Strona 125 z 167
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Ja tez owoce !!!! I co dziwne mojukochane truskawki mnie odrzucaja :/ zachcianki mam ale bez przesady. Brzuch czasami tez sie stawia tzn.twardnieje -jest to bezbolesne i nieszkodliwe. Za to ruchy malego czuje bardzi nisko i boje sie ze jednak lozysko mi sie nie podniesie wizyte mam 5 sierpnia wiec pozostaje czekac. I nie panikowac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ja bym jadła słodycze cały czas, obiady obowiązkowo bo inaczej głodna jestem cały dzień i najgorsze skrzydełka z KFC każdą ilość, dobrze że najbliższe KFC 90 km stąd bo bym w drzwi się nie mieściła

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja też owoce chyba wszystkie, ale i słodycze.
    Dzisiaj krzywa. Mam nadzieję, że nie zwrócę, bo w poniedziałek wizyta rano i wynik by się przydał. Wcześniej nie robiłam, bo dopiero dzisiaj kończę 24 tydzień.
    Co do ruchów to mam wrażenie, że moje dzieciątko jest nieczułe na skoki cukru. Rusza się kiedy chce. Nawet teraz po glukozie na czczo śpi.
    Na połówkowym ułożenie było główkowe, ale pamiętam, że syn był pośladkowo i się martwiłam, że nie zdąży się obrócić. Na szczęście zdążył, choć ja już szukałam lekarza, który podejmie się obrotu. Tak bardzo chciałam urodzić siłami natury. A potem w czasie porodu błagałam o cesarkę, której koniec końców na szczęście nie zrobili.
    Miłego dnia mamuśki!
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Patapaja, u mnie nie jest aż tak nisko, bo nic się nie dzieje, żadnych krwawień czy plamień, ale łożysko do obserwacji. Jest na tylnej ścianie, ale nisko.

ania88, ja żadnych skurczy nie mam jeszcze. Z synem nie czułam żadnych, z córką dzień przed porodem przepowiadające.

Jakichś szczególnych zachcianek ne mam, ale nie mam za bardzo ochoty na słodycze tak jak kiedyś i często sama nie wiem co bym zjadła. Do picia nie wchodzi mi woda niegazowana, piję lekko gazowaną, albo sok jabłkowy rozcieńczony woda lekko gazowaną (1/3 soku, 2/3 wody), a najchętniej piłabym Schwebbsa cytrynowego.

ooo, KFC. Też bym jadła...

aaga, powodzenia na badaniu,
    Ostatnio edytowane przez Taszka82 ; 14-07-17 o 07:46
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Cześć

Na temat skurczy to ja się chyba nie wypowiadam, od dwóch tygodni jestem obstawiona końskimi dawkami magnezu, nospy i doraźnie luteiny. Dużo odpoczynku, ale przy 2-latce to trudne do wykonania chociaż staram się chociaż na chwilę położyć.
    Do tego doszła nam obu paskudna infekcja wirusowa, kaszel, katar, gardło, gorączka. Zuzia marudna, ja się czuję jak z krzyża zdjęta, od kaszlu jeszcze bardziej brzuch mnie ciągnie. Normalnie bym wypiła jakiegoś fervexa, i bym była jak nowonarodzona, a tu się bujam syropami, kroplami i tym badziewiastym prenalenem. Oczywiście miód, cytryna, sok malinowy.

W środę mam na szczęście połówkowe to mam nadzieję, że się uspokoję i że wszystko dobrze.

Co do zachcianek to ja jako takich nie mam, Raz mnie naszło na pierogi z balu mlecznego i po prostu musiałam je zjeść poza tym to mogłabym jeść fasolkę, bób i pieczone ziemniaki na zmianę. Do owoców mnie nie ciągnie, prędzej do gotowanych warzyw. Słodycze nie bardzo mi podchodzą, tak jak zawsze je uwielbiałam i mogłam jeść non stop to teraz sporadycznie. I to też nie zawsze nawet jak mam ochotę bo na urodzinach córki był pyszny tort, a ja miałam po nim paskudną zgagę, jak nigdy.

Prędzej mnie ciągnie do syfu typu chipsy, pepsi i orzeszki, niestety...

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Marynarka ale mi chęci na chipsy narobiłaś... Lays pikielnie ostre mam nadzieję że uda ci się jakoś poleżeć przy córce. Ja akurat teraz mam czas dla siebie (pewnie króciutki ale zawsze to coś) Bo synek uczy psa jeździć autkami... Ale kolejny dzień nawet do łazienki ciężko wyjść, bo mimo, że jeszcze sam nie chodzi to spina się na krzesła i parapety... Jak myślicie długo to potrwa?

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Marynarka Zobacz posta
    Cześć

Na temat skurczy to ja się chyba nie wypowiadam, od dwóch tygodni jestem obstawiona końskimi dawkami magnezu, nospy i doraźnie luteiny. Dużo odpoczynku, ale przy 2-latce to trudne do wykonania chociaż staram się chociaż na chwilę położyć.
    Do tego doszła nam obu paskudna infekcja wirusowa, kaszel, katar, gardło, gorączka. Zuzia marudna, ja się czuję jak z krzyża zdjęta, od kaszlu jeszcze bardziej brzuch mnie ciągnie. Normalnie bym wypiła jakiegoś fervexa, i bym była jak nowonarodzona, a tu się bujam syropami, kroplami i tym badziewiastym prenalenem. Oczywiście miód, cytryna, sok malinowy.

W środę mam na szczęście połówkowe to mam nadzieję, że się uspokoję i że wszystko dobrze.

Co do zachcianek to ja jako takich nie mam, Raz mnie naszło na pierogi z balu mlecznego i po prostu musiałam je zjeść poza tym to mogłabym jeść fasolkę, bób i pieczone ziemniaki na zmianę. Do owoców mnie nie ciągnie, prędzej do gotowanych warzyw. Słodycze nie bardzo mi podchodzą, tak jak zawsze je uwielbiałam i mogłam jeść non stop to teraz sporadycznie. I to też nie zawsze nawet jak mam ochotę bo na urodzinach córki był pyszny tort, a ja miałam po nim paskudną zgagę, jak nigdy.

Prędzej mnie ciągnie do syfu typu chipsy, pepsi i orzeszki, niestety...
    To jak często masz te skurcze? Bolesne, długie czy takie krótkie twardnienia jak ja? U mnie się zdarza przeważnie jak siedzę, chyba nie częściej niż 10 razy dziennie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja tego nie liczyłam, ale miałam wrażenie ze brzuch jest cały czas napięty. Ogólnie w pierwszej ciąży miałam problemy z brzuchem i szyjka i teraz to samo :/ z tym ze teraz lekami trochę się wyciszyły.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Skurczy nigdy nie mialam albo nie wim jak wygladaja.
    Mi w szpitalu powiedzieli ze za pozno na lewatywe. A mialam nawet swoja. Nie robilam bo jechalam tylko na ktg.
    Co prawda po3h lezenia na porodowce organizm sam sie w wc oczyscil no ale nie z wszystkiego. I podczas skurczow partych wiadomo co sie dzialo:/ niby na to sie nie patrzy ale osobiście mam dyskomfort

O mnie
    Ja Was czytam to po raz kolejny Bogu dziękuję za planowe cc, nie wyobrażam sobie w ogóle porodu sn...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów