Strona 118 z 167
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny. Ja po kolejnych badniach - teraz pod stalym nadzorem poloznej w osrodku i lekarza w szpitalu w ktorym bede rodzic. Moje problemy z nadcisnieniem i krazeniem czas zaczac kontrolowac :/ jestem dobrej mysli ale dzis dotarlo do mnie ze grupa ryzyka w ktorej sie znajduje to nie zarty. Poza tym czuje sie dobrze, maluch mnie wlasnie kopie ) jak ja ide spac to on sie budzi chyba nie ma nic piekniejszego na swiecie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj sama, mąż w delagacji, a dzieci z babcią na wsi. Bylam u fryzjera i u koleżanki, a teraz pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, maluję paznokcie :-D

Jutro podpisuję akt sprzedazy mieszkania i mamy dwa miesiące na przeprowadzkę a jesteśmy w lesie. Zaczynam panikować.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Taszka82 ogarniesz tylko spokojnie. A jak zdrowko?

O mnie
    Moje zdrówko? Wszystko ok u mnie. Alergia trochę odpuściła, więc twarz ładniej wygląda, pofarbowałam i ścięłam włosy i czuję się w końcu jak człowiek
    Kobieta to jednak próżne stworzenie

Jutro koleżanka odbiera mi na śląsku wózek z olxa. Mówiłam że kupię dopiero po przeprowadzce, ale trafił sie idealnie taki jaki chciałam, więc będzie już
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

O mnie
    A jak tam Wasze wyprawki? Dużo juz macie?

Polecacie jakieś konkretne videonianie?
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry.

Dawno się nie odzywałam, ale tyle się dzieje, ze nie ogarniam i nie miałam czasu na forum. Miałam usg kilka dni temu, 19 tc, potwierdzony chłopiec. Z maluchem wszystko w porządku. Ale ze mną gorzej. Muszę się maksymalnie oszczędzać i odpoczywać ze względu na szyjkę. Ale jak to zrobić z energiczna 2-latka w domu i mężem na kontrakcie? Dziadkowie jedni daleko, drudzy pracują. Oczywiście robię tylko to co muszę, ale i tak jestem przerażona. Ehhh

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    U nas brzydka pogoda, całą noc lało. I Ciągle ten pieprzony remont z tym, że teraz robią na dole, wiec niby nie przeszkadza ale dziś znów pół dnia wody nie ma i się wkurzam :/ włosy musze umyć, naczynia, obiad zrobić a bez wody nic nie mogę :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Marynarka Zobacz posta
    Dzień dobry.

Dawno się nie odzywałam, ale tyle się dzieje, ze nie ogarniam i nie miałam czasu na forum. Miałam usg kilka dni temu, 19 tc, potwierdzony chłopiec. Z maluchem wszystko w porządku. Ale ze mną gorzej. Muszę się maksymalnie oszczędzać i odpoczywać ze względu na szyjkę. Ale jak to zrobić z energiczna 2-latka w domu i mężem na kontrakcie? Dziadkowie jedni daleko, drudzy pracują. Oczywiście robię tylko to co muszę, ale i tak jestem przerażona. Ehhh
    Współczuję... oby wszystko było ok. Ja wiem jak to jest z takim maluchem, bo mój to też żywioł ile się muszę nabiegac, co chwilę po schodach tam i z powrotem, albo powalczyć przy ubieraniu itp. bo oczywiście utrudnia jak sie da i wyglupia, tez się martwię jak tylko coś zakłuje itp. ale chyba szyjka ok bo nic gin nie wspominała. A do żłobka będziesz dawać? Bo teraz jeszcze ok, ale w 8 czy 9 msc to już możesz nie dać rady.

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    Ania88 planujemy dać ją do przedszkola dopiero w przyszłym roku. Żłobek w tym roku już odpada. Na adaptację i wszystkie inne cuda ja bym musiała z nią jeździć, zawozić i odbierać, a i po lekarzach chodzić także. Myślę, że to większe zło w tym przypadku kiedy lada moment pojawi się noworodek. Nie chce jej jeszcze fundować takich zmian. Na szczęście mój mąż tak chce sobie ustawić kontakty, że ostatnie tygodnie przed porodem będzie w domu więc jakoś wtedy damy radę. Najgorzej teraz.

Szkoda mi jej bardzo, bo widzę, że się nudzi i męczy. Poprzednie lato wiecznie gdzieś, plaże, parki, place zabaw, a teraz zostaje nam dom i ogród. Wiem, krzywda jej się nie dzieje. Jest szczęśliwa kiedy zbiera ślimaki z płotu sąsiada albo ogląda bajki, ale mi jest w tego powodu smutno. Pociesza mnie myśl, że raczej nie będzie tego pamiętać.

O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Marynarka Zobacz posta
    Ania88 planujemy dać ją do przedszkola dopiero w przyszłym roku. Żłobek w tym roku już odpada. Na adaptację i wszystkie inne cuda ja bym musiała z nią jeździć, zawozić i odbierać, a i po lekarzach chodzić także. Myślę, że to większe zło w tym przypadku kiedy lada moment pojawi się noworodek. Nie chce jej jeszcze fundować takich zmian. Na szczęście mój mąż tak chce sobie ustawić kontakty, że ostatnie tygodnie przed porodem będzie w domu więc jakoś wtedy damy radę. Najgorzej teraz.

Szkoda mi jej bardzo, bo widzę, że się nudzi i męczy. Poprzednie lato wiecznie gdzieś, plaże, parki, place zabaw, a teraz zostaje nam dom i ogród. Wiem, krzywda jej się nie dzieje. Jest szczęśliwa kiedy zbiera ślimaki z płotu sąsiada albo ogląda bajki, ale mi jest w tego powodu smutno. Pociesza mnie myśl, że raczej nie będzie tego pamiętać.
    Ja się boję, że nie dam rady ogarnąć dziecka pod koniec ciąży i tym bardziej jak się drugie pojawi, wiec niechętnie ale planuje wysłać synka do przedszkola, będzie miał akurat 2,5 roku. Sprobujemy, ale jeśli zacznie mi jakieś chorobska znosić to już wolę żeby siedział w domu. Teraz jest fajnie, dużo czasu spędzamy na zewnątrz ale w zimie to nie wiem jak mu czas bym zorganizowała jeśli drugie okaże sue tak wymagające i zajmujące jak pierworodny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów