Strona 117 z 167
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. Ja już po wakacjach nad morzem. Byliśmy w Sarbinowie. Na południu były upały a tam ciągle wiał ziiimny wiatr. A morze strasznie wzburzone. W czwartek to pół plaży zalało. Mimo to nie ma co narzekać bo dla mnie lepiej jak było chłodniej. Padało w piątek od 14 to pojechaliśmy z Młodą do sali zabaw a w sobotę w deszcz wracaliśmy więc dobrze zniosłam podróż. Tylko nogi trochę spuchły ale 12 godzin jazdy.
    Ja czuję się nadzwyczaj dobrze. Oczywiście często muszę jeść bo jak nie to robi mi się niedobrze. Biorę falvit mama. Moja bratowa stwierdziła dziś że jestem baardzo gruba jak na 5 miesiąc. Mam jeszcze w tym tgodniu urlop, potem wracam do pracy na 2 tygodnie i wizyta - usg połówkowe - może się dowiem kto tam w środku jest i już uciekam na zwolnienie. Moja córka jeszcze chodzi przez 2 tygodnie do przedszkola a potem wakacje z mamusią. Chyba damy sobie popalić bo zrobiła się strasznie niedobra, wszystko wymusza płaczem!!! Mam nadzieję że to minie - ma 3,5 roku, że to taki etap.
    Rozmawiałyście o wózku - ja kupiłam na allegro za 400 zł jedo fyn. Czytałam dużo dobrych opinii o nim - jest duży ale ma super koła więc na wieś w sam raz. Moja kuzynka która mieszka teraz w okolicy gdyni ma taki też jest zadowolona że pojedzie wszędzie. Kolor uniwersalny bo nie znam jeszcze płci.
    A ruchy to czuję ale bardzo słabo, może 2 razy na dzień. Wszystkim życzę wypoczynku i energii

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    beeecia i jak połówkowe?
    Straszne są te infekcje. Ja co wizytę się skarżę, że chyba coś złapałam, a lekarz po badaniu stwierdza, że wszystko ok i nic nie przepisuje. Niby dobrze, że nie mam się czym martwić, ale dyskomfort pozostaje.
    A u nas wkońcu ochłodzenie, ale padało tylko w niedzielę do południa.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Jedni narzekają na upały, a drugie na deszcz. W sumie nie wiem co gorsze.

agnis, fajnie, że wakacje udane.
    Ja mam teściową prawie nad morzem i mam nadzieję, na tydzień się wybrać z dzieciakami, ale jeszcze nie wiem kiedy, na razie walczymy z budową, no i pogoda nie za bardzo na plażowanie.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    niestety na IP nic mi nie przepisali , po prostu kazali poinformować lekarza prowadzącego na kolejnej wizycie , To niemcy - trochę inaczej do tego chyba podchodzą

Ta pogoda jest męcząca niby pada ale jest duszno, dziś pierwszy raz od kilku tygodni przespałam niemal cały dzień, jestem jakaś dziś niedożycia

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Cisza na forum dziś. Jak samopoczucie kobietki?

Member
    Patapaja

O mnie
    dziś pochłonęłam całego kebaba
    nie pamiętam kiedy ostatnio miałam ochotę na fast food'a , ale dzisiaj wyjątkowo mi smakowało
    pogoda - super - tylko 30 stopni - więc dzięki Bogu za klimatyzację i wiatrak

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Okropna cisza...
    Ja się czuję dobrze więc korzystam i od rana pranie, pościel, ogarnianie dzieci, a wczoraj nawet okno jekieś umyłam.
    agnis fajnie, że byliście. My w tym roku odpuszczamy. Nie miałabym siły na urlop z 3 dzieci w naszym stanie. Na znanym terenie są znacznie łatwiejsze do upilnowania.
    A cisza, bo pewnie reszta na wyjazdach.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Patapaja ale mi narobiłaś chęci na kebaba.... U nas około 20 stopni i ciągle deszcz dopiero teraz przestało padać. Mam nadzieję że jutro będzie ładnie bo porzeczki muszę zebrać

Member
    Patapaja

O mnie
    kebab godny polecenia, barze prowadzonego przez turka , warzywa krojone na bieżąco przy klientach żeby nie traciły smaku i nie puściły wody, sosy na bazie jogurtu naturalnego na prawdę dobrze przyprawione

co do mycia okien , niestety też muszę się za to zabrać , tylko ............ jakoś chęci brak

dzisiaj mojemu mężowi się oberwało .......... za co ? ............. uszykował sobie kolację , powyciągał rzeczy z lodówki i nie pochował z powrotem , a najbardziej mnie wyprowadziło z równowagi że nie wyrzucił papierków po z użytych artykułach

on sobie żartuje i się śmieje " Kochanie , to już prawie połowa za nami , damy radę . Jakoś wytrzymam z tobą "
    a jak z waszymi ciążowymi humorkami ? co was wyprowadza z równowagi ? macie czasami ochotę kopnąć swojego chłopa w d...?

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Patapaja mam to samo. Zaczynam gryźć. Za każdą duperełkę uruchamiam się na całego szczególnie po przeprowadzce parę rzeczy jeszcze do zrobienia na dole ale potrafię się czepnąć o wszystko. Wczoraj tak miałam. Ale niestety musi to znosić bo decyzja o dziecku była wspólna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów