Strona 123 z 165
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 1645

Listopadówki 2017

Junior Member
    jasiek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-11 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Jakie rozmiary ubranek kupujecie na pierwszą wyprawkę? Ja dopiero zaczynam buszowanie po sklepach, póki co kupiłam body rozmiar 56 i 62. Lepiej i wygodniej większe, ale jak będą za luźne to tez chyba nie dobrze?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Jasiek przy pierwszym dziecku na 56 ubranka miałam, a dla drugiego okazały się za małe na szczęście miałam ze sobą też 62

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja na 56 kupuję, ale malutko, po trzy bodziaki i pajacyki. Kupuję 62 i trochę na 68 jak się trafi coś fajnego.

Jutro usg połówkowe. Nie mogę się doczekać
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Tez startuje na 56 i 62 ale malutkich mam kilka sztuk na szpital i poczatek. Lepiej troszke wieksze niz za male. Ale w tym tyhodniu moja kuzynka urodzila synka - 4300 i 58cm - miala cc na szczescie. Nigdy do konca nie wiadomo jak nam dzidiole porosna

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Ja kupuje na 62 moj pierwszy synek urodzil sie 4kg i 58cm.Ja nie wyobrażam sobie cc chce rodzic naturalnie mimo ze z Filipem trwalo to 13h. Aha i na polowkowym okazalo sie ze z chłopca zrobiła się dziewczynka wiec bedzie Alicja i termin tez przesunal sie z 11 na 7 listopad cos czuje ze bedzie duza dziewczynka.

Junior Member
    jasiek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-11 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za opinie Kupię jeszcze coś na 56 ale większość będę brać 62, luźniejsze łatwiej załozyć

Magda26 - bardzo ładne imię Alicja

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Magda26 Zobacz posta
    Ja kupuje na 62 moj pierwszy synek urodzil sie 4kg i 58cm.Ja nie wyobrażam sobie cc chce rodzic naturalnie mimo ze z Filipem trwalo to 13h. Aha i na polowkowym okazalo sie ze z chłopca zrobiła się dziewczynka wiec bedzie Alicja i termin tez przesunal sie z 11 na 7 listopad cos czuje ze bedzie duza dziewczynka.
    Ooo u nas tez jeśli dziewczynka to będzie Alicja, ale teraz jest podejrzenie ze chłopiec wiec zobaczymy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    O jaaa. Wy już ubranka, wyprawki, a ja to jakbym w ogóle w ciąży nie była Nawet nie myślę, żeby się za to zabierać. Może wózek jedynie kupię jeśli się trafi coś fajnego na olx. Ale jeśli chodzi o rozmiar to większość będę 62, ale 56 też trochę, bo strasznie nie lubię jak stópki wypadają z miejsca i lubię jak są takie dosyć mocno opięte. Ale fakt, luźniejsze łatwiej ubrać.
    Moja malutka (chyba, bo teraz już też nie mam pewności jak u Was były pomyłki, a ja tylko 1 usg sprawdzające płeć miałam) nie specjalnie ruchliwa. Podobnie jak przy pierwszej ciąży. Może się jeszcze rozkręci. Taką mam nadzieję, bo uwielbiam uczucie ruchów dziecka.
    A Alicja też bardzo mi się podoba. Sama myślałam nad tym imieniem, ale bardziej przemawia do mnie Alina. Ale chyba i tak będę musiała się zgodzić na Anastazję, bo jestem w mniejszości
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    patapaja ja też jeszcze płci nie znam i to mnie ogranicza przy kupywaniu ciuszków. Póki co mam wózek neutralny
    Mamuska 27 ale Wam się udało z tymi bliźniakami. Pierwsze w rodzinie czy już komuś się zdarzyły. Oczywiście gratuluję!!
    Ja czuję bardzo słabe ruchy i rzadko, mam nadzieję że później trochę się rozkręci.
    Wczoraj miałam akcję z moją mamą - nerki jej się odezwały i wylądowaliśmy na pogotowiu. Nawet chcieli ją zostawić w szpitalu ale nie chciała. Jest słaba i nie wiem co wyniknie. Najgorzej że dyżur w przedszkolu się kończy i nie mam co z Martą zrobić. Pewnie będę musiała sobie wziąć wolne, albo opiekę nad dzieckiem od pediatry bo zwolnienie dopiero dostanę 21. I będąc na pogotowiu myślałam o sonne jaki ona ma stres!!! Naprawdę szczerze współczuję.

Cześć dziewczyny. U mnie termin wyraźnie już listopadowy. Był na pograniczu ale wszystko przesuwa się do przodu więc z 1grudnia wskakujemy na 24 lub 27 listopad. U nas będzie dziewczynka i też już mam ciuszki wszystko na 62 będę do szpitala brać ale ja już w domu ubranka mam trochę po córce a kilka nowych kupiłam. Mam chyba tylko jedna parę na 56.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów