Strona 114 z 167
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Aaga ja wieczorem zasypiam bez problemu, w dzień też bym mogła spać cały czas ale synek nie daje. Na szczęście mąż od jutra weekend ma więc pewnie wygoni mnie spać jak skończę walczyć ze słoiczkami. Musi mi półki w piwnicy dorobić bo już miejsca brakuje

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    jasiek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-11 zobacz kalendarz
    Ja mam ciągle zawroty głowy, staram się pić duzo, odpoczywam, a mimo wszystko jakoś tak mi słabo... ciśnienie ok, EKG tez, więc niby wszystko ok. Tez tak czasem macie? Jak sobie z tym radzicie?

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Mi nie jest słabo, ale zmęczenie straszne.
    Dzisiaj byłam na wizycie i wszystko ok. Usg połówkowe za 2 tygodnie dopiero.

U Was też takie burze? wczoraj późnym wieczorem lało ponad 4 godziny i właśnie znowu zaczyna...
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    mi się robi słabo jak nie zjem wyznaczonej porze , co dość często się zdarza bo ciągle jest coś do załatwienia

wy skarżycie się na senność a ja na bezsenność, która mnie męczy od tygodnia, wcześniej mogłabym spać i spać, a teraz 5 rano ja na nogach , w nocy się budzę po 100 razy , wieczorem zasnąć nie mogę

wczoraj przyjechała moja mama po córkę , zabrała ją na wakacje , jutro jadą nad morze, cieszę się bo mój mąż nie dostał urlopu teraz, dopiero we wrześniu albo w październiku, z jednej strony się cieszę bo jechać w tym upale 500 km to męczarnia ale z drugiej strony we wrześniu będę bliżej końca ciąży i też podróż pewnie nie będzie łatwa
    wiem marudzę ale to dlatego że jestem nie wyspana a spać nie mogę
    mam nadzieje że przy kolejnym badaniu wyjdzie na 100% że to dziewczynka mała Nalia Lily i tatuś będzie ćwiczył balet a nie piłkę nożną ze Stasiem

Ja mam zawroty głowy i słabo mi jak nie zjem śniadania. I właśnie nie wyobrażam sobie badania z glukoza żeby tam tyle siedzieć bez śniadania a czeka mnie to za dwa tygodnie. Przy dużym upale też słabości mnie odpadają.
    Tymonek coraz bardziej ruchliwy i już dwa razy obudziła mnie rano jego czkawka :-)

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja mam glukozę zrobić za 3-4 tygodnie.
    Też dostałyście skierowanie na obciążenie 75 g?
    Pamiętam, że z synem miałam 50 g. Z córą nie pamiętam. Co ciekawe, mój gin powiedział, że u większości pacjentek nie ma wskazań do badania 75 g i trzech pomiarów, wystarczyłoby 50 i dwa pomiary, ale chyba zadziałało lobby laboratoryjne, bo teraz jest obowiązek badania 75 g. Wiadomo, więcej pobrań krwi, więcej kasy dla laboratoriów.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ja też mam obciążenie 75g i tylko w pierwszej ciąży miałam 50. Idę za 2 tygodnie, a że uwielbiam słodkie to mam nadzieję, że i tym razem pójdzie gładko.
    A co do pogody to u mnie tylko wczoraj delikatnie popadało może pół godzinki i tyle. Za to mocno wiało i wczoraj i dziś.
    Spokojnej nocki dziewczyny.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    U nas wczoraj wichura i ulewa ogromna byla. Drzewa połamane, drogi zalane, autem przejechać nie dało rady w niektórych miejscach:/

Ja też mam 75g glukozy :/ z córką miałam 50g, ale chyba teraz się te standardy zmieniły i obowiązuje 75 g.

Bardziej niż glukozy obawiam się tego okropnego gbs'a który będziemy musiały zrobić za jakiś czas.

Mój młody w brzuchu pięknie się wierci i nawet mój mąż pewnego razu już poczuł kopniaczka, gdy rękę mial położoną na brzuchu))

My zaczynamy wakacje tzn córka zaczyna ja trochę pojeżdżę z nią do kina na jakieś bajki co teraz grają i do babci może mojego brata odwiedzimy na chwilę, bo mój mężu w najlepszym wypadku urlop dopiero we wrześniu, więc jako nigdzie w sezonie się nie wybierzemy (

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    A jeśli chodzi o spanie, to mogę non stop spać trochę ciszy i miejsca żeby głowę oprzeć i jestem gotowa )

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez beeecia Zobacz posta
    A jeśli chodzi o spanie, to mogę non stop spać trochę ciszy i miejsca żeby głowę oprzeć i jestem gotowa )
    To tak jak ja hihihi
    Ja po badaniach - Tymus ma 388g i wszystkie pomiary wypadly prawidlowo dzisiaj tylko ide zalatwic sobie zwolnienie do polskiego lekarza, bo angielscy GP niechetnie je wypisuja.
    Pozdrawiam mamuski i ich male radosci w brzuszkach :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów