Strona 127 z 167
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    U mnie najczęściej lewy bok, czasem prawy. Ale koniecznie z poduchą pod kolanem albo między nogami.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja też na boku z kołdrą między kolanami. Najczęściej na lewym, ale potem nad ranem już muszę się położyć na prawym.
    Ja dziś po wizycie. Na szczęście wszystko (łącznie z krzywą cukrową) w porządku. No i znowu słyszałam serduszko, mmmm...
    Powodzenia na Waszych wizytach i krzywych!
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Ja śpię na lewym albo na prawym. Na plecach nie lubię, najbardziej na brzuchu ale to już nie teraz.

A w Lidlu są super orzeszki, co prawda w jakichś przyprawach ale nie smażone a z pieca. Pyyyycha. No i ja sobie kupiłam spodnie haremki na lato na gumce. Bo te ciążowe z pasem są jeszcze za duże po pierwszej ciąży a moje zwykle już za małe. I dzisiaj pojechałam w sumie po co innego a wróciłam z czym innym.

A jako ze bilans dietetyczny musi się zgadzać to te batoniki chyba zostaną usprawiedliwione przez kobialke truskawek

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czy wy tez macie takie różne kłucia w podbrzuszu, ciągnięcia, uczucie rozpierania, naciągania, itp?

Senior Member
    aaga

O mnie
    Ja miałam wczoraj i w niedzielę wieczór kłucie tak bardzo nisko brzucha i ciągnięcie, ale winę zrzuciłam na gimnastykę przy goleniu. A tak to czasem mnie pociągnie czy zaboli jak za szybko wstanę albo gwałtownie zmienię pozycję.

Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja mam usunięty prawy jajnik 3 lata temu i czasem mnie kłują zrosty po nim. Poza tym to raczej nie.

Młody kopie tylko jak szalony.
    I nadal nie ma imienia... mój mąż uparł się na słowiańskie. Kazimierz, Bolesław, Sieciech, Mieszko, Lubomir itp.itd. Dumamy....
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Marynarka Zobacz posta
    Dziewczyny, czy wy tez macie takie różne kłucia w podbrzuszu, ciągnięcia, uczucie rozpierania, naciągania, itp?
    Tak, ostatnio się zdarza, mam nadzieję że to po prostu macica się rozciąga, a ze akurat w miejscu blizny boli no to tez raczej normalne, tak myślę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Taszka82 Mieszko ślicznie. U nas co prawda ostatnio sporo dzieci takie imię dostaje, ale nie wiem czy sama bym nie dała gdyby miał być syn. Potem jeszcze myśleliśmy o Ambrożym. A że dziewczynka będzie to nie wiem. Ja nie bardzo chcę, ale pewnie będę się musiała zgodzić na Anastazję, także rozumiem co znaczy upór męża w sprawie imienia. Zwłaszcza, że to on pójdzie rejestrować dziecię do urzędu.
    A pozostałe dziewczyny jak się nie odzywały tak dalej cisza. Czekamy na newsy od Was!
    Sonne jak sytuacja?

Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Aaga my też długo dochodziliśmy do kompromisu w sprawie imienia. Przyzwyczaiłam się już że będzie Dominik, ale nie wiem czy nie zamieniłabym go na Mikołaja gdyby mąż się zgodził Zaczęły się u mnie ciągnięcia i delikatne skurcze jak za dużo robię, ale nie mam jak posiedzieć za często bo synek uczy się chodzić i odkrył uroki wspinaczki z krzesła na stół i ze stołu na parapet... Ale jutro jak pogoda dopiszę wybierzemy się nad jezioro, popływam to minie wszystko

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Taszka oryginalne te imiona. Ja bym się nie odważyła dać swojemu dziecku Sieciech... Może Gniewko jak w serialu Przepis na życie
    Mnie ciągnie i kłuje jak chcę iść szybciej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów