Strona 103 z 167
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    jasiek dziękujemy
    Coś tu cisza ostatnio. Niedługo wakacje - macie coś zaplanowane? My jak zwykle nic i może we wrześniu mąż urlop dostanie i się nad morze wybierzemy. Chciałabym z córką sama gdzieś pojechać w lipcu, ale nie wiem czy będę miała na tyle siły i ochoty żeby całe dnie samej, na wyjeździe ją ogarniać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.
    Ja miałam wczoraj wizytę. W końcu dowiedziałam się, że będzie dziewczynka
    Bo odrazu się pokazała od strony pupy^^
    Także chyba spokojnie moge myslec nad imieniem, póki co stawiam na Emilkę
    Biocenoza mi słabo wyszła, więc murze brac antybiotyk w globulkach przez minumim 8 dni.;/zreszta ja ciągle mialam nawroty infekcji. może teraz w koncu pomoże na dłużej .

My nad morze w Lipcu, troche sie tego obawiam, bo moja skóra na słonce nie reaguje zbyt dobrze i ta droga 6h ..może byc cięzko, ale chyba siedzenie w domu i duszenie się tez nei jest dobre

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aktualnaas.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	78.1 KB
ID:	101140

To aktualna tabelka.. o ile wszystko się zgadza, jak coś to wołać...faktycznie dużo chłopców

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    My z racji kończenia budowy nigdzie się na wakacje nie wybieramy. Jedynie na wieś gdzie moi rodzice maja domek letniskowy, na część wakacji babcia zabierze tam dzieci a ja będę dojeżdżać do pracy i na budowę. No i mam teściową prawie nad morzem, to ewentualnie jakiś weekend czy dwa u niej i jakąś plażę zaliczymy.

Proszę o zmianę terminu w tabelce na 14.11
    u beeeci będzie Pawełek :P
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Mamka u mnie też Tymon będzie :-)

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    My wakacje też w domu, bo nie mamy opieki dla psa a zabrać go ciężko bo ma chorobę lokomocyjną i strasznie się boi jazdy autem. Dziś pierwsza noc w nowym domu Kacper marudzi a kartonów do rozpakowania cały pokój

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Anetula my też zawsze z psem problem mamy, dlatego niezbyt często wyjeżdżamy. A jak już raz czy dwa razy do roku to pies do hotelu dla zwierząt(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Beeecia najbliższy hotel dla zwierząt jest ok 100 k m stąd ale chyba nie miałabym serca bez niego jechać. Może uda się gdzieś bliżej wyskoczyć to z nim

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Dzisiaj wrocilismy z urlopu a tu w domu czeka na nas mila niespodzianka wyniki badan na zespol Downa - szansa zachorowania 1 do 1000 ufff...gdzies tam w tyle glowy czulam jednak niepokoj. Aha dziewczyny czy Wam tez puchna nogi? Cholernie bola mnie stopy a do tego mam opuchniete od jakis 2tyg. chyba za wczesnie na takie objawy..

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    my na urlop jedziemy dopiero na koniec lipca ,żeby zahaczyć jeszcze trochę sierpnie , bo Julia 10 sierpnia ma pierwszy dzień szkoły , trochę lipa
    więc planujemy jechać na dwa tygodnie do Polski , nad morze i do dziadków.
    a przed urlopem odwiedzimy zoo, basen , las bo pójdziemy na jagody, może zwiedzimy park jak nam się uda, blisko mamy do Czech to może uda nam się pojechać do Pragi, jak nie teraz to może nawet po urlopie , chociaż Julia marzy o Paryżu , ale Paryż to może za dwa lata , jak już brzdąc podrośnie

jeżeli chodzi o ciążowe dolegliwości to nogi mi nie puchną choć po całym dniu na nogach bolą mnie stopy przede wszystkim lewa bo w zeszłym roku w czerwcu skręciłam porządnie lewą kostkę - miesiąc chorobowego
    ale za to doskwiera mi kręgosłup , tzn krzyż
    a wczoraj na zakupach , no przyznaje że długich ponad trzy godziny , chyba spadł mi cukier bo bardzo słabo mi się zrobiło, ścięło mnie z nóg , dosłownie musiałam usiąść bo nie mogłam ustać na nogach i zalały mnie poty , najbardziej szkoda było mi męża bardzo zestresowany , ludzie się patrzyli a on nie wiedział co ma robić
    co dziwne jak tylko zjadłam od razu poczułam się jak nowo narodzona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów