez pogodę mało kto tu zagląda.
    Marynarka spokój przede wszystkim. A ja może taka spokojna o tą moją szyjkę, bo wszystkich rodziłam po terminie i 2 razy miałam niezbyt skuteczną indukcję, a może skuteczną tylko dziełającą z opóźnieniem.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Pierwszy poród zaczęły mi odchodzić wody po terminie w szpitalu kroplówka, drugi poród skurcze regularne rozwarcie na 4 cm i się wszystko zatrzymało w szpitalu i znów kroplówka mam nadzieję że chociaż teraz uda się bez

O mnie
    Aaga niby spokój. Ale w głowie siedzi. Córka urodziła się 2 tygodnie przed terminem, od ok 28 tc skracała mi się szyjka i musiałam leżeć, wtedy mogłam sobie na to pozwolić, teraz nie bardzo. Dlatego jest stres.

Fantaeryk ja przy córce używałam Ziajki i Bobini, zdecydowanie polecam. Nivea nijakie, Johnson's ją tak uczulił, że składałam reklamację, ogólnie te reklamowane to syf. Dopóki się nie pojawiły problemy skórne to używałam tylko tego. Potem długo długo emolienty, teraz różnie, czasem emolienty, czasem wracam do Bobini, bo mają fajny, krotki skład. No i my inwestujemy w dobre apteczne kremy.

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Ja tez myslalam o Nivea lub Bambino, ewentualnie Dzidzius. Johnsona nie tkne bo za bardzo chemiczne. Ja jestem alergikiem i uzywam produktow naturalnych, hipoalergicznych i dla vegan. Malemu nie chce fundowac takich kosmetykow jesli bedzie mial skore normalna, bo moze sie okazac ze sama zrobie mu krzywde i go uwrazliwie na wszystko. W UK niestety wszedzie jest Johnson i Oilatum. To drugie jest swietne ale przy suchej skorze. Pozostaje mi polska apteka internetowa
    A na forum faktycznie jakby ciszej- ja nadal na zwolnieniu i chyba juz nie wroce do pracy przed porodem. Srednio 2x w tyg stawia mi sie brzuch. Za 2 tygodnie mam kontrole z USG i badaniem. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, bo ostatnio zaniepokoilo mnie ze mam lozysko przodujace - ale lekarz nie alarmowal bo tamtym etapie polowa pacjentek tak podobno miala. W przyszlym tygodniu krzywa cukrowa. I standardowa kontrola z cisnieniem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja dlatego tez nie chce od razu cudowac i stosować emolientow i kosmetyków hipoalergicznych ze względu na to, ze problemy skórne zawsze mogą się pojawiać. I co wtedy? My co jakis czas musimy dla starszej zmieniać serie, bo skóra się uodparnia a i tak ma mocne apteczne kremy na bazie mocznika i emolienty na co dzień.

Ja tez mam już do zrobienia krzywa cukrowa. Jak o tym myśle to mi słabo...

Jestem obecna czytam regularnie

Ja przy pierwszym dziecku używałam Nivea. Ale to było 8 lat temu. Teraz chętnie posłucham Waszych rad co do kosmetyków.
    Generalnie mój syn ma 8 lat ale ciągle ma jakieś problemy skórne największe jak tylko zaczyna się rok szkolny i basen zawsze coś przywlecze na skórze do domu podrażnia go chyba chlor z basenu. Dlatego syn myję się w żelu do kąpieli z białego jelenia i tylko po tym mu nic nie jest.

Od tygodnia pilnuje się z dietami dla cukrzycy ciążowej w czwartek mam wizytę i diabetologa i na pewno będę miała za jakiś czas glukozę do powtórki.

Tymonek ruchliwy każdy jego kopniaczek jest najpiękniejszym kopniakiem pod słońcem
    Szymonek ( mój pierwszy synek) cieszy się jak wołam go na kopniaczki Tymonka. Mówi do niego, głaska brzuch i jest mocno dumny że będzie starszym baratem.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja dla moich starszaków uzywam Bobini. Dla malucha jeszcze się nei zastanawiałam. Seria Babydream z Rossmana chyba dobra od 1 dnia, albo Bobini baby. Chusteczki planuję Babydream sensitive.
    Polecam stronę Sroki - analiza składu kosmetyków http://www.srokao.pl/

Ja czytam regularnie, ale mam urwanie głowy z budową i dzieciakami i nie zawsze jest czas coś napisać.

Dzisiaj sie mój młody chyba przekręcił, bo zazwyczaj czułam go nisko, a dzisiaj częstuje mnie kopniakami pod żebrami.
    Tez czuje się już wielka, zaczyna mi się być ciężko schylać i przerażona jestem wagą. Poprzednie ciąże obie tyłam po 15 kg a teraz już mam 8 na plusie, a gdzie do końca?
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów