Strona 121 z 167
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Sonne trzymam kciuki, żeby szybko było ok. Ja się cieszę, że dzieci mają wakacje, bo starsze nie lubią wstawać rano i wyprawianie ich gdzie trzeba na czas jest męczące okropnie. A od września do szkoły będzie na po południe więc o wiele łatwiej. Ale fakt, że jestem z nimi 24 na dobę (całą 3) też potrafi wymęczyć. No, ale ja to uwielbiam i nie wyobrażam sobie niczego lepszego na świecie.
    A z pomieszczeniem z kolejnym dzieckiem też będę mieć problem nawet jak pochowam za małe rzeczy jesienią. Bez jakiejś dodatkowej szafki albo komody się nie obejdzie.
    Mamuśka27 witaj! Gratuluję ciąży mnogiej! Dużo siły Ci życzę i dotrwania do bezpiecznego, szczęśliwego rozwiązania o czasie.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Sonne musi byc i bedzie dobrze !!! Trzym sie mocno bo masz dla kogo :* nie denerwuj sie i nie zamartwiaj zeby malenstwo w brzusiu z toba sie nie smucilo. Ja tez juz polowe wyprawki mam za soba- zostaly mi tylko do kupienia rzeczy do pielegnacji malucha i dla mnie poniewaz jestem na zwolnieniu to zaczelam szyc organizer do lozeczka

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Sonne trzymamy kciuki. Ja wózek już mam od koleżanki dostałam a z resztą jeszcze czekam na spokojnie.
    Mam_ka jesteś z nami?

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Sonne może mąż dostanie jakieś leki żeby mu się wchłonął ten krwiak. Poważna sprawa ale dobrze że w porę wykryty i nie pękł. Też trzymam kciuki żeby było wszystko ok. i współczuję Ci że właśnie teraz w ciąży masz taki kłopot i stres.
    Ja połówkowe mam dopiero za 2 tygodnie i mam nadzieję że wtedy się dowiem i będę mogła zacząć kompletować wyprawkę ciuszki bo wózek już kupiłam bez względu na płeć! Dziś wróciłam do pracy po urlopie ale tylko na 2 tygodnie.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Anetula1990 Zobacz posta
    Ania88 piesek rasy mazurskiej matka wilczur ojciec nieznany, ale do bioder mi sięga. Mniejszego by mały chyba wykończył a ten ma anielską cierpliwość.
    Agnis a próbowałaś ją samą kłaść i na początek siedzieć obok po pleckach gładzić? Od tego zaczynałam ale i tak pierwsze próby nie były łatwe
    Ooo to niezle bydle jest Mój uwielbia zwierzęta. Koło domu mamy pełno dzikich kotów wiec pożytku z nich nie ma, może tylko popatrzeć a w domu mamy takiego większego yorka i jestem bardzo dumna z niego. Podobno yorki szczególnie nie lubią dzieci i nasz rzeczywiście nie przepada, ale do synka się szybko przekonał i tez wykazuje dużą cierpliwość, zachowuje się naprawdę bez zarzutu a u teściów 2 psy w tym nie mały spaniel i kot dla odmiany nie dziki, wiec mały zachwycony, ciągle wspomina ostatni pobyt i juz nie może doczekać się kolejnego

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Mamuska27 witaj, niezła przygoda przed Tobą ale fajnie bo będziesz mieć 2 za jednym razem jedna ciąża jeden poród, super.

Sonne, współczuję Ci bardzo tego stresu, oby jak najszybciej się sytuacja wyjaśniła i było wszystko ok

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    mamuska27 gratuluję bliźniaków i witam na forum. To pierwsza ciąża, czy maluszki już mają rodzeństwo?

sonne, współczuję kłopotów. Oby szybko postawili trafną diagnozę i mąż szybko wyzdrowiał!
    Oj tak, kupowanie małych ciuszków jest takie przyjemne

Doczytałam, że było o usypianiu dzieci. Moi zazwyczaj zasypiają sami, często proszą, żeby ich pogłaskać chwilę po głowie zanim wyjdę, albo wołają o picie, żeby posiedziec chwilę itp, ale większych problemów nie ma, gorzej z zagonieniem do łóżek w ogóle Ale śpią teraz w jednym pokoju. Za dwa miesiące będą mieli oddzielne pokoje, później dojdzie maluch w trzecim i tez się obawiam jak ogarnę.

Ja jeszcze pracuję i nie wybieram się póki co na zwolnienie. Ale pracuję z tatą i mam taryfę ulgową Czy do lekarza, czy na budowę coś załatwić, to nie ma problemu żebym wyszła. Chociaż nie powiem, posiedziałabym z dzieciakami w domu, ale że pracy mam jak napisałam, fory i nie chcę też zostawiać taty bez pomocy, to jeszcze ciągnę.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny poczytalam i odpisuje.
    Mamuśka witaj z nami i gratuluję podwójnego szczęścia które nosisz pod serduszkiem.
    Senne przykro mi, ale trzymam kciuki za szybki powrót męża do zdrowia. Jesteśmy z tobą pisz na bieżącą w miarę możliwości jak u ciebie.
    Ania ja też mam yorka nie miniaturkę ale jest kochany jest z nami już 4 lata. On wszystkich lubi do wszystkich idzie :-).
    Wyprawke kompletuje ubranek mam już nadmiar. Wózek mam, łóżeczko też, kupiłam już wanienke, przewijak. Zostały mi kosmetyki dla maluszka i dla mnie do szpitala rzeczy.

U mnie wszystko ok. Tymonek ruchliwy tylko już na drugiej wizycie jest ułożony posladkowo powiedzcie mi miałyście tak bo wy ty macie w miarę malutkie dzieci obroci się jeszcze bo mam już stresa. 8 lat temu w pierwszej ciąży Szymek zawsze był ułożony główka. Boję się cesarki bo miałam kiedyś operacje kolana i miałam to nieszczęsne znieczulenie w kręgosłup, wkuwala mi się trzy razy a później pomimo przestrzegania zaleceń nie podnoszenia głowy miałam skutki uboczne i trzy miesiące miałam silne bóle głowy.

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Izabell30 chyba do 35 tygodnia może zmienić ułożenie maleństwo

No właśnie na to liczę żeby się szkrabek obrócił.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów