Strona 120 z 165
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 1645

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Anetula1990 Zobacz posta
    Ania88 pierwsza noc zaliczona bez problemu. po 6 wstał, więc wyjęłam szczebelki jak się wyleżał wyszedł z uśmiechem i standardowo poszedł przywitać się z psem potem z nami... Zawsze piesek pierwszy. Jak na 13 miesięcy to jestem zadowolona. Jeszcze mamy to ułatwienie że z sypialni mamy przejście do jego pokoju, więc drzwi otwarte były. Zlikwidujemy je dopiero jak obaj chłopcy podrosną i ewentualnie na górze dostaną pokoje, ale na to będzie trzeba poczekać. Odkąd się przeprowadziliśmy bardzo się usamodzielnił. Wcześniej w jednym pokoju mieszkaliśmy, teraz na dole ma trzy to bawi się z psem bardzo dużo po całym dole a ja mogę coś zrobić
    No to super, oby tak dalej jakiego macie pieska?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja swoją też próbuję przygotowywać ale też czarno to widzę. Kupiłam jej książeczkę z serii Kicia Kocia i tam że ma braciszka nunusia. Niby wszystko rozumie ale strasznie zaborcza. Usypia póki co tylko ze mną. Byłam teraz 2 tygodnie na urlopie i ten drugi tydzień w domu to do przedszkola mama, odbiera mama, popołudniu tylko mama!!! I oczywiście siedzenie na kolanach a jak usypia to ręka wędruje do piersi. Mam nadzieję że jakoś to się ułoży. Może drugie będzie spokojniejsze niż ona i uda mi się jakoś podzielić uwagę. Zazdroszczę tym co zostawiają dzieci w pokoju wychodzą a maluch zasypia..

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Ania88 piesek rasy mazurskiej matka wilczur ojciec nieznany, ale do bioder mi sięga. Mniejszego by mały chyba wykończył a ten ma anielską cierpliwość.
    Agnis a próbowałaś ją samą kłaść i na początek siedzieć obok po pleckach gładzić? Od tego zaczynałam ale i tak pierwsze próby nie były łatwe

Member Awatar mamuska27
    Mieszka w
    woj. lubelskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-17 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny!! Dołączyłam do forum jakiś czas temu ale napisać postanowiłam dopiero teraz Witam Was i przesyłam serdeczne pozdrowienia od moich bliźniaków dziś zaczęłam 21 tydzień Pogoda u mnie dziś super, nie ma upału i nie jest zimno , tak mi najlepiej Ja też już po połówkowych, teraz kolejna wizyta pod koniec lipca, już nie mogę się doczekać by zobaczyć moje maluszki ❤

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Mamuska27 gratulacje!!!! Wiesz juz plec maluszkow? Oj oj nie bedziesz sie nudzic. Zycze Ci duzo sily i zdrowka :*

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mamuśka27 witamy to jedyne "nasze" grupowe bliźnięta

Member Awatar mamuska27
    Mieszka w
    woj. lubelskie
    O mnie
    fantaeryk , Anetula1990 dzięki dziewczyny za powitanie płeć jak narazie przyjmujemy na chłodno ale wstępnie parka Objawy miałam jak do tej pory podobne do waszych ciąż pojedynczych podczytuje was i często dyskutuje o was z mężem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez aaga Zobacz posta
    No właśnie: Mam-ka24, sonne, dina, Katka_84, Heathera... co z Wami?
    A u nas znowu burza bokiem przeszła i dalej duszno, aż synowi wiatrak do spania włączyłam. Tylko kilka kropli spadło.
    U mnie nie wesolo. Nawet sil nie mam i ochoty pisac; ( maz juz prawie miesiac w szpitalu.ma jakiegos krwiaka w glowie.3 szpital i dalej nie wiadomo od czego. W czwartek mielismy jechac na wakacje. Cale szczescie wszystko udalo sie odwołac i kase zwrócili. Starszy 2ulatek na miesiac wakacji w zlobku wiec mam co robic.
    Z dobrych rzeczy mala sie rusza codziennie. Czego przy synku nie doswiadczylam. Kompletuje wyprawke i ze stresu znow schudlam i na wizycie zdziwieni. O tyle dobrze ze ja chudnąć to mam a czego.

Member Awatar mamuska27
    Mieszka w
    woj. lubelskie
    O mnie
    sonne nie martw się na zapas, będzie dobrze! Trzymam kciuki !! Ja dopiero robię liste na wyprawkę

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Kupilam poszewki na posciel 2 komplety. Ręcznik. Kocyk różowy. Teraz zamowilam kołdrę i poduszkę i jeszcze 1 recznik w smyku. Oraz parę letnich ubranek na wyprzedazach online w smyku i 5 10 15. Ubranek mam mega pudlo na wsi u rodzicow po bratanicy i siostrzenicy. Wiec musze sie ograniczać z kupowaniem bo za duzo. No ale coz jak ja lubie a tu jeszcze moge cos rozowego kupic; ) zaczynam mocno sie zastanawiac gdzie ja pochowam te ubranka jak je wypiore koncem sierpnia- chce by wyschly jeszcze na sloneczku. Az dzis wystawilam troche ubran synka na olx.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów