Strona 130 z 167
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1669

Listopadówki 2017

Cześć. Ja się zbytnio nie udzielam bo na początku lekarz mówił że grudzień więc stacjonuje na grudniowkach ale wszystko wskazuje na listopad
    Upały są męczące ale jakoś przeżyć trzeba ....
    U nas ma być Rozalka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę. Będzie Mikołaj Tak więc muszę wziąć i powyprzedawać Marty różowe ciuszki żeby zrobić miejsce na ciuszki chłopięce. Niby wszystko ok ale martwi mnie że od ostatniej wizyty skróciła mi się szyjka mam teraz 3,75, a na poprzedniej miałam 4,4. A u Was. No i wzięłam już zwolnienie z pracy - chociaż nie wiem czy w domu nie będę miała gorzej. Od czwartku boli mnie kręgosłup nisko a najgorzej że ja w domu nie umiem odpoczywać, bo zawsze jest coś do zrobienia. I dziś pięknie mnie wkurzył i wyprowadził z równowagi mój mąż. Zagraca mi mieszkanie swoimi regałami i szpargałami i nic do niego nie dociera. I co jeszcze gorsze to robi to wszystko w tajemnicy a potem mnie stawia przed faktem dokonanym. Niestety mam za mało siły teraz żeby mu to wyrzucić.
    Upały narazie mi nie przeszkadzają. Dziś u nas dopiero od południa się zrobiło upalnie - zresztą większość dnia byłam w domu.
    Udanej niedzieli wszystkim i odpoczynku w miarę możliwości.

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Agnis, a co lekarz naTeoja szyjkę? Bo ja tez mam problemy z szyjka i skurcze ale lekarka uspokaja ze poniżej 2.5 cm to trzeba się martwić. Jak wyżej to można w góry iść

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Marynarka gdzie bedziesz rodzić Ustka czy Lębork

O mnie
    Gdynia? a Ty?

Nawet nie myśle o Twoich propozycjach, do głowy by mi nie przyszły bo to miliony kilometrów. Do szpitala w Gdyni mam może z 10 km, do Gdańska trochę dalej bo jakieś 20-25 km.

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Marynarka lekarz mówi że ok. Tylko mnie martwi że aż tyle się skróciło od ostatniej wizyty. W ubiegłej ciąży jak miałam 2,5 to wysłał mnie na celeston. Szkoda że zabierają w szpitalu kartę ciąży zawsze można by było sobie sprawdzić jak było na tym etapie.

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Marynarka a ja myslalam ze ty ze slupska jestes

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A mi oddali kartę ciąży.

Member Awatar mamuska27
    Mieszka w
    woj. lubelskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny! gorąco! wczoraj bolała mnie głowa tak , że musiałam wziąść paracetamol i duszno mi było. dzis sennie i duszno chyba zaczynam reagować na upały
    Moja szyjka też raz krótsza raz dłuższa. Ostatnio miałam 3, 8O coś.... gin powiedział że jest ok . ale zaczynałam z taką 2,90 byłam przerażona!!

macie jakieś inne dolegliwości na tym etapie? ja borykam się nadal z niedoczynnością tarczycy, wyszło mi na początku ciąży

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Mnie niestety lekarz nigdy nie informuje jaka jest moja szyjka więc nawet nie jestem tego świadoma. Z drugiej strony skoro mówi, że wszystko w porządku to nie zaprzątam sobie głowy szczegółami. Pewnie tak jak Wy chciałabym szczegółowe parametry weryfikować gdybym znała ich wartości.
    Przeraża mnie za to coraz bardziej wizja porodu. Trzy razy rodziłam w tym samym szpitalu, ale teraz pierwszy raz się zastanawiam czy nie poszukać innego, w którym jest dostępne znieczulenie. Niestety mam niski próg bólu, a mimo silnych skurzczy jest słaby postęp porodu. Ostatni poród trwał 11 godzin. Nie wiem co robić.
    Upały też mi zaczynają dawać się we znaki, ale poza tym czuję się dobrze.
    Miłego wieczoru.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów