Strona 106 z 167
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Witaj Wichrowa Na kiedy masz termin i jak się czujesz? to pierwsze Twoje dzieciątko?

Edycia Gratki synka. Imię już wybraliście?

aaga, nie sądzę, żeby upadek miał jakies konsekwencje, na pewno wszystko jest ok. A że ruchów się nie możesz doczekać, to doskonale rozumiem.
    Ja syna poczułam w 20 tc, córkę w 17, a teraz w 18 i też już się nie mogłam doczekać.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Taszka82 Zobacz posta
    Witaj Wichrowa Na kiedy masz termin i jak się czujesz? to pierwsze Twoje dzieciątko?

Edycia Gratki synka. Imię już wybraliście?

aaga, nie sądzę, żeby upadek miał jakies konsekwencje, na pewno wszystko jest ok. A że ruchów się nie możesz doczekać, to doskonale rozumiem.
    Ja syna poczułam w 20 tc, córkę w 17, a teraz w 18 i też już się nie mogłam doczekać.
    Termin z om mam na 24.11 ale dziecko jest młodsze więc z usg 2.12 mi wychodzi czuję się w miarę dobrze. Nie narzekam jakoś szczególnie. Mam trochę więcej odpoczywać ale no przy dziecku się nie da. Mam już córkę w domu trzy latka będzie mieć niedługo.
    Wczoraj pierwszy raz czułam moje maleństwo. Nie jakoś bardzo mocno ale bąbelki już są. Lekarz mówi że raczej dziewczynka

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Laseczki, byłam wczoraj w kinie na filmie "Ponad wszystko" i trafiłam na wycieczkę szkolną - obstawiam, że to liceum - i tak mnie ta młodzież denerwowala, że ledwo co powstrzymalam się aby nie odwracać się i nie zwracać im uwagi. Młody w brzuchu szalał i to mi tylko humor poprawiło. Dzisiaj natomiast jest tak spokojny, że aż się martwiłam czy wszystko ok, ale jak usiadłam i rozmawiałam z córką to dał znać o sobie ))
    Ja teraz takie maratony filmowe sobie robię dziś byłam na tym nowym słonecznym patrolu, a jutro idę na "mamy dwie mamy " ))

Junior Member
    edycia90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-04 zobacz kalendarz
    Dziękuję zdecydowaliśmy się na Mikołaja chociaż mi po głowie chodził również Kacper. Bardzo bym prosiła również o do pisanie do tabelki moje dane to : mam 27lat podkarpacie termin 8.11 chłopczyk Mikołaj
    Ostatnio edytowane przez edycia90 ; 14-06-17 o 09:12

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Na smyk.com wyprzedaże pościeli. Mam nadzieje ze w niedziele lekarz potwierdzi ze to dziewczynka to zamówię; )

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    ale cisza tutaj
    pogoda dopisuje i jest co robić poza domem

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Długi weekend to forum opustoszało Jak się czujecie ? Mi wracają poranne wymioty a miałam nadzieję że już będzie spokój

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Anetula oby szybko minęły.

Ja siedzę cały weekend w domu bo syn jest po wycięciu migdałków i ma zakaz wychodzenia a mąż na budowie naszej robi, więc nawet z córką nigdzie nie mogę wyjść.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Anetula oby szybko ci minęły dolegliwości poranne.
    Ja się czuje dobrze. W środę byłam ostatni dzień w pracy. Jakoś nie mogę sobie miejsca znaleźć ale pracować już nie dałam rady. Pracuje w firmie sprzątającej i po pracy miałam już dolegliwości bólowe brzucha i lekarz już nawet mówił że już za długo. Więc od wczoraj siedzę na du... w domu.

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. A ja zadziwiająco dobrze się czuję, jednakże boję się wyników prób wątrobowych - muszę zrobić w poniedziałek bo mam coraz więcej zachcianek i co najgorsze oczywiście na to wszystko co szkodzi mojej wątrobie. Ja dziś siedzę w pracy, ale w sumie też nie mogę się doczekać wolnego i większego luzu ale pewnie nieraz na zwolnieniu za tęsknię za pracą.
    Ja wczoraj nadzwyczaj aktywnie bo najpierw w procesji spacer a potem w Kazimierzu Dolnym i na koniec jeszcze truskawki zaliczyłam.
    Zaczynam dziś 16 tydzień ale nie czuję ruchów jeszcze
    Najgorsze dla mnie jest że muszę co 3 godziny jeść bo inaczej robi mi się strasznie niedobrze, a szczególnie jak wracam samochodem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów