Strona 102 z 167
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja wczoraj byl na wizycie u gina.dal zwolnienie dalej bez gadania. Ufff. Waga dalej w dol- ja sie ciesze. On nosem kręci. W koncu wyleczylam moje infekcje tam na dole. Zrobil krótkie usg bez slowa. Na koniec wyszedl za mna i zaprosil do siebie prywatnie na usg4d ze tak tanio ma dla swoich pacjentek. A ze zaczął mi się podobac- za te zwolnienia i usg na kazdej wizycie to pojde do niego w niedziele. Nalezy mu sie w poprzedniej ciazy mialam na nfz 3usg u innego lekarza i ogolną olewke- a to wielce polecany profesor szpitala gdzie rodzilam.
    Takze w niedziele mam nadzieje potwierdzi mi płeć. I w koncu będę kupowac róż albo okaże sie ze jednak siusiak jest i nie kupie nic bo mam

2. dzieckozakupy.pl
    Jestem po wizycie. Ujawniło się dzieciątko będzie mój drugi syn. Będzie Tymon :-)

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Gratuluję udanych wizyt!
    Ja przy dziewczynach bardzo późno poznałam płeć (ok. 30 tygodnia, bo obie się zasłaniały), a przy synu już na pierwszych prenatalnych. Teraz lekarz stwierdził, że trudno powiedzieć więc jeszcze muszę poczekać 2 tygodnie. I jak byłam najpierw pewna, że znowu będzie syn, tak teraz zaczynam mieć wątpliwości.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Gratki udanych wizyt dziewczyny.

Ja dzisiaj miałam bardzo krótkie usg i kolejny raz potwierdzony synek. Nerki i móżdżek, które dr sprawdzał też ok. Następna wizyta 29.06 i się umówimy na połówkowe.

Nadal nie mamy wybranego imienia...
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Też mam dziś wizytę. Ciekawe jaki duży już będzie Dominik. Pewnie lekarz potwierdzi że chłopiec

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    My już po wizycie wszystko ok tylko lekarz juz nie jest pewny czy w brzuszku mieszka chłopiec heh ide odpoczywac bo jutro 10h podróży do Zakopanego

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    U nas potwierdził chłopca. Całe 12,3 cm i 158 g szczęścia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Gratuluje chlopakow! i udanych wizyt my dzisiaj zaczynamy 19tc. Maly Tymek czasami sie z nami komunikuje delikatnymi ruchami ale juz nie moge sie doczekac porzadnego kopniaka. Wieczorem wyjezdzamy do UK - koniec wakacji ...a tak nam tu dobrze...

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Gratulacje dziewczyny!
    Chyba większość chłopców nam tu się ujawnia )
    My w końcu zdecydowaliśmy się na imię dla synka. Wybraliśmy dwa, które nam obojgu się podobały i pozwoliliśmy zdecydować córce i tak oto jej wyborem, będziemy mieć Pawełka.

Rozmowa z moja kochana koleżanką, przeszła całkiem nieźle. Powiedziałam jej prosto z mostu, jak tylko do niej przyszłam. Niestety ona nadal nie może się pogodzić że swoją strata, ale bardzo się ucieszyła z mojej ciąży.

Ja mam wizytę dopiero 19.06 (nfz) i 28.06 - polowkowe badanie.
    Ruchy czuję coraz częściej i te chwilę mogłyby trwać i trwać, a póki co to trwają mala chwilkę i pojawiaha sie co jakis czas

Junior Member
    jasiek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-11 zobacz kalendarz
    Heej

Widzę, ze chłopcy dominują U mnie prawdopodobnie dziewczynka, ale potwierdzimy pewnie na połówkowym za 2 tyg. Fajnie, ze czujecie juz swoje Maluszki. Ja jeszcze chyba nie, czuję jedynie bulgotki, ale to pewnie jelitka trawią.

beeecia- ładne imię Pawełek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów