Strona 105 z 167
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1669

Listopadówki 2017

Junior Member
    edycia90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-04 zobacz kalendarz
    U mnie też bez obrzęków ale też mi się słabo robi. Zauważyłam że mogę spacerowe i nic mi nie jest nie mogę natomiast stać w miejscu w kościół albo kolekcja to jest dla mnie tragedia.

Mój lekarz wybiera się w najbliższym czasie na urlop dlatego dzisiaj mam już badanie polowkowe. Nie mogę się doczekać może się dzisiaj do wiemy czy będziemy mieć Gabrysie czy Mikołaja
    Ostatnio edytowane przez edycia90 ; 12-06-17 o 08:58

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Śliczne zdjęcia dziewczyny!
    edycia90 w takim razie powodzenia i czekamy na relację
    Ja raczej objawów nie zauważam, tzn. nie puchnę i nie robi mi się słabo (tylko raz się zdarzyło) i niestety nadal nie czuję ruchów. Mam nadzieję, że z dzidziusiem wszystko dobrze, zwłaszcza, że w piątek się przewróciłam na córki zabawce Ale muszę wytrzymać do poniedziałkowej wizyty i usg 22-go. Niby nie martwię się aż tak tym brakiem wyczuwalnych ruchów (we wszystkich ciążach późno je czułam pewnie przez nagromadzony tłuszcz na brzuchu), ale fajnie byłoby wkońcu sobie przypomnieć to chyba najcudowniejsze uczucie dla kobiety
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Edycia czekamy na wieści po wizycie.

Jeżeli chodzi o ciąg dalszy dolegliwości to mi dziś strasznie słabo zrobiło się w pracy. Kończę już pracę jeszcze jutro i w środę i idę na L4.
    Pracę mam fizyczną bo pracuję w firmie sprzątającej to lekarz i tak mi już nie pozwala dłużej pracować.
    Od piątku mam babeczkę która będzie mnie zastępować więc już jest lżej.

Junior Member
    edycia90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-04 zobacz kalendarz
    Ja juz po USG dowiedzieliśmy ze będziemy mieć synka po za tym niestety nie wiele więcej ponieważ dzidziuś waży zaledwie 240g a z taką wagą doktor nie jest w stanie zbadać dokładnie serduszka... Powtórka za 3 tygodnie po urlopie lekarza

Dzień dobry. Chciałabym zapytać czy możemy się dołączyc do waszego watku?

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Zapraszamy ))

Edycia, widać chłopaki w listopadzie będą w większości)

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Wichrowa 14 witamy Ja dziś dzwoniłam umówić się na echo serca maleństwa i uwaga... nie dostałam się. Nie ma terminów dopiero na sierpień a to już za późno. Jeden lekarz idzie do szpitala i koniec. Ewentualnie mogę do Gdańska się umówić 250 km. Nie miałam ochoty się kłócić już.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    I tak to oto ciężarne mają pierwszeństwo w leczeniu! Anetula a pytałaś czy prywatnie miejsca się znajdą.. Polska rzeczywistość!! U nas w Puławach do lekarza ginekologa na fundusz nie ma miejsc i wszystko trzeba prywatnie

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    edycia 90 gratuluję synka. My imię wybrane Mikołaj albo Michasia . Ja dowiem się dopiero w lipcu

Ja nawet nie szukam niczego na NFZ . Wszystko co trzeba robić robię prywatnie. Badania wizyty u ginekologa wszystko u mnie na prywatnie. Wychodzimy z mężem z założenia że jak nie zapłacisz to się starać nie będą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów