Strona 116 z 167
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    ania88 jak boli i piecze, to może jakaś infekcja?

Patapaja, i co stwierdzili na IP? skąd plamienia?

Mi ostatnio gin zdiagnozował polip na szyjce i mówi, że jeśli się odklei to może plamić...
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Taszka82 Zobacz posta
    ania88 jak boli i piecze, to może jakaś infekcja?

Patapaja, i co stwierdzili na IP? skąd plamienia?

Mi ostatnio gin zdiagnozował polip na szyjce i mówi, że jeśli się odklei to może plamić...
    Tak, infekcja juz któryś miesiąc nawraca. Jak tylko przestaję lactovaginal stosować to się pogarsza i tak w kółko :/ muszę zacząć codziennie ocet jablkowy pić, bo do tej pory piłam jak mi sue przypomniało...może coś pomoże.

O mnie
    A gin Ci jakichś globulek nie dał? Nystatyna czy pimafucin?
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Ania, niestety w ciąży, jak to mój lekarz powiedział "organizm czasami się sypie i dzieją się różne rzeczy", mi wypadła plomba w zębie, a Ciebie chwyciła infekcja i puścić nie chce :/ bardzo współczuję. Trzymaj się dzielnie i może jednak uda się jej jakoś pozbyć.

Jadę właśnie na USG polowkowe A jutro lecę na glukozę - niestety w tej ciąży dwa razy mnie to czeka ze względu na to że prywatnie i na nfz. Prywatnie mam zrobić dopiero po 24tc, a na nfz muszę mieć do następnej wizyty czyli za dwa tyg. A dziś dopiero skończyłam 22tc

Miłego dnia Mamuśki

O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Taszka82 Zobacz posta
    A gin Ci jakichś globulek nie dał? Nystatyna czy pimafucin?
    Wzięłam opakowanie pimafucin, potem lactovaginal i za chwilę nawrót, ale juz nic więcej mi lekarka nie przepisywala tylko kazała ten lactovaginal brać...

O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez beeecia Zobacz posta
    Ania, niestety w ciąży, jak to mój lekarz powiedział "organizm czasami się sypie i dzieją się różne rzeczy", mi wypadła plomba w zębie, a Ciebie chwyciła infekcja i puścić nie chce :/ bardzo współczuję. Trzymaj się dzielnie i może jednak uda się jej jakoś pozbyć.

Jadę właśnie na USG polowkowe A jutro lecę na glukozę - niestety w tej ciąży dwa razy mnie to czeka ze względu na to że prywatnie i na nfz. Prywatnie mam zrobić dopiero po 24tc, a na nfz muszę mieć do następnej wizyty czyli za dwa tyg. A dziś dopiero skończyłam 22tc

Miłego dnia Mamuśki
    Dzięki, byle wytrwać do końca i jakoś urodzić to już bedzue z górki mam nadzieje współczuję tej podwójnej glukozy, oby wyniki były dobre

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    na IP zbadali, zrobili USG , stwierdzili że dzieckiem wszystko OK, lekarz powiedział że w czasie w ciąży zachodzi wiele zmian w organizmie i czasami tak bywa, po prostu miejsca intymne są teraz bardziej ukrwione, wrażliwe i bardziej podatne "uszkodzenia" .

mimo wszystko nikomu tego nie życzę , pękła mi żyłka, krwi poleciało sporo, ze strachu mało nie umarłam , straszne doświadczenie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Patapaja Zobacz posta
    na IP zbadali, zrobili USG , stwierdzili że dzieckiem wszystko OK, lekarz powiedział że w czasie w ciąży zachodzi wiele zmian w organizmie i czasami tak bywa, po prostu miejsca intymne są teraz bardziej ukrwione, wrażliwe i bardziej podatne "uszkodzenia" .

mimo wszystko nikomu tego nie życzę , pękła mi żyłka, krwi poleciało sporo, ze strachu mało nie umarłam , straszne doświadczenie
    Dobrze, że wszystko ok współczuję stresu, oby się już nie powtórzyło. A dostałaś może jakiś suplement albo wiesz co można brać na wzmocnienie naczyń krwionośnych? Ja ogólnie mam słabe wiec w ciąży tym bardziej przydałoby się czymś wspomóc ale boję się na własną rękę coś brać a lekarki jakoś zapominam zapytać.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aniaa88 Zobacz posta
    Wzięłam opakowanie pimafucin, potem lactovaginal i za chwilę nawrót, ale juz nic więcej mi lekarka nie przepisywala tylko kazała ten lactovaginal brać...
    To faktycznie nieciekawie Współczuję. Ja włąśnie kończę pimafucin i jest zdecydowana poprawa.

Kurcze, znowu leje. Będzie porządne lato w tym roku?
    Dzieci mają jechać na wieś jutro z moją mamą na dwa dni, oby się poprawiła ta pogoda.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Taszka legenda głosi, że jeszcze jutro deszcze a później może zobaczymy słonko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów